GÖKÇEK Tentür (Bitki Karışımlı Zencefilli Limon Suyu)
Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
IndirX
bitkisel tedavi
bitkisel tedavi
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
The TENTÜR, GÖKÇEK Tentür page is where you will
 1. #1
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Question GÖKÇEK Tentür (Bitki Karışımlı Zencefilli Limon Suyu)  Gökçek Tentür: Gökçek İksirden farklı olarak birleşimide sarımsak yoktur ve Gökçek Tentür ilaç değildir.Limon suyu, ada çayı, maydanoz, sirke, karanfil, tarçın, zerdeçal, yara otu, zeytin yaprağı, kekik, altın başak otu, atkuyruğu otu, zencefilvs içerir.Kaliteli koyu renkli üzüm sirkesinden oluşan iksir mükemel bir curuf çözücü ve bağışıklı sistemini güçlendiricidir. Çünkü sağlıklı kişide veya sağlıklı gibi görünen kişide mutlaka mikrop ve curuf vardır.Mikroplar hakim duruma geçtiğinde hastalık ortaya çıkar, hastalık ortya çıkmadan müdahale etmekle ileride çıkabilecek rahatszılığı önlersiniz. Gökçek Tentür buzdolabında muhafaza edilmeli, kulanmadan önce mutlaka çalkalanmalı, tadını acı bulanlar (yaşılı ve çocuklar) bir bardak su veya portakal suyu ile karıştırarak içebilir. Hastalığın akut veya kronik oluşuna göre Gökçek Tentüründen günde 3-5 defa 2 çorba kaşığı 4-8 ay hatta daha uzun süre alınabilir.

  Böylece bağırsaklarda oksijenli (areob) bölgeler çoğalır. Bağırsaklardaki faydalı bakteriler oksijenli ortamda yaşarken , patojen (hastalık yapıcı ) bakteriler, viruslar, mantarlar ve parazitler daha çok oksijensiz (anareob) ortamda yaşarlar. Sağlıklı bağırsakta faydali bakteriler düşünürsek vede bir nokta kadar bir alanda milyarlarca bakterinin yaşadığına göre, bağırsakların önemi anlaşılır. Sağlıksiz beslenme (aşırı hayvansal besin tüketme), aşırı siyahçay, kahve, alkol, ve sigara içme vede kimyasalilaç kulananlarda bağirsakflorasi bozulur (faydali bakteriler azalır ve mikroplar çoğalır).

  Antibiyotik ilaçlarla iltihaplari önlemeye çalışırken, çoğu zaman içimize mini atombombaları atığımızın farkına varmayız. Kimyasal ilaçlar, özeliklede antibiyotikler vücudumuzda, özeliklede bağırsaklarda faydalı, zararlı demeden herşeyi tahrip ederler. Kimyasal ilaçlardan her yıl Almanya’da 25 bin kişi ölüyor ve milyonlarcasıda hastalanıyor. Kimyasal ilaçlar ne kadar kısa süreli kulanılırsa zararıda o oranda az ve doğal ilaçlar ne kadar uzun süre kulanılırsa fazdasıda o oranda büyük olur. Özeliklede antibiyotiklerin yaptığı tahribatlar oldukca büyüktür ve adeta herbiri bir mini atom bombası gibidir. Herhangi bır ilaçı kulanmadan önce mutlaka yantesirlerin dikkat edilmelidir.

  Bağırsaklara yerleşen patojen bakteriler ve mantarlar besin artıklarından zehirli gazlar (metan, etan, propan, butan hexan vb?), zehirli alkoller (metanol, etanol, propanol, butanol, pentanol vb?) ve biyojen aminler (örneğin histamin bu allerjiye sebep olur.) üretir. Bunlara ilavetten bağırsak içeriğinin pH?sı nötürleştiğinden NH4+ (Ammonyum) yerine NH3 (Amoniak) ortaya çıkar, bu ise diğer zehirli maddeler gibi positif veya negatif yüklü olmadığından onlar gibi kolayca kana karışır. Kandaki bu zehirli maddeler asidoza (kanın ve dokuların asitlenmesi) sebep olabilir, bu ise tehlikelidir.

