Önce saldırıya uğradım, şimdide silahlı gasp için saldırı
Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
IndirX
bitkisel tedavi
bitkisel tedavi
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor
The Mustafa Eraslan, Kibarlı Panax page is where you will
 1. #1
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart Önce saldırıya uğradım, şimdide silahlı gasp için saldırı

  1. Evet bundan 4 hafta önce ürünlerimizi üreten sahtekarlar hakkında yazı yazdım ve bu yazıdan bir hafta sonra yani 04.11.2011 saat 18 40 gibi saldırıya ugradım.Ofisimden çıkıp evime giderken 10-15 metre sonra bana aniden 3 kişi saldırdı ve 3 kişide geriden takip ediyordu.Olayda yere düştüm ve tekmeler sonucu alnımın sol köşesinde bir damar yırtıldı ve oluk gibi kan kaybetmeme rağmen onlar Alman Nazileri gibi beni tepiklemeye devam ettiler.Olaya komşu esnafların yetişmesi ile canımı kurtararabilim.Haseki hastanesinde beyin kanaması olup olmadığını tesbiti için rötgen çektirdik ve sonra Şehremini Karakoluna şikayette bulunduk.Fındıkzade ilköğretim okulunun kamarasından saldırganların kim olduğunu tesbit ettim, fakat muhtemelen olayın saldırganları başka bir semtten geldiklerinden Polisin olayı çözmesi zaman alacak gibi.Adamlarda ki yüzsüzlüğe bakın hem Cemre İksir ve Cemre Tonik'in sahtesini yapıyorlar hemde bana gözdağı vermek için saldırganları gönderiyorlar.Türkiye bir hukuk devletimi değilmi bir çok faile meçhul olaylara karışan Nemrut ve çetesi hakkında neden herhangi bir işlem yapılmıyor.Bunlar derin devletten de mi derinler bunu anlıyamadım.

  2. Dün (26.06.2012) saat 12.45 gibi iş yerim silahlı şahıs tarafından saldırıya uğradı.Ofise gelen şahıs sekreter hanım önce iksir, tonik ve aloe vera jel nasıl üretiliyor, müşteriler memnun mu diyor.Benimle konuşmak istdiğini söylüyor.Ben de sekretere uzaktayım gelemiyeceğim diyince.Silahını çıkarıp kasadaki parayı ver diyor.Sonrada parayı beğenmiyor ve cebinden çıkardığı çamaşır ipi ile sekreteri bağlmak istiyor.Bayan bağırırım artı kamara var diyince kaçıyor.Şahsın para gasp etmek için gelmediği ve formülleri almak için geldiği anlaşılıyor.Peki nasıl alacak formülü tehdit ve adam kaçırma.Silahlı gaspın adam öldürmek gibi ağır bir suç olduğunu anlamıyacak kadar cahil biri olmadığı anlaşılan şahsın bir piyon olduğu ve dışarıdan bazıları tarafından yönlendirildiği ofsite iken başkası ile yaptığı telefon görüşmesinden anlaşılıyor.Sahte Cemre İksir ve Sahte Cemre Tonik üreten Nemrut ve çetesi üretikleri sahte üründen dolayı yüzlerce insanın mağdur olması ve hastanelik olmasından dolayı.Şimdi de her yolu deneyerek orjinal formüle ulaşmaya çalıştığı anaşılıyor.Kuş beyinli Nemrut ve çetesi bu formülleri ofiste, ev de veya fabrikada bulunduracağımı zannediyor.


 2. #2
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart

  Bazı Firmalar sahte ürünler üreterek insan sağlığını tehdit ediyor

  Ben İbrahim GÖKÇEK, 32 yıl boyunca alternatif tıp ile ilgili çalışmalar yaptıktan sonra, bilgi ve birikimlerimi 3 ciltlik bir kitapta topladım. Bunun yanında İksir, Tonik, Jel, Tentür, Ozon yağı ve Bitki Çayları gibi bitkisel yan etkisiz ürünler ürettim. Bugünlerde de en son geliştirmiş olduğum ürünlerden, düşük tansiyon problemi olanlar için Cemre İksir ve Cemre Tonik ürünlerinin, çalışmalarımdan daha önce haberi olan eski bir çalışanım tarafından, Kibirli firmasına servis edilip, bu ürünün, sözde iki doktorun icat ettiği söylenerek piyasaya sürülmeye başlanmıştır. Cemre ürünleri formulasyon ve geliştirme olarak tamamiyle bana aittir. Sahtekârlık, kalpazanlık ve sahte ürün üretmekte çok yetenekli olan Kibirli firması benim çalışmalarımı taklit ederek insanları sömürmeye çalışmaktadır.

  Ayrıca bu insanlar ne yaptığını bilmeden üstünkörü çaldıkları bilgilerle bu ürünleri çıkararak insan sağlığıyla oynamaktadırlar. Örneğin; Cemre İksir ‘inin bileşimindeki bitkilerden bir tanesinin eksik olması ya da oranlarının yanlış olması durumunda şiddetli baş ağrısı yapar, farklı bitkilerin karıştırılması ise çözülen iltihabın böbreklerden atılamamasına sebep olur bu da insanda kronik böbrek yetmezliğini tetikleyebilir. Biz ürünlerimizde böbrek yetmezliğini önlerken, taklitci insanların yapmış olduğu ürünlerle, sağlıklı böbrekleriniz bile iflas ettirebilir.

  Sonuçta bu firma ve emrinde ki bu zavallı iki doktor (gerçek doktorları tenzih ederim) önce babaları gibi Azerbaycan'a gidip oradaki üniversitelerden ücret karşılığı Prof. lük diplomalarını satın alsınlar. Bu kişiler ABD'de FDA tarafından iç kanamalara sebep olduğu gerekçesiyle yasaklanan "Reishi Mantarı"ndan ürünler yapıp satıyorlar. Yani insan sağlığını hiçbir şekilde önemsemeyen, araştırmadan yoksun gözünü para hırsı bürümüş bu insanlara kanmayınız, itibar etmeyiniz, kanarsanız hem sağlığınız bozulur hem de paranızdan olursunuz.

  Bu sahtekarların üretmiş olduğu ürünleri kullanırsanız faydası olmaz, çünkü Bizim ürettiğimiz Cemre iksirde sarımsak ve zencefil konsantre halde iken bu taklitçilerin ürününde sarımsak bulunmamaktadır. Yani Gökçek Tentürü kopyalamak istemişlerdir ve çok özel bazı bitkileri de içinde barındırmamaktadır. Örneğin Türkiye’de 90 çeşit alıç, 52 çeşit kekik, 83 çeşit ada çayı, 40 çeşit papatya yetişir. Bu bitkilerin bir kısmını özel olarak Uludağ, Keşiş Dağı, Kaz dağları veya Beydağlarından özel izinle toplatmaktayım. Örneğin: Adaçayları içinde sadece bir tür şifa maksadıyla kullanılır. Peki, bunlar hangi adaçayı şifalı hangisi değil biliyorlar mı? Hayır, bilemezler çünkü kalpazanın ilimle ilgisi olamaz. Sözde doktor, gerçekte kalpazan olan bu kişiler ne anlar iksir, tonik, tentür, diyet ve aloe vera jel, ozon yağı ve diğer ürünlerden ve bu ürünlerin formasyonundan. Burada 3 ciltlik “Şifalı bitkiler ve Alternatif Tıp” isimli kitabı yazan (bu kitap; bu alanda son 1000 yılın ilk ve tek ilmi kitabıdır, Çünkü bu kitapta 1000’den fazla klinik araştırmaya yer verilmiştir.) Ayrıca kendi çekmiş olduğum 7000 şifalı bitki fotoğrafını yandaki linkte
  www.dogaltedavi.net görebilirsiniz .En önemlisi de yakalandığım hastalıklardan kurtulmak için binlerce bitkiyi kendi üzerimde denedikten sonra bu ürünleri geliştiren tek kişiyim. Romatizmaya karşı 4 yıl ve alerjiye karşı 17 yıl araştırma yaptıktan sonra bir buluş yaptım. Örneğin Aloe vera kaynatılmaz, haşlanmaz ve ekstresi yapılmazsa ancak o zaman % 100 doğal olur ve dünyada ilk ve tek doğal aloeverajeli ben ürettim ve 19 yılımı aldı. Dünyanın en büyük firmaları dahi aloevera jeli doğal üretemedi. Nemrut öldü, Hz. İbrahim Rahmana kavuştu, fakat Nemrudun varisleri ile Hz. İbrahim’ in varisleri arasında ki mücadele kıyamette kadar devam edecektir.

 3. #3
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

 4. #4
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart

  Alıntı abdullah. ankara Nickli Üyeden Alıntı
  Hocam ben sizin ürünlerinizi Doğal Ecza'da sipariş verdim ve geldi, fakat bana etiketsiz şişelerde bazı ürünler geldi ve bu ürünler aynı su gibi hiçbir etkisi yok, Hocam ben sizin telefon numaranızı unutugumdan onlardan sipariş vermişti.Sizin ürünlerin etkisini biliyorum lütfen bu tür dolandırıcılarla bizi muhatap etirmeyin ve sağlığımızla oynamasınlar.
  Evet malesef bu tür şikayetler bize de geliyor, İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya'da nerede nasıl yapıldığı bilinmeyen ürünler yapanlar var.Ulaşabildiklerimizi önlüyoruz.

  Kibarlı Sağlık Ürünleri pazarlama şirketine artık ürün vermiyoruz.Gökçek İksir, Gökçek Tonik, Gökçek Diyet, Gökçek Tentür, Gökçek Masaj Yağı ve çeşitli çay karışımlarını biz üretip biz satıyoruz.Sahte ürülerden kaçınmak için mutlaka bizden almalısınız.Bir dönem bu firmaya bayilik verdik ve şimdi vermiyoruz, fakat buna rağmen fahiş fiyata ürün aldıklarını iddaa edenler var şayet bu durumda olanlar varsa maduriyetlerini gidermek için hasta ve hasta yakınlarına uygun ürün vermeyi biz bir borç adediyoruz.Çok üzgünüz bizim dışımızda bizden habersiz gelişen durumlar için

  Bazı bayilerin insanları dolandırdıklarını farkettik ve bayiliklerine son verdik, bazı paragözler bizden 6 şiş tonik bir şişe iksir ve iki kavanoz çay alıyor ve bunu 180 tl ye satması gerekirken, bizim satış sitemiz
  Bitkisel Tedavi da olduğu gibi, fakat bu paragöz bazı kişiler 6 şişe tonik yerine hastaya 1 şişe tonik, iksir ve iki kavanoz çay gönderiyor ve 180 tl talep ediyor.Bu tür insanlarla çalışmamız mümkün değildir ve bu paragöz bayilerden 12 sinin bayiliğini iptal ettik.Bizim için önce insan ve insan sağlığıdır, ilkemize ters düşenler bize milyon dolarda kazandıracak olsa bile bir önemi yoktur.Nitekim milyon dolarlık bayilik sözleşmesini çöpe attım ve atarım da, tazminat ödeme pahasına da olsa

  Bazı hastalar ve hasta yakınları sürekli indirim yaparmısınız lütfen 10-20 size dokunmaz diyerek kendi durumlarını anlatıp, bizden yardımcı olmamızı istiyorlar dışarıdan biz çok para kazanıyormuş gibi gözüküyoruz.Fakat kimse bizim durmumuzu bilmiyor bilmeside gerekmez.Fakat sürekli indirim talebi beni rahatsız ediyor.Benim birlikte çalıştığım bir bayi bize ödemelerini zamanında yapmadı, verdiği çekler ve senetler karşılıksız çıktı.Ben çeklerim yazılmasın diye Arabamı, satım, 5 defa kredi aldım, evimi satım ve arsamı satım, ama çok şükür borçlarımızı ödedik.Nemrut ve çetesi işbirliği yaptığı firmaları ele geçirir, geçiremezse üretiği ürünleri üretebilmek için firmayı iflasa zorlar.Dios...firmasından Mehmet beyde bu şebekeye ürün vermiş.Mehmet bey beni aradı ve siz paranızı alabiliyormusunuz ibrahim bey biz paramızı alamıyoruz dedi.Mehmet beyin 400 bin liralık çek ve senetleri karşılıksız çıkmış, bana danızşan Mehmet beye vallahi yardımcı olmak isterdim ama onları biliyorsunuz işte sağlam anlaşma yapacaktınız, güvendiğiniz için şimdi birşey yapamıyorsunuz dedim.Bir kaç ay sonra Mehmet beyin oğlu Ejder bey beni aradı ve babam vefat etti, üzüntüden kalp kirizi geçirmiş.Nemrut ve çetesinin karşısında bu sefer ben varım.Ben kimim? Ben Hz. İbrahimin varisiyim.

 5. #5
  bobrektasi Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Aug 2012
  Mesajlar
  1

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
doğal tedavi, bitkisel tedavi, sağlık bilgileri, himalaya tuzu, epimediumlu macun, çay ağacı yağı, Aloevera, şifalı bitkiler, alternatif tıp, vücut sağlığı, tuz lambası, gazete haberleri