Kulak çınlaması, tinnitus, kulak uğultusu, kulak tıkanması, kulak uğuldaması
Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
IndirX
bitkisel tedavi
bitkisel tedavi
Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 69 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
The TECRÜBELER page is where you will Bizimle tecrübelerinizi paylaşın.
 1. #1
  hakan36 Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Sep 2007
  Mesajlar
  1

  Standart Kulak çınlaması, tinnitus, kulak uğultusu, kulak tıkanması, kulak uğuldaması  Askerliğimi topcu asteğmen olarak yaptım, gürültüden önce 2-3 baş dönmesi sonra sol kulağımda kulak çınlaması başladı. Yıllarca doktor doktor dolaştım. 10 yıl benim kulak çınlamasın çare bulamadım. Gökçek İksirini duyunca tabii önce şüphe ile karşıladım, ama yan tesiri yoksa denyim dedim. Gökçek İksiri 4 haftadır kulanıyorum. Kulak çınlamlarım çok şükür çok çok azaldı. İbrahim bey henüz tedavinin başında olduğumu ve 5-6 ay devam etmem gerektiğini ve tüysü hücrelerin yeniden canlanmasının zaman alacağını söyledi.
  Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi  

 2. #2
  asya40 Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Apr 2008
  Mesajlar
  1

  Standart Kulak çınlaması

  merhaba ibrahim bey ben zeki saraçoğlu. sızı komiser raci beyden istanbulda da gorevli duydum, onun kulak cınlaması % 60 iyilsmis. kayseri 1944 dogumluyum. benım sıze iki sorum olacak. 1) 15 yıldır hemoroid var.buyuk abdestten sonra kanama oluyor.iç ve dış ta. ayrıca 2) 40 yıldır sol kulagımda cınlama var surekli cınlama sesı duyuyorum. nasıl bir tedavi gerekir. simdiden tesekkur ederim.

 3. #3
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  [SIZE=2]

  Alıntı hakan36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Askerliğimi topcu asteğmen olarak yaptım, gürültüden önce 2-3 baş dönmesi sonra sol kulağımda kulak çınlaması başladı. Yıllarca doktor doktor dolaştım. 10 yıl benim kulak çınlamasın çare bulamadım. Gökçek İksirini duyunca tabii önce şüphe ile karşıladım, ama yan tesiri yoksa denyim dedim. Gökçek İksiri 4 haftadır kulanıyorum. Kulak çınlamlarım çok şükür çok çok azaldı. İbrahim bey henüz tedavinin başında olduğumu ve 5-6 ay devam etmem gerektiğini ve tüysü hücrelerin yeniden canlanmasının zaman alacağını söyledi.
  Hakan bey sizdeki kulak çınlaması ve baş dönmesinin kısa sürede iyileşmeye başalması güzel, fakat Ginkgo Forte, Enginar Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Kulak çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar. Artı her lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 4. #4
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart  Alıntı asya40 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  merhaba ibrahim bey ben zeki saraçoğlu. sızı komiser raci beyden istanbulda da gorevli duydum, onun kulak cınlaması % 60 iyilsmis. kayseri 1944 dogumluyum. benım sıze iki sorum olacak. 1) 15 yıldır hemoroid var.buyuk abdestten sonra kanama oluyor.iç ve dış ta. ayrıca 2) 40 yıldır sol kulagımda cınlama var surekli cınlama sesı duyuyorum. nasıl bir tedavi gerekir. simdiden tesekkur ederim.
  Hemoroide karşı basur çayı ve kulak çınlamasına karşı Ginkgo Forte, Çoban Çantası Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Kulak çayı ve Basur Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar. Artı her lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 5. #5
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  Alıntı akabik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  merhaba ben bundan 2,5 yıl önce kusma başladı rengi yeşilimsi idi 1 - 2 ay sonra sol kulağım birden duymaz oldu ve sağ kulağımda 3 - 4 gün sonra yavş yavaş oda duymaz oldu tabii bunlarla beraber kulak çınlaması ve baş dönmesi başladı 9 eylül hastanesine gittim orada bana prodnol tedavisi uyguladılar ve(cogan sendromu) teşhisi koydular tedaviye imuran ilacı kullanarak devam ediyorum kulağıma koklear implant takıldı yaklaşık 1 yıl oluyor sesleri net alamıyorum kulağımdaki çınlamalar ve baş dönmem devam ediyor çok rahatsız oluyorum önceden konuşmasını seven biri idim ama bu olay çok etkiledi beni konuşmak istemiyorum kaçıyorum artık muhabbetlerden sizin gökçek iksiri tedaviniz bana yardımcı olursa çok sevinirim bana nasıl bir tedavi önerirsiniz yardımınızı bekliyorum ALLAHA emanet olun saygılarımla...
  GİNKGO FORTE, SİNİRLİ OT FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, KULAK çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 6. #6
  sinasi970 Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Aug 2008
  Mesajlar
  1

  Standart Kullak çınlaması ve meniere hastalığı

  Kullak çınlaması ve meniere hastalığı nedeniyle gitmediğm doktor kalmadı doktorlar bana bununla yaşıyacaksın çaresi yok dediler.İnternetten araştırma yaparken dogaltedavi sitesinde yazılanları gördüm ve iksir ve kullak çayını kullanmaya karar verdim.İbrahim beyle konuştum mide ve bağırskalrınızda problem varsa mutlaka tonikte kullanmalısınız dedi.Benim midemde de biraz problem vardı.İksir, tonik ve kulak çayı aldım ve kullandım.Mide ağrılarından bir ayda kurtuldum.Kulak çınlamsı çok azaldı ama meniere arada sırada yine rahatsız ediyor eskiden meniere olduğumda başdönmesinden kusardım şimdi o kadar ağır geçmiyor.İbrahim bey bu rahatszılıktan tam olarak ne zaman kurtulurum.

 7. #7
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  Alıntı sinasi970 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Kullak çınlaması ve meniere hastalığı nedeniyle gitmediğm doktor kalmadı doktorlar bana bununla yaşıyacaksın çaresi yok dediler.İnternetten araştırma yaparken dogaltedavi sitesinde yazılanları gördüm ve iksir ve kulak çayını kullanmaya karar verdim.İbrahim beyle konuştum mide ve bağırsaklrınızda problem varsa mutlaka tonikte kullanmalısınız dedi.Benim midemde de biraz problem vardı.İksir, tonik ve kulak çayı aldım ve kullandım.Mide ağrılarından bir ayda kurtuldum.Kulak çınlamsı çok azaldı ama meniere arada sırada yine rahatsız ediyor eskiden meniere olduğumda başdönmesinden kusardım şimdi o kadar ağır geçmiyor.İbrahim bey bu rahatszılıktan tam olarak ne zaman kurtulurum.
  Şinasi bey meniere gibi bir hastalık oldukca ağır bir rahatszılıktır.Bu nedenle tedavisi zaman alır acele etmeyin.Gastiriten kurtulmanız güzel ama kulak çınlaması ve meniere çok ağır bir rahatsızlıktır ve sabır ister vede doğru beslenmekte şarttır.GİNKGO FORTE, SİNİRLİ OT FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, KULAK çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 8. #8
  burak29 Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Dec 2008
  Mesajlar
  1

  Standart kulağında tınnıtus yani işitme problemi olan bir hastayım

  Mrb syn gokcek,ben kulağında tınnıtus yani işitme problemi olan bir hastayım.Sizi internette bu hastalıga bitkisel olarak iyileştiricek yöntemler ararken buldum ve sizinle görüştükten sonra iksir,tonik ve çayınızı kullandım.15 gün sonra kulağımdan iltihap akmaya başladı ve kulak doktoruna giderek temizlettim.bu kadar kısa sürede iksirinizin fayda edeceğini düşünmemiştim.kullanmaya başlayalı 2 ay kadar oldu ve inşallah doktora gitmeden iyileşeceğimi ümit ediyorum.Size teşekkür etmek için bu yazıyı yazmak istedim.görüşmek üzere..... burak.asuroglu@gmail.com

 9. #9
  mujdat67 Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Feb 2009
  Mesajlar
  3

  Standart kulak akıntısı

  ıyıgunler benım sorunum esımın kualk akıntısı bu sorundan ıkı defa malıyat oldu en son 2004 sonunda olmsudu yıne baskalıd akmaya doktorun verdıgı ılaclar hıc bırısıe yaramadı amalıayt dedıler vede 4 yıl dayayndımı dıye alay edergıbı konusuncamoralım bozuldı amalıyat cozum olamdı bende gokcek ıksırı ınternetten bır yıldır takıp edıyordum ıbrahım beyı arayımsorunumu soylededımkendısı bana gokçek iksşr vede enfeksıyon cayı tavsıye ettı aldık kullanamya basladık ılk 3hafat pek degısenbır sey olamdı umudumu yıtırmeye basladım bırde mamalıyat ıcın gun vardı ogunde gecmıstı ama 3 haftanın sonunda kulakta kanama ve akıntı oldu sonunda ıkı gunde berbat bır koku vede ıcerden cıkan bır psılık o pıslıgı aldıktan sonra cok sukur akıntı tamamen durdu doktora gosterdık kulakta ıkıntı kalmadıgını normale dondugunu soyledı tskler gökçekçalısanları

 10. #10
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart


  Alıntı mujdat67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  iyi gunler benim sorunum eşimin kulak akıntısı bu sorundan iki defa amaliyat oldu en son 2004 sonunda olmuştu yine başladı akmaya doktorun verdiği ilaçlar hiç biri işe yaramadı amaliyat dediler vede 4 yıl dayandımı diye alay eder gibi konusunca moralim bozuldu amaliyat çözüm olamdı bende gökçek iksiri internetten bir yıldır takip ediyordum ibrahim beyi arayıp sorunumu söylededim kendisi bana gökçek iksir vede enfeksiyon çayı tavsiye etti aldık kullanamya başladık ilk 3 hafta pek değişen bir şey olamdı umudumu yitirmeye başladım birde amaliyat icin gün vardı o günde geçmisti ama 3 haftanın sonunda kulakta kanama ve akıntı oldu sonunda iki günde berbat bir koku vede icerden çıkan bir pislik o pisliği aldıktan sonra cok şükür akıntı tamamen durdu doktora gösterdik kulakta akıntı kalmadıgını normale döndüğü söyledi tskler gökçekçalışanları


  Müjdat bey kulaktaki pisliğin atılmasına çok sevindik memnun olduk Allah sağlık sıhhat versin, fakat kesin tedavi için 2-3 ay GİNKGO FORTE, SİNİRLİ OT FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, KULAK çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 183
  Son Mesaj: 10-21-2016, 15:18
 2. Cevaplar: 14
  Son Mesaj: 04-16-2012, 08:49
 3. Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 01-05-2012, 10:05
 4. Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 01-02-2012, 08:54

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
doğal tedavi, bitkisel tedavi, sağlık bilgileri, himalaya tuzu, epimediumlu macun, çay ağacı yağı, Aloevera, şifalı bitkiler, alternatif tıp, vücut sağlığı, tuz lambası, gazete haberleri