Kısırlık kadınlarda ve erkeklerde, Kadınlarda Kısırlık, Erkeklerde Kısırlık
Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
IndirX
bitkisel tedavi
bitkisel tedavi
Sayfa 1 Toplam 10 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 92 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
The TECRÜBELER page is where you will Bizimle tecrübelerinizi paylaşın.
 1. #1
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart Kısırlık kadınlarda ve erkeklerde, Kadınlarda Kısırlık, Erkeklerde Kısırlık


  Kısırlık kadınlarda ve erkeklerde, Kadınlarda Kısırlık, Erkeklerde Kısırlık

  Alıntı güner40 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Setar beyin ailesinde ve kendisindeki problemlerden dolayı çocuk sahibi olamamaları ve gökçek iksiri kullanarak iyileşmeleri ve ailesini hamile kalması ve bir kızlarının dünyaya gelmesi bizi umutlandırdı.Biz her türlü yöntemi dendik tüp bebek vs am olmadı.Bundan 5 hafta önce ibrahim beyle görüştüm ve konuştum anlatıklarına inadım ve gökçek iksire ben ve beyim başadık.Şimdi daha dinçe ve zindeyim.Vücudu arıtığına inanıyorum ve hissediyurum.Şimdi yavaş yavaş iyileştiğimi hissediyorum ve umutluyum.
  Evet Setar beyin maşallah kızı oldu.Almanyada Heildelberg Kadın doğum ve Çocuk hastanesi asla çocuğunuz olmaz boşuna uğraşmayın ve sizin için en kolayı evlatlık alın demişlerdi.Setar beyde aslında kronik yorğunluk sendurumuna sebep olan EBV virüsüne karşı Gökçek İksir kullanmaya başlamıştı.Doktorlar hastanede 6 ay tedavi denemesi yaptıktan sonra biz seni tedavi edemeyiz diye eve göndermişlerdi.Beni aradı ve Doktorlar beni ölüme terkettiler dedi.Bende inşallah tedavi ederiz dedim ve 3 ayda ayağa kalktı.Önce hanımı Gökçek İksire karşı çıkıyordu ve tadı hoş değil sen şimdi bütün umudunu bu iksiremi bağladı diye Setar beye kızıyordu.Fakat Setar bey 3 ayda ayağa kalkınca.Bu sefer ailesi bende kullanabilirmiyim abi bu iksiri, diye aradı tabii olur dedim.Setar bey 6. ayda işine döndü.Doktorlar biz seni ölecek diye bekliyorduk sen işe (hastanede radiyolojide çalışıyor) başaldın.Bu nasıl oluyor demişler oda Gökçek İksirle demiş ve doktorları nedir bu Gökçek İksir demişler, oda anlatmış.Sonra Setar bey ailem hamile dedi ve Şubat 2008 de doğum yaptı.Kadınlardaki hormon anormalikleri ve yumurtlık kist ve miyomu vs nedneniyle erkeklerde sperm kalitesinin düşük veya hareketsiz olması gibi raahtsızlıklara karşı idealdir.Bayanlar için Gökçek İksir ve kadın çayı, erkekler için Gökçek İksir ve ikdidar çayı iyi gelir.Tabii mide ve bağırsaklarda mantar ve bakteri varmı yok mu? bunu bilmek önemli, çünkü bakteri ve mantarların üretiği toksik maddeler kana geçer, karaciğer bu toksik maddeleri yok edemezse diğer organalrda depolanır, yani curuf oluşur.Gökçek İksir curufu eriten tek üründür.

  Epimediumlu Macun, Hayıt Forte, Kadın Otu Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Kadın çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.
  Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi  

 2. #2
  dilek82 Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Oct 2006
  Mesajlar
  1