  Bu zehirli ve zararlı maddeleri arıtmak için karaciğer çok yoğun çalışmak zorunda kalır. Neticede karaciğer kendi asli görevi olan enzim, hormon ve gallikasit gibi bilinen 400 çeşit maddeyi salğılamakta zorlanır ve salğıladığı maddelerin kalitesi düşer. Buda besinlerin tam olarak sindirilememesi demektir. Bu durum başta sindirim organları: mide, pankreas ve bağırsaklar olmak üzere organları negatif etkiler. Büylece ortaya bir şeytan üçgeni oluşur ve kişi hiç beklemediği organlarında ağrılar ve iltihaplar vede hastalıklar ortaya çıkar.

  Bir diğer önemli faktörde bağırsakflorasının bozulması sonucu, faydalı bakterilerin üretiği B12-Vitamini ve besinlerdeki B6 Vitamini ve folikasit oranında düşme olur. Aminosaitlerden methionin hücre yenilenmesi sırasında proteinların ana maddesidir. Methionin proteine dönüşürken artık madde olarak homocystein ortaya çıkar. Homocystını B6 ve B12-Vitamileri ile folikasit zararsız hale getirir. Bu vitaminlerin oranını düşmesi homocystein ornının artması demektir. Homocystein ise kalitesiz kolesterolu (LDL-Kolesterolu) oksitler. Oksitlenen kolesterol savunma sistemi tarafindan tehlikeli madde olarak alğılanır vede özelikle makrofaj tarafından yenir. Sürekli oksitlenmiş kolesterol yiyen makrofaj patlıyarak ölür ve ortaya sümüksü, süngerimsi ve yapışkan bir madde ortaya çıkar.

  Uzmanlar buna kolesterol desede bu kolesterol olmayıp plak, curuf veya artık madde diye anılması gereken bir maddedir. Curuf (plak) başta damarların iç yüzeyi, bağ dokusu, hücre araları ve mukozaya (sümüksü içderi özeliklede bağırsak mukozası ) yapışır ve bir çok hastalığa sebep olur. Çare gökçek iksiriindir, Gökçek Tentür bağırsak içeriğini hafif asitli ortama çevirerek, buraya yerleşmiş olan mikropları (patojen bakteriler, viruslar, mantarlar ve parazitler) yokeder.

  Ortaya çıkan mikropları immün sisteminin savunma güçleri (Makrofaj, B-Hücreleri, T-Hücreleri vb.,) tanır ve onlara karşı bir taarruz (mücadelle) başlatır. Bu mücadele nedeniyle geçici olarak 1-2 hafta ağrılarınız artabilir. Bu korkulacak bir durum değildir, aksine bağışıklık sisteminin etkisi dokulardan sökülen curuf, ,iltihap ve mikroplar nedeniyle tepki oluşmasındadır. Bu korkulmaması gereken geçiçi bir durumdur. Hastalığın bu belirtisine Almanca ''Erste Verschlimmerung'' , yani ilk kötüleşme denir ve immün sisteminin hastalığı yoketmeye başladığına işarettir. Curuflar ve Bağırsaklar aynı bataklığa benzer, burayı kurutup güzel bir çiçek bahçesine çevirirseniz hastalıkların % 99’unu önlemiş olusunuz.

  Aksi halde hastalıklardan kurtulmanın yolu yoktur. (Nhp 12.03.1722)
  Bir diğer önemli faktör ise Mide mukazası aşırı katkı maddesi içeren besinler (konserveler, çikolata, keks vb.), soft içecekler (kola, fanta vb.) alkol, sigara ve kimyasal ilaçlar (asprin, penisilin, kortison, paracetamol vb.) nedeniyle tahrip olur. Böylece zamanla çok kolay gastrit (mide iltihaplanması, mide mukazası iltihaplanması ) oluşur. Bu nedenle Mide yeterince intrinsic fakrorü (sialinasitli glukoprotein) salğılızamaz. Intrinsic faktorü B12-Vitamini, Folikasit, Methionin ve minerallerin bağırsaklar tarafından absorbe (emilme) edilmesini sağlar. Yani nasılki diabet hastaları için insulin nekadar önemli ise besinlerin sindirilmesi içinde İntrinsic faktorüde o kadar önemlidir. İntrinsic faktorünün yetersizliği vitamin ve mineralyetersizliğine sebep olur. Neticede bir çok hastalık ortaya çıkar ve bunlardan bazıları: Allerji, derihastalıkları, sindirim organlarindaki rahatsızlıklar, vb hastalıklar ortaya çıkar.

  Pankreas amilaz, lipaz, tripsin ve chymotripsin gibi anzimler salğılar, amilaz nişastayı dextrin, ve maltoza, lipaz yağları yağasitleri ve gliserola tripsin proteini aminoasitlere vede chymotripsin proteinları aminoasitlere parçalıyarak ayırır. Böylece nişasta (polisakkaridler), protein ve yağlar parçalanarak absorbe edilecek halde gelir. Şayet pankreas tahrip olmuş ve yeterince enzim salgılıyamıyorsa incebağırsaklarda parçalanamayan protein ve yağlar kalınbağırsaklardaki bakteriler tarafından parçalanırki, buradaki yanlış parçalanma neticesinde proteinler aminoasitlere değil biojen aminlere (histamin..) ortaya çıkar.

  Normal olarak böbreküstü bezeleri yeterince kortizon salğılar, enzim yetersizliği nedeni ile proteinler aminoaside dönüşeceğine biojen aminlere dönüşürler.Bu biojen aminlerden biride histamindir.Bağırsak mantarları ve midede ki halikobakter pylorinin üretmiş olduğu fazladan histamin damarları ve bronşları büzer, allerjik rahatsızlıklar, deri hastalıkları, mide ve bağırsak rahatsızlıkları ortaya çıkar.Böbrek üstü bezelerinin salğılamış olduğu kortizon histamini dengeler, fakat bağırsak mantarlarının ve mide deki bakterinin üretmiş olduğu aşırı histamin ve enzim yetersizliği nedeniyle ortaya çıkan histamin bütün dengeleri bozar.Pankreas ayrıca Na HCO3 (Sodyumhidrogenkarbonat) salğılar ve bu mideasidini hafif asit faza cevirir. Böylece (HCl+NaHCO3>NaCl+CO2+H2O) incebağısaklardaki sindirimi kolaylaşir. Pankreas rahatsızlıklarının belirtileri tıkanma, şişkinlik ve karınağrısı (kolik) gibi rahatsızlıklarla ortaya çıkar ve bu çoğu kez bağırsak rahatsızlığı zannedilerek yanlış anlaşılır.

  Şayet hayvansal besin maddeleri yiyince çay, kahve ve alkol içince kişi aşırı duyarlılık gösterip rahatsız oluyorsa, bu pankreas zafiyetine işarettir. Bu durumun devam etmesi bağırsaklarında rahatsızlanmasına sebep olur (Nhp 2.02.160). Pankreas zafiyeti nedeniyle incebağırsakta sindirim anormalikleri olur ve buda bağırsaklarda histamin oluşmasına neden olur ve bu nedenle ortaya çıkan allerjiye karşı antihistaminika yazmak yanlıştır.

  Nasılki güvenlik güçleri gerektiğinde teröre karşı hava, kara, mit, özel tim ve jandarma gibi kuvvetlerini kulanarak imha ediyorsa. Şüphesi olan alsın kulansın, ama almadan önce kan tahlili yaptırsın, eğer etkisi olmadı derse ben ona aldığı ürünün 10 katını öderim. Doğru olmak şartı ile. Bazıları çıkıp buraya yazı yazıyorlar, ya insanları kandırma diye. Ben üç ürünün distribütörlüğünü yapıyorum. Gökçek İksirine ayıracağım zamanın yarısını ayırsam kat ve kat daha fazla para kazanırım. Ama Gökçek Tentür her türlü eksotik üründen 4-5 kat daha etkili iken ben neden çok çok daha pahalı olan ürünlerin tanıtımını yapayım.

  Gökçek Tentürü günde 3 defa 2 yemek kaşığı yemekten önce alınmalırır. Şayet hastalık ağırsa günde 5 defa 2 yemek kaşığı alınabilir. Bazı hastaların bünyesi hassas olduğundan bu ağır gelebilir. O zaman dozajı günde 5 defa 1 yemek kaşığına indirmek gerekir. Yani günde günde kişi 5 defa 10-30 ml alabilir. Şayet bünyenize ağır gelmiyorsa 5 defa 30 ml, eğer ağır buluyorsanız 5 defa 10 ml almanız uygun olur. Tadı bebekler ve küçük çocuklar çok acı bulunursa portakal suyu ile alınabilir. Bebekler için günde 5 defa bir çay kaşığı küçük çocuklar için günde 5 defa 1 tatlı kaşığı uygundur.

  Gökçek Tentür Ürünümüze ait diğer resimler aşağıdadır.
  Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi GÖKÇEK Tentür (Bitki Karışımlı Zencefilli Limon Suyu)-gokcektentur1.jpg   GÖKÇEK Tentür (Bitki Karışımlı Zencefilli Limon Suyu)-gokcektentur2.jpg   GÖKÇEK Tentür (Bitki Karışımlı Zencefilli Limon Suyu)-gokcektentur3.jpg  

 2. #2
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  Sihirli İksir

  Bazıları limonsuyu ve sarımsakla kendileri evde deneme yapıyorlar ve buna sihirli iksir diyorlar. Bu formülü bulan Hemşire Ayşe hanımda tarife uygun olarak sihirli iksiri hazırlamış ve malesef küflenen iksir, Ayşe hanımı iyileştireceğine daha da ağır hastalanmasına sebep olmuştur. Ayşe hanım yaptırdığı testlerde bağırsak ve boğazın'da mantarlar vede epstein bar virüsüne (mononükleoz enfeksiyonu ve kronik yorgunluk sendromuna sebep olur) yakalanmıştır. Bu nedenle lütfen dikkat edin, üç kuruş tasaruf yapayım diye evde bazı denmeler yapıp sağlığınızı tehlikeye atmayın.

 3. #3
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  Alıntı faruki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  izniniz varsa yayınlayın ve linkine herkes ulaşşın ve tüm şişelerde hangi tarih ve sayılı izin olduğu yazılsın...doğrusu sizcede oyle olmalı değil mi?

 4. #4
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  Alıntı busra23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  cevap verdıgıız ıcın tessekur ederım pekı bunları nekadar sure kullanmalıyım bı paket yetecek mı
  Ben haşa ne Peygamber, nede Evliyayım, nede gaibten bilgi alan bir mecnunum, ben sade bir insanım, olağan üstü güçlerim yok.Elimde de Hz Musa'nın asası yok.Ben sadece işimi seviyorum ve araştırıyorum deniyorum ve geliştiriyorum.Ben sade sıradan basit, ama işine sevdalı bir insanım, o kadar.Benden mucize beklemeyin.Oh ne alla bir takım al hemen iyi ol.Hastalıkların tedavisi kişiden kişiye, bünyeden bünyeye, akut veya kronik olmasına göre 2-4 ay sürebilir, çünkü her hastalığın yıllara dayanan bir geçmişi vardır.Artı bizim farkımız klinik araştırmalarla etksi ispatlanan şifalı bitkileri kullanmamızdır.Günümüzde Avrupa, Amarika ve Doğu Asya'da insanlar artık şifalı bitkilerle tedavi edilmektedir.Sadece Türkiye bu konularda çok çok geridir.Biz ilme değer verdiğimiz çağlarda 15,16 ve 17 yüz yıllarda aynı anda dünyada 5 imparatorluk (Osmanlı, Safevi, Babür, Altınordu ve Türkistan) kurmuş ve dünyanın yarısını yönetmiş bir milletiz.İçimizdeki cevheri farkedebilsek yine aynısını yapacak güçte olduğumuzu bütün dünya görür.

 5. #5
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  Sahte ürünlere dikkat, iksir, tonik ve çay yerine hap veya damala gönderiliyor.Vatandaş iksir, tonik ve çay istiyor pazarlamacı firma bu üründe aynı etkiyi gösteriyor diye DİOS.... isimli hap veya BERU.... isimli damala gönderiyorlar.Hapı alanlardan bazılarında karın ağrısı ve bacaklarda şişmeler nedeniyle şikayetler geliyor.Beni arıyorlar sizin ürünü aldık hastalandık diye ne kullandınız diyorum hap ve damadan bahsediyorlar.Ben de bizim ne hapımız nede damlamız var, bunlar bizim ürünlerimiz değil diyorum.Vatandaş ama ben iksir, tonik ve çay istedim bunu gönderdiler diyorlar.Bu gibi durumlarda hakkınızı tüketici haklarını koruma derneğine şikayet edebilirsiniz veya avukatınıza gidebilirsiniz.Malesef üç kuruş için herşeyi yapabilecek insanlar var.

 6. #6
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  Alıntı panikayhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  İbrahim bey cevabınız için teşekkür ederim.
  Ancak Bu ürünlerin kullanma talimatlarını hiç bir sitenizde bulamadım.
  İksir, tonik, depresyon çayı, ozon yağı, daamr çayı, enfeksiyon çayı ve himalaya tuzunu nasıl kullanıcam.Günde kaç sefer hangi ölçülerde kullanacağım ?
  Gökçek Tonik, Gökçek İksir, Ozon Yağı, damar çayı ve enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahillerinden hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansızdır ve ancak belirtilerinden ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hizlı çoğalırlar.Vücudumunuzun bozulan asit baz dengesini Himalaya tuzu ile yeniden düzenleeybiliriz.Örneğin normal tuz ödeme sebep olurken Himalaya tuzu ödemi önler. TECRÜBELER Sarımsak kokusundan rahatsız olanlar, iksiri aldıktan 5-10 dakika sonra bir miktar süt (en az yarım çay bardağı) içerse bu süt kokuyu emer ve yok eder.
  Gökçek İksiri, Gökçek Tonik ve Gökçek Çayharmanları için havale yaptıktan sonra adresinizi tel: 0212 621 21 65-66, 0212 531 67 21 bildiriniz veya eMaille gokcekaktar@hotmail.com atabilirsiniz. İbrahim Gökçek'e danışmak için tel: 0212 621 21 65-66, 0532 433 58 66 cep: 0532 605 99 64 den arayabilirsiniz.

  Adres: Millet cad. no. 70, kat 2, daire 3, Molla Şeref mah., Fındıkzade, Fatih, İst. (Haseki Fındıkzade tranway durakları arası)
  1-) Posta çek hasabı: 553 98 95, İbrahim Gökçek
  2-) Gökçek Gıda İlaç San. ve Tic. Ltd. Şti.
  Banka Hesabı: Garanti Bankası
  Şube No: 437, Hesap No: 629 86 94
  Fındıkzade / İst.
  1 Litre Gökçek İksir (Bitki Karışımlı Limon Suyu): 40 tl
  6 Litre (6'lı set) Gökçek Tonik (Bitki Karışımlı Lahana Suyu): 60 tl
  100 gr Karışık Bitki Çeşnili Zeytinyağı (Ozon Yağı): 20 tl
  400 gram (iki paket) çay: 30 tl
  250 gr Himalaya tuzu 10 tl
  Gökçek aktar, bitkisel tedavi, zona, hemoroid, şişkinlik, kabızlık, ülser, gastrit, sistit, kolit, miyom, kist, kanser

  Mantar olup olmadı aşağıdaki rahatsızlıklardan biri veya bir kaçı varsa veya dilden anlaşılabilir.
  Dil ile Teşhis
  1-) Şişkinlik, kabızlık, ishal
  2-) Makatta kaşıntı ve kızarıklık
  3-) Mide ağrısı ve ağız kokusu,
  4-) Dişte ve dile beyazımsı veya sarımsı pas gibi tabaka
  5-) Aşırı yorğunluk, dermansızlık konsantre olamama, unutkanlık, isteksizlik
  6-) Aşırı tatlı yeme isteği ve aşırı açlık duygusu
  7-) Kasların titremsi ve kas ağrısı
  8-) Nefes darlığı, burun tıkanması, kulak iltihaplanması
  9-) Ense, omuz, sırt ve bel ağrısı
  10-) Eklem ağrısı ve şişmesi
  11-) Deride sivilce, saçların yağlanması, deride kuruma,
  12-) Küf gibi pis bir koku
  13-) Adet halinde aşırı ağrılar mantar enfeksiyonu nedeniyle
  14-) Prostatit, kolit, ve faranjit gibi iltihaplı rahatsızlıklar
  15-) Mesane iltihaplanması, instersistiyel sistit, cinsel isteksizlik
  16-) Mikotoksinler migren, baş ağrısı, depresyon ve panik atakı tetikler
  17-) Diabet, kolesterol ve yüksek tansiyonu tetikler
  18-) Kurdeşen, kaşıntı, polen alerjisi, besin alerjisi, alerjik astım
  Bunlardan birkaçı görülürse mantar olabilir.

  Beslenme Kuralları:
  1. Asla Peynir yenmemeli, çünkü peynir aşırı oranda yağ içerir, yağlar yağ asidine yağ asidi aside dönüşür.Yağ asitlerini nötürleştirmek için aşırı oaranda kalsiyum harcanır.Örenğin kişi 100 gram peynir yediğinde 200 mgr kalsiyum alıyorsa peynirden dolayı oluşan aşırı asidozdan dolayı 500-600 mgr kalsiyum atar.Bu da kemik erimesine sebep olur.
  2. Tatlının her türü yani tatlı yiyecek ve içecekler mantarları besler.Antibiyotik kullananların bağırsaklarına mantar yerleşir ve bu mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtmaya çalışır ve arıtamzsa diğer organlara depolar, hangi organa ne depolanmışsa o organda problem çıkar.
  3. Siyah çay 3 dakikadan fazla demlenirse deme tanin isimli bir madde geçer ve bu bağırsaklardaki vilüs denen kanaları kurutur ve kişide vitamin, mineral enzim yetersizliği ortaya çıkar ve zamanla kansızlık ve alerji gibi bir çok hastalık ortaya çıkar.
  4. Sofra Tuzu deniz veya kaya tuzunun birleşimindeki diğer elementler (mineraller) arıtılır ve ortaya çıkan rafine tuza aliminyum oksit ve titan oksit gibi parlatıcı, renklendirici ve kayganlık verici maddeler katılır.Günde ortalama 5 gram tuz kullanan kişi yavaş yavaş zehirlenir.Bu nednele kişi deniz tuzu, kaya tuzu veya mümkünse himalaya tuzu kullanmalıdır, zira bu tuz 84 çeşit mineral içerir.
  5. Beyaz undan yapılan hamurlu yiyecekler en önemlisi de her gün tüketiğimiz beyaz ekmek: vitamin, mineral, enzim ve lifli maddeler içermediğinden direk şekere dönüşür, bu da mantarı besler, kandaki ani şer oranın yükselmesi damar sertliği, diabet gibi hastalıkları tetikler ve kemik erimesine sebep olur.

  Ürünler nasıl kulanılır?
  Gökçek İksir: Vakti müsait olanların günde 5 defa 2 yemek kaşığı yemekten önce alması uygundur. İş nedeniyle vakti olmayanlar günde 3 defa 3 yemek kaşığı, bünyesi güçlü olanlar günde 5 defa 3 yemek kaşığı ve zayıf olanlar 5 defa 1 yemek kaşığı alabilir. Benim tavsiyem size ağır gelmiyorsa günde 5 defa 3-5 yemek kaşığı alın, böylece tedavi süreci kısalır. Yaşlı, çocuk (4 yaşından küçük) ve ağır hastalar günde 5 defa 1 tatlı kaşığı almalıdır. Bir yaşından büyük bebeklere günde 5 defa 1 çay kaşığı verilebilir. Yaşlı ve bebekler için tadı acı bulunursa portakal suyu ile alınabilir. Gökçek İksir ile Gökçek Toniki aynı anda kullanmak isterseniz, tonik yemekten önce iksir yemekten sonra alınmalıdır. Yağ bezi nedeniyle Gökçek İksiri kullananların günde 3 defa yarım çay bardağı, yani 3 defa 30 ml alması gerekir.Gökçek İksirini kullanma dan önce çalkamanız gerekir, çünkü iksirin 1/10 unu eterik yağlar ve doymamış yağlardan oluşur.

  Gökçek İksir kademeli olarak artırmak uygun olur, şayet hastaya ağır gelmiyorsa
  1.Hafta günde 3 defa 2 yemek kaşığı veya 5 defa 2 yemek kaşığı
  2.Hafta günde 3 defa 3 yemek kaşığı veya 5 defa 3 yemek kaşığı
  3.Hafta günde 3 defa 4 yemek kaşığı veya 5 defa 4 yemek kaşığı
  4.Hafta günde 3 defa 5 yemek kaşığı veya 5 defa 5 yemek kaşığı
  5.Hafta ve bundan sonra ki süreç için günde 3 defa veya 5 defa yarım çay bardağı alınabilirse tedavi süreci kısalır.

  Gökçek Tonik: Günde3 defa yemekten 15-20 dakika önce 200-250 ml, yani günde 600-750 ml alınamalıdır. Veya basitce günde 3-5 defa bir su bardağı alınabilir. Zamanı olanların mümkünse günde 3 defa değil de 4-5 defa 200 ml (su bardağı ) alınırsa daha iyi olur. Tadı ekşimsidir, herhangi bir yan tesiri yoktur, isteyen suyla karşıtırarak içebilir. Ağır hasta ve çocukarın günde 3 defa 100 ml almaları uygundur. Çocuklar ve yaşlılar bu dozajın yarısını almalıdır. Aşırı zayıf olanların alması iyi değildir. Mutlaka buzdolabında muhafaza edilmelidir.

  Gökçek Tonik: Zayıflamak isteyenler hemen yemekten önce günde 3-5 defa 300 ml (bir su bardağı) tonik 100 ml (çeyrek su bardağı) sıcak su ile karıştırılır ve içilirse iştahı azalır ve fazla yemek yiyemez.Böylece kişi otomatik zayıflar.Artı tatlı yiyecek ve içeceklere dikkat eder, hamurlu yiyecekleri yemezse (kepekli, ekmek az yenebilir) ve peynir yemezse hem mide ve bağırsakları tedavi olur hemde zayıflar.

  Gökçek Çay harmanları: Çay harmanların dan 2 çorba kaşığı demliğe konur ve üzerine 1 litre kaynar su ilave ediler gün boyu içilir. Posası son bardağı içtiğinide atılır ve birgün sonra yeniden demlemeniz gerekir.

  HİMALAYA TUZU: Himalaya Tuzundan 250 bir cam kavanoza konu ve üzerine 750 ml su ilave edilir ve bu çözeltiden bir tatlı kaşığı içilecek her bardak suya katılarak içilir, yemeklere de katılır.Tansiyon ve böbrek hastalarının ilk etapta bir çay kaşığı bu konsentre tuzlu sudan (sole) su bardağına katmaları uygun olur.

  Gökçek Diyet: Günde3 defa yemekten 15-20 dakika önce bir 30-40 ml (yarım çay bardağı ) alınır.Zayflamak isteyen, fakat mide ve bağırsak problemleri olmayanlar için tavsiye edilir.

  Gökçek Tentür: Günde3 defa yemekten 15-20 dakika önce bir 30-40 ml (yarım çay bardağı ) alınır.Aşır zayıf olan ve kilo almak isteyenler kullanabilir, çünkü kilo aldırır.

  İngiliz tuzu: İki yemek kaşığı ingiliz tuzu aç iken su bardağında çözülerek içilir.15-20 dakika sonra yarım su bardağı zeytin yağı yarım su bardağı limonla karıştırılarak içilir.Bu 5-15 defa hergün bir defa denenebilir.Yoğun ishal yapabilir.

  Bazıları neden cam şişe değilde pet kullanıyorsunuz diyorlar, bu pet tarım bakanlığınca gıda da kullanılması uygun görülmüştür.Artı Gökçek Tonik çok yoğun probiyotiklerden lactobasilus ve bifido bakterileri içerir.Günümüzde bir çok yoğurda bu bakteriler katılmaktadır.Bizim üründe bu binlerce kat daha fazladır.Bu faydalı bakteriler laktozu laktik aside dönüştürürken yan ürün olarak karbondioksit çıkar buda şişeyi patlatır.Yani cam olursa şişeler yolda patlar.

 7. #7
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart


 8. #8
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart


 9. #9
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart


 10. #10
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart


Benzer Konular

 1. GÖKÇEK İksir (Bitki Karışımlı Sarımsaklı Limon Suyu):
  By kazanak in forum İKSİR, GÖKÇEK İksir
  Cevaplar: 103
  Son Mesaj: 04-17-2017, 12:43
 2. GÖKÇEK Tonik (Bitki Karışımlı Lahana Suyu):
  By igokcek in forum TONİK, GÖKÇEK Tonik
  Cevaplar: 66
  Son Mesaj: 04-10-2017, 11:03
 3. Cevaplar: 43
  Son Mesaj: 10-03-2016, 09:34
 4. GÖKÇEK Diyet (Bitki Karışımlı Maydanozlu Limon Suyu):
  By igokcek in forum DİYET, GÖKÇEK Diyet
  Cevaplar: 14
  Son Mesaj: 03-21-2016, 14:18
 5. Cevaplar: 26
  Son Mesaj: 08-20-2012, 19:57

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
doğal tedavi, bitkisel tedavi, sağlık bilgileri, himalaya tuzu, epimediumlu macun, çay ağacı yağı, Aloevera, şifalı bitkiler, alternatif tıp, vücut sağlığı, tuz lambası, gazete haberleri