  Unhappy azosiperm


  Alıntı sengül Nickli Üyeden Alıntı
  merhabalar benim eşim normalinde tahlil verdiğinde 20 tane kadar sipermi çıkıyodu biz mikroenjöeksiyon denedik eşimden çıkan sipermler yetersiz gelince normal tese ameliyatına alındı ordada çıktı sipermi (yanlız ameliyattan sonra eşim enfekisiyon kaptırdı )ve ben sonuçta hamile kaldım fakat sonra karnımda öldü ve biz şuan tekrardan denemiy düşünüyoruz ve şuan tahlil verdiğinde daha önceki verdiğinde siperm çıkarken şuan çıkmıyo neden eşimin fsh ı 21.2 yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler
  Sizin için Epimediumlu Macun, Hayıt Forte, Kadın Otu Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Kadın çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir. Beyiniz için Ozon Forte ile testislere masaj yapıyorsunuz, Epimediumlu Macun, Tribulus Forte, Enginar Forte, Spirulina Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Damar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 3. #3
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  Alıntı demir Nickli Üyeden Alıntı
  Sperm sayısının az olduğu ve yapısal bozukluk gösterdiği durumlarda uygulanabilecek doğal tedavi yöntemleri nelerdir?
  Kısırlığa karşı Gökçek İksiri artı selanium hapı iyi gelebilir. Testislerdeki curufu temizlemek gerekir, buda ancak Gökçek İksiri ile mümkündür. Gençliğinde 13 yaşında iken Kabakulaka geçiren bir tanıdığımın sağ testisinde 35 yıl sonra ağrı ve şişme problemi görülür. Yıllarca doktor doktor gören bu tanıdığım tedavi olamamaış ve bana gelmişti ben ona Gökçek İksiri verdim ve 4-5 ay sonra gördüğümde rahatsızlıkları geçmişti.

  Epimediumlu Macun, Hayıt Forte, Kadın Otu Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Kadın çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır. 4. #4
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  Kısırlık:

  Gelişmiş ülkelerde aile planlamsı tabi bir durum haline gelmiştir. Genç bayanlar anne olmadan önce bir meslek yapmayı ve mesleğinde başarılı olduktan sonra çocuk yapmayı ve büyütmeyi düşünmektedirler. Çiftler kazançlarının yeterli olduğuna veya ne zaman yeterli olabileceğine karar verdikten sonra çocuk yapamaya karar vermektedirler. Bayanlar böylece korunmayı bırakarak doğal hamile olmayı planlamaktadırlar.

  Muayene metotları
  A-) Kadınlarda:
  Arzu edilen hamileliğin bir yıl içinde olmaması halinde çiflerden birinde veya ikisinde kısırlık (sterilitet) olma ihtimali vardır. Kadınlar için bir çok muayene yöntemi mevcuttur. Düzenli adet sırasında yumurtalıktaki yumurtanın oluşumu yumurtalıktan veya kan muayenesi ile test yapılır. Rahim mukozası (endometrium) ve rahim ağzındaki mukuz (sümüksü salğı ) muayeneedilir. Bu nedenle bayanın 3-4 ay adet halleri, yumurtalık ve rahmin yapısı konturoledilir. Rahim ağzındaki mukuz erkekten gelen spermayı bırakmıyorsa tabiki dölenmede olmaz. Yumurtalık kordonunun yumurtanın hareketini engelleyip engellemediğide ultrasonla konturoledilir.

  Yumrtalık kordonu:
  Yumurtalık kordonundaki yapışma veya yanlış gelişme veya iltihaplanma veyahutta amaliyatlar (sezeryan, apendis) nedeniyle şekli bozulabilir. Böylece yumurtanın yumurtalıktan rahime gitmesi engellenir. Bazı bayanların vücudu kendi yumurtalarına karşı veya spermaya karşı antikor üretebilir ve bu antikorlar yumurta veya spermayı tahripeder.

  Hormon anormalikleri:
  Orta beynin hemen altında yer alan hipotalamusun yönlendirdiği mesajlarla hipofiz gudesinde ona uygun hormon salğılar. Hipofiz bezesinden gelen uyarılara göre yumurtalıkta harekete geçer ve hormonlar salğılar. Bu bağlantıdaki anormalikler sebebiyle yumurtalıkta yumurta tam oluşmaz veya hiç oluşmaz. Böylece rahimde kendini yumurtaya göre ayarladığından, oda işlemini uyarı olmadığından yapamaz.

  Adet hali:
  Her regl döneminin çok önemli fonksiyonları vardır, bu fonksiyonların olmaması hamileliğin olmasını engeller. Yumurtalığın yumurtlamaması nedeniyle dölenmeye müsait yumurta oluşmaz. Progestron hormonundaki yetersizlikte hamileliğe engeldir, çünkü progestron rahim mukozasını yumurtanın yerleşebileceği şekilde ayarlar. Progestron yetersizliği nedeniyle rahim mukozası tam oluşmaz. Buna parallel olarak ösrojen hormon yetersizliğide söz konusu olabilir. Ösrojen hormon yetersizliği nedeniyle adet süresi kısalır ve adet hali (kanama) çok az olur. Adet halinin tamamen durmasına ise amenore denir.

  Rahim ağzı:
  Normal olarak rahim ağzı (zervix) balgamsı ve koyu bir salğı (mukuz) ile kapatılmıştır. Yumurtalığın yumurtlaması ile birlikte bu mukuzda incelir ve sıvımsı bir hal alır ve böylece sperma rahim ağzından içeri geçebilir. Mukuz sıvılaşmaz ise spermada rahime geçemez ve böylece dölenme olmaz bunada zervix sterilitet denir.

  Rahim:
  Sterilitetin (kısırlığın) nedeni yumurtalık kanalında (kordonunda) dölenme, düşük yapma, ur, endometrioz, veremli iltihaplanmalar ve mikroplar dölenmeyi engelleyebilir.

  Tedavi:
  Kısırlık kadınlarda ve erkeklerde hormon anormalikleri, iltihaplar, damar sertlikler, ve şişlikler söz konusu ise erkekler için Gökçek İksiri, ZYE ve kadınlar için Gökçek İksiri, ZYE, hayıt- ve kadınkökü preparatları kulanılır.

  Sağlıklı kalabilmenin ve sağlıklı yaşayabilmenin en önemli faktörü kılcal kandolaşımıdır, çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim vb., besleyici maddenin hücrelere ulaşması vede mikroplarla mücadele eden maktofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır. Gökçek Iksiri ile tedavi olmak mümkündür, çünkü rahim, yumurtalık ve kordonlardai curufu temizler. Fakat doğru beslenmek şarttır.

  Bağırsak florası ve kılcal kan dolaşımı sağlıklı yaşayabilmek için çok önemlidir. Çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim, glikoz, vb, besleyici maddenin hazırlanması, hücrelere ulaşması ve de mikroplarla mücadele eden makrofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır.Gökçek İksir'i ile tedavi olmak mümkündür. Tabii doğru beslenirseniz tedavi sürecide o oranda kısalır.Gökçek İksiri vücudu cüruflardan arıtır, iltihaplı hastalıkları iyileştirir ve bağışıklık sistemini güçlendirir.Gökçek Tonik mide-bağırsak rahatsızlıkları, deri hastalıkları ve her türlü alerjiye karşı etkilidir.Asla peynir yememeli, çünkü asidoza ve iltihaplanmaya sebep olur.Siyah çay, kahve ve kola içilmemeli, çünkü bağırsakları kurutur ve vitamin, mineral ve aminoasitlerin alımını (absorbesini) önler.Alkol ve sigaranın zararları belli kanser, damarların yağlanması vb, artı uzun süre bira içilirse cinsel ikdidarsızlık ve hatta kısırlığa sebep olmaktadır.Sucuk salam sosis gibi et mamullerine 5-6 ay ara vermek gerekir (sade temiz et az yenilebilir) çünkü asidoza sebep olmaktadır.Bu da birçok hastalığın ana kaynağıdır.Akşam yemeği yerine yoğurt, meyve veya salata yenilebilir veya sebze çorbası içilebilir.Hayvansal besinler, patates, tahıl (beyaz pirinç), bakliyat ve hamurlu yiyecekler, özelikle de tatlılar akşam yenirse tam sindirilmez ve zamanla problemlere sebep olur.Ne kadar beyaz pirinç, patates, hamurlu yiyecekler, tatlı yiyecek ve içecekler, o kadar yağ oluşturur.Çünkü nişasta glikoza (şekere) dönüşür, şekerde yağa dönüşerek vücutta depolanır.Şeker ve antibiyotikler bağırsak mantarları çoğaltır, mantarlar ise her türlü hastalığı tetikler.Tatlı deyince akıla baklava, çikolata, dondurma vs gelir, kavun, karpuz ve üzümde tatlıdır ve bunlarda mantarı tetikler, çünkü aşırı şeker içeriler.Gökçek DiyetB-) Eerkelerde:
  Testis:
  Bazen husyeler, husye torbasından aşağı sarkmazlar, bunun nedeni husye torbasının su toplaması, husyelerde variz oluşması, husyenin aşırı büyük veya aşırı küçük olması, damarların yağlanarak sertleşmesi, husye torbsında kist veya ur oluşması gibi sebepleri sayabilirsiniz.

  Tohum kordonu:
  Tohum kordonunun (sperma kordonu) iltihaplanması bir veya bir kaç yerinde yapışma veyahutta genetik sebeplerden dolayı ortaya çıkabilen rahatsızlıklar nedeniyle sprema tohumkesesine ulaşamaz.

  Sperma oluşumu:
  Sperma kalitesinin düşmesi, hareket kabiliyeti, yaşama süresi, ve sağlılı olanların oranına göre degerlendirilir. Sperma kalitesinden bahsedilebilir, şayet boşanmada 1 ml?de 20 milyon sperma bulunursa ve bunların en az yarısı sağlıklı şekilde oluşmuşlar vede normal hareket ediyorlarsa. Sperma kalitesinde zaman zaman oynamalar olabilir. Nadirende vücut spermaya karşı antikor salğılıyabilir.

  Hormon bozuklukları:
  Erkeklerdeki cinsel fonksiyon bozuklukları ve hipotalamusun hipofizi uyarması sonucu cinsel organlardaki hormonların nasıl oluştuğu kadınlarda olduğu gibi çok detaylı olarak incelenmemiştir.

  İkdidarsızlık:
  Penisin yeterince sertleşmemesi ve cinsel münasebet yapamamaya ikdidarsızlık (impotenz) denir. Bu problem genelikle psikolojik nedenlerden kaynaklanmaktadır. Bu durum kısa sürede geçebilir veya geçmeyebilir. Bazı şahıslar tedavi olunca iyileşebilirler.

  Muayene sonucları:
  Kısırlık Almanyada % 20-25 oranında olup, buda erkeklerde % 40 oranında, kadınlarda % 45 oranında vede % 15 çiflerden ikisindede aynı oranda bulunur. Almanyadaki kısırlık oranı 1950 yılına göre % 100 armıştır ve bunun ana sebebide çevre kirliliğidir.

  Çevre faktörü:
  Yapılan çeşitli araştırmalarda, erkeklerde sperma kalitesinin sanayi nedeniyle son 50 yıldır sürekli düşmekte olduğudur. Östrojen hormonunun erkeklerde arması ve östrojen gibi etkiye sahip olan kimyasal maddelerin artması: Örneğin biranın birleşimindeki şerbetciotunun içerdiği humulon ve lupulon östrojen gibi etki yapar. Ayrıca pestizid (bitkilerdeki haşereyi öldürmek için kulanılan ilaçlar) bunların başında DDT östrojen gibi etki yapar. Bulaşık ve temizlik ilaçları, kozmetik, boya maddeleri ve bazı kimyasal ilaçlar östrojen gibi etkiye sahiptir.

  Tedavisi:
  Kimyasal ilaç kulanılacaksa mutlaka yan tesirinin iyi bilinmesi ve mümkün oldukca az kulanılmalıdır. Bira mümkünse hiç içilmemelidir, çünkü erkeleri yavaş yavaş kadınlaştırır vehatta zamanla ikdidarsızlığa sebep olur. Kısırlık kadınlarda ve erkeklerde hormon anormalikleri, iltihaplar, damar sertlikler, ve şişlikler söz konusu ise erkekler için Çakşır-, ZYE ve preparatları veya Gökçek İksiri, kadınlar için Gökçek iksiri, Gökçek Tonik, ZYE, hayıt- ve kadınkökü preparatları kulanılır.

  mantarlarını azdırır, mantarlar ise her türlü hastalığı tetikler.Gökçek Diyet
  Açıklama: Hayvansal besinler damarların iç yüzeyinde (mukazasında) plaklar olşmasına (yağlanmasına) neden olur. Damarların yağlanarak sertleşmesi yüksek tansiyona sebep olur. Damarlar yaşalandıkca beyin, kalp, penis ve vajinaya yeterince kan gitmemesi demektir. Buda felç, kalpkrizi, rekeklerde iktidarsızlık ve kadınlarda cinsel isteksizliğe sebep olur. Hayvansal besinleri azaltmak, hatta peyniri asla yememek gerekir. Gökçek İksiri ile tıkanan damarlar açılır ve kişide beyin kanaması, kalpkrizi, erkeklerde iktidarsızlık ve kadınlarda cinsel isteksizlik rizikoları ortadan kalkar.

  Bağırsak florası ve kılcal kan dolaşımı sağlıklı yaşayabilmek için çok önemlidir. Çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim, glikoz, vb, besleyici maddenin hazırlanması, hücrelere ulaşması ve de mikroplarla mücadele eden makrofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır.Gökçek İksir'i ile tedavi olmak mümkündür. Tabii doğru beslenirseniz tedavi sürecide o oranda kısalır.Gökçek İksiri vücudu cüruflardan arıtır, iltihaplı hastalıkları iyileştirir ve bağışıklık sistemini güçlendirir.Gökçek Tonik mide-bağırsak rahatsızlıkları, deri hastalıkları ve her türlü alerjiye karşı etkilidir.

  Asla peynir yememeli, çünkü asidoza ve iltihaplanmaya sebep olur.Siyah çay, kahve ve kola içilmemeli, çünkü bağırsakları kurutur ve vitamin, mineral ve aminoasitlerin alımını (absorbesini) önler.Alkol ve sigaranın zararları belli kanser, damarların yağlanması vb, artı uzun süre bira içilirse cinsel ikdidarsızlık ve hatta kısırlığa sebep olmaktadır.Sucuk salam sosis gibi et mamullerine 5-6 ay ara vermek gerekir (sade temiz et az yenilebilir) çünkü asidoza sebep olmaktadır.Bu da birçok hastalığın ana kaynağıdır.Akşam yemeği yerine yoğurt, meyve veya salata yenilebilir veya sebze çorbası içilebilir.Hayvansal besinler, patates, tahıl (beyaz pirinç), bakliyat ve hamurlu yiyecekler, özelikle de tatlılar akşam yenirse tam sindirilmez ve zamanla problemlere sebep olur.Ne kadar beyaz pirinç, patates, hamurlu yiyecekler, tatlı yiyecek ve içecekler, o kadar yağ oluşturur.Çünkü nişasta glikoza (şekere) dönüşür, şekerde yağa dönüşerek vücutta depolanır.Şeker ve antibiyotikler bağırsak mantarları çoğaltır, mantarlar ise her türlü hastalığı tetikler.Tatlı deyince akıla baklava, çikolata, dondurma vs gelir, kavun, karpuz ve üzümde tatlıdır ve bunlarda mantarı tetikler, çünkü aşırı şeker içeriler.Gökçek Diyet

 5. #5
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart Bayanlarda ve erkeklerde kısırlık  Alıntı ahmet42 Nickli Üyeden Alıntı
  Lütfen yardım

  Merhaba benim sorum biz 7 yıldır evliyiz Çocuk sahibi olamadık, Tüp bebek dendedik Berlinde hemde iki kez yine sonuç alamadık sorun sadece bende değil eşimde sorunlu. Kısaca size sorunlarımızı anlatamak istedim bende görülen sperm hareketsizligi ipliksi formda sperm geliyor benden bu çesitli ilaçlar ile halletmeye çalıştılar ama sonuç aynı şuan 30 yasındayım. Eşim Evlendikten sonra aşırı kilo aldı ve eskiden beri geç adet göryor ve adet kanaması çok uzun sürüyor bir çok hap denedi pile ama hiçbiri bir işe yaramadı sizden bizim bu sorunlarımıza karşı tavsiye edebileceginiz bir yöntem varmı varsa lütfen benim ile irtibata geçin şimdiden ilginize çok teşekür ederim Saygılarımla
  Ahmet
  Mrb
  Kısırlığın tedavisi mümkündür. Eşinizin rahim, yumurtalık ve kordonlarındaki curufun (artık maddelerin tamamı ) temizlenmesi gerek, buda Gökçek İksiri ile olur. Hormon anormalikleri hatıt preparatı ile düzlir. Aşırı kiloya karşı Gökçek Tonik içsin günde 500 ml, Sizde Gökçek İksiri almak zorundasınız, testislerdeki yağlanamyı gideremk ve akliteli sperm salğılanmasını sağlamak için. Artı hayatağacı preparatının hapını alın. Gökçek İksiri ikiniz içinde şartır damarlardaki yağlanmayı önlemek için Artı beslenmeniz dikkat etmelisiniz. Hayvansal besinler damarların iç yüzeyinde (mukazasında) curuflar olşmasına (yağlanmasına) neden olur. Damarların yağlanarak sertleşmesi yüksek tansiyona sebep olur. Damarlar yaşalandıkca beyin, kalp, penis ve vajinaya yeterince kan gitmemesi demektir. Buda felç, kalpkrizi, rekeklerde iktidarsızlık ve kadınlarda cinsel isteksizliğe sebep olur. Hayvansal besinleri azaltmak, hatta peyniri asla yememek gerekir. Gökçek İksiri ile tıkanan damarlar açılır ve kişide beyin kanaması, kalpkrizi, erkeklerde iktidarsızlık ve kadınlarda cinsel isteksizlik rizikoları ortadan kalkar.

  Sizin için Ozon Forte ile testislere masaj yapıyorsunuz, Epimediumlu Macun, Tribulus Forte, Enginar Forte, Spirulina Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Damar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir. Aileniz için Epimediumlu Macun, Hayıt Forte, Kadın Otu Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Kadın çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 6. #6
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart  Alıntı Serkan Nickli Üyeden Alıntı
  mrb ben Serkan
  Aklima birkonu geldi; bizim ne dogal yönden ne suni yönden cocuk olmuyor. Doktora göre her ikimizin degerleri normal. Ancak aradaki stress faktörleri, cevere, kari koca iliskileri , dikkate alinmiyor. Eger kari koca beraberligi dogru degilse, ve islamin yasak ettigi sekilde ise cocukda olmaz mi acaba?Ve bayanda Rahmin saga ve sola kaymasi , gibi haller ortaya cikabilirmi ? ve böyle bir durum varsa !ki Almanyada cocuk problemleri diger ülkelere nazaran daha fazla, rahim kaydigi zaman özürlü olabilecegi icin nasil tedbir ve yöntemler almak gerekir?
  Sizin için Ozon Forte ile testislere masaj yapıyorsunuz, Epimediumlu Macun, Tribulus Forte, Enginar Forte, Spirulina Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Damar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir. Aileniz için Epimediumlu Macun, Hayıt Forte, Kadın Otu Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Kadın çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 7. #7
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart  Alıntı adem Nickli Üyeden Alıntı
  KISIRLIK

  SN. HOCAM
  SPERMIOGRAM ANALİZLERİNDE MORFOLOJİ TAMAMEN BOZUK YANİ ŞEKİLSEL OLARAK SPERMLERİN YAPISI BOZULMUŞ VE AYNI ZAMANDA DA HAREKETLİLİK SORUNU VARSA(HAREKETLİLİK %10) NE ÖNERİRSİNİZ? NOT: SPERM ÜRETİM MİKTARI İYİ.
  SAYGILAR
  Gökçek İksiri testislerdeki yağlanmayı eritir ve damarları açar ve böylece testisler sağlıklı ve düzenli sperm üretir. Artı Gökçek İktidar çayı içmenizde iyi olur. Sağlıklı kalabilmenin ve sağlıklı yaşayabilmenin en önemli faktörü kılcal kandolaşımıdır, çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim vb., besleyici maddenin hücrelere ulaşması vede mikroplarla mücadele eden maktofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır. Ozon Forte ile testislere masaj yapıyorsunuz, Epimediumlu Macun, Tribulus Forte, Enginar Forte, Spirulina Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Damar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 8. #8
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart  Alıntı kemal sahin Nickli Üyeden Alıntı
  Sipariş

  Merhaba İbrahim Bey,

  Eşim ve ben yaklaşık 10 yıldır çeşitli üreme teknikleri tedavisinden sonuç alamadık. 5 nci tüp bebek tedavisi de başarısızlıkla sonuçlandı. Eşimde polikistik over rahatsızlığı var. Benim de sperm sayım 20 milyon civarında ancak kalite ve hızına problem var. Eşim geçen gün telefonla sizle görüşmüş. Bizim için hangi ürünleri öneririsiniz? Yalnız biz geçen hafta biz Vega Natürel Ürünler' den Hayıt preparatının siparişini vermiştik. Bunun haricinde alacaklarımız için havale ücretini ve en uygun kullanım şeklini bize bildirirseniz çok seviniriz. Teşekkür ederim.

  Kemal Şahin
  Kemal Bey Burada adı geçen arkadaşın hem ailesinde hemde kendinde problem vardı, şimdi hamile ve ikiz

  Sizin için Ozon Forte ile testislere masaj yapıyorsunuz, Epimediumlu Macun, Tribulus Forte, Enginar Forte, Spirulina Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Damar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir. Aileniz için Epimediumlu Macun, Hayıt Forte, Kadın Otu Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Kadın çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 9. #9
  güner40 Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Apr 2008
  Mesajlar
  1

  Standart Kısırlık Problemi, Erkeklerde kısırlık problemlerinin teşhisi ve tedavisi


  Tedavi Asmalari ve Tecrübelerim

  1. Gökcek Iksiri
  2. Gökcek Tonic
  3. Gökcek Cay Kürleri

  Hatirlatmak gerekirse hastaligim Antibiotik ilaclardan sonra Oldukca Agir Mantar Enfeksiyonu oldum Bagirsak ve Agiz florasi tamamen yok olmustu. Teshis Penicilium ve Candia albicans idi. Ve bunlarin Enfeksiyonlari.
  Bunlarin sonucunda ;
  Karaciger Yetersizligi, Dilde yanma ,Ince bagirsak ve kalin bagirsak krampf ve agrilar, Depression ve Uykusuzluk, Gece Terlemeleri, Sürekli idrar yapma, Idrarin renginde sürekli degisiklikler (koyu kahverengi ve yesil) , Allerji, Sacda sürekli kepeklenme, Besin Allerjisi.
  Gaitada anormallikler . Daha nekadar hasta olabilirsinizki!!!!!
  Organizma bir bütündür ve hic bir Organ tek basina calismasi mümkün degildir.
  Biri hastalandigi zaman diger Organlar bundan nasibini alir. Bagirsak da baslayan hastalik bütün Organlari istila eder. Bu nedenle Ibrahim beyin Tabiriyle Sistematik Tedavi gereklidir.
  Ancak Sistematik Tedavin yanisira SABIR da lazimdir. ?Hastanelerde hastalara ilac Tedavisi uygulanirken ,diger tarafdan kimyasal ilaclarin yan etkilerinden dolayi yeni hastaliklar meydana geldigini unutmamaliyiz?.
  Bilmek gerekirki Bütün hastaliklar begirsakdan basladi ve tüm Vucuda yayildi.

  Ibrahim beyin tavsiyesi üzerine kendisine ait olan Dogal Tedavi yöntemlerini tam bir sene uyguladim. Kimyasal ilaclar hemen etkisini gösterip beni üc hafta icerisinde komaya yatirdi, oysaki Dogal Tedavi asamalarindan sonra kalici iyilesmeler ortaya cikdigini icin gayet memnunum. Bunlardan bazi Örnekler:

  Bagirsakdaki mantar istilasindan doalyi toxic maddeler ortaya cikarak Bagirsak ve böbrek yoluyla disariya atildi. Bu cok önemli cünkü Bagirsak direk Karacigere bagli oldugundan Disariya atilmayan toxic maddeler karacigerde birkmektedir. Ve bu Toxic Artiklari Karaciger disari atmak zorunda oldugundan böylece Karaciger Yetersizligi ortaya cikabilir ve hatta bende ortaya cikdi . Ancak bunun önlemini hemen aldik ve, Kraciger yetersizligini Gökcek Cay kurlariyla tedavi ettim ve suan sag kaburga bölgesinde agrilar yok denecek kadar az , ve en önemlisi karacigerde biriken Safra galebesi kalmadi. Yesil olan idrarin rengi artik normal.
  Karacigerde Biriken Safranin rengi yesildir ,bu ise bagirsak yoluyla degil idrar yoluyla disari atilmalidir. Ancak Normal hali incebagirsaga direk gitmesi ve orada besinlerin safra ile beraber pisirilmesidir. Aksi takdirde vucudda birkip kandaki miktari yükselir ve rahatsizliklar meydana getirir.
  Tedavi süreci icinde Testis lerde , koltuk alti yag bezlerinde yani (lenf bezlerinde ) degisik agrilar meydana geldi . Bur durmdan cok korktum ancak bir hafta sonra gecti . Cay lari . Icmenin yanisira Dilimdede Mantar var oldugunun bildigim icin Gargara yaptim ve dilimdeki agrilar azaldi. Gökcek Cay kurlari Bagirsakda baslayan ve tüm vucuda yayilan rahatsizliklari Gidermesinde Organlara büyük yardimlari oldu. Evet caylarin yan etkileri oldu ancak Yan etki olmadan tedavi olunmuyormus -bunu ögrendim.
  Tonicden sonra midemde bir hafta süreyle agrilar meydana geldi , ibrahim bey bunun iyi bir isaret oldugunu söyledi , ve gercekden iki hafta sonra midemdeki agrilar azaldi.
  Bütün bu olanlardan sonar Doktora gittim ve genel kan muayenesi yaptirdim Sonucdan gayet memnun kaldim.

  Dahada iyisi alti senedir cocugumuz olmyordu . Muhterem Prof Dr. gittik (Heidelberg ) bize hersin kader oldugunu söyledi ve evlatlik almamizi tavsiye etti ancak ben kararsizdim. Taki Ibrahim beyin tavsiye ettigi bitki haplarini esim uzun süre kullandi ----Allaha sükür suan hamile----ve Bende Dogal Tedavi oldugumdan Bendeki Problemler ortadan kalkmisti.

  Önemli bir konuda sudur:
  Iyilestikden sonra Tedavi ye kendinizi iyide hissetseniz en üc ay kadar devam etmek gereklidir. Aksi halde Rezidiv olarak hastalik tekrar geriye dönme ihtimali olabilir. Nihayatinde ben Ibrahim beyin Tavsiyesi üzerine Tedaviye devam etmeye basladim .
  Setar beyin ailesinde ve kendisindeki problemlerden dolayı çocuk sahibi olamamaları ve gökçek iksiri kullanarak iyileşmeleri ve ailesini hamile kalması ve bir kızlarının dünyaya gelmesi bizi umutlandırdı.Biz her türlü yöntemi dendik tüp bebek vs am olmadı.Bundan 5 hafta önce ibrahim beyle görüştüm ve konuştum anlatıklarına inadım ve gökçek iksire ben ve beyim başadık.Şimdi daha dinçe ve zindeyim.Vücudu arıtığına inanıyorum ve hissediyurum.Şimdi yavaş yavaş iyileştiğimi hissediyorum ve umutluyum.

  Epimediumlu Macun, Hayıt Forte, Kadın Otu Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Kadın çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 10. #10
  admin Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Mesajlar
  187

  Standart


  Alıntı güner40 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Setar beyin ailesinde ve kendisindeki problemlerden dolayı çocuk sahibi olamamaları ve gökçek iksiri kullanarak iyileşmeleri ve ailesini hamile kalması ve bir kızlarının dünyaya gelmesi bizi umutlandırdı.Biz her türlü yöntemi dendik tüp bebek vs am olmadı.Bundan 5 hafta önce ibrahim beyle görüştüm ve konuştum anlatıklarına inadım ve gökçek iksire ben ve beyim başadık.Şimdi daha dinçe ve zindeyim.Vücudu arıtığına inanıyorum ve hissediyurum.Şimdi yavaş yavaş iyileştiğimi hissediyorum ve umutluyum.


  Evet Setar beyin maşallah kızı oldu.Almanyada Heildelberg Kadın doğum ve Çocuk hastanesi asla çocuğunuz olmaz boşuna uğraşmayın ve sizin için en kolayı evlatlık alın demişlerdi.Setar beyde aslında kronik yorğunluk sendurumuna sebep olan EBV virüsüne karşı Gökçek İksir kullanmaya başlamıştı.Doktorlar hastanede 6 ay tedavi denemesi yaptıktan sonra biz seni tedavi edemeyiz diye eve göndermişlerdi.Beni aradı ve Doktorlar beni ölüme terkettiler dedi.Bende inşallah tedavi ederiz dedim ve 3 ayda ayağa kalktı.Önce hanımı Gökçek İksire karşı çıkıyordu ve tadı hoş değil sen şimdi bütün umudunu bu iksiremi bağladı diye Setar beye kızıyordu.Fakat Setar bey 3 ayda ayağa kalkınca.Bu sefer ailesi bende kullanabilirmiyim abi bu iksiri, diye aradı tabii olur dedim.Setar bey 6. ayda işine döndü.Doktorlar biz seni ölecek diye bekliyorduk sen işe (hastanede radiyolojide çalışıyor) başaldın.Bu nasıl oluyor demişler oda Gökçek İksirle demiş ve doktorları nedir bu Gökçek İksir demişler, oda anlatmış.Sonra Setar bey ailem hamile dedi ve Şubat 2008 de doğum yaptı.Kadınlardaki hormon anormalikleri ve yumurtlık kist ve miyomu vs nedneniyle erkeklerde sperm kalitesinin düşük veya hareketsiz olması gibi raahtsızlıklara karşı idealdir.Bayanlar için Gökçek İksir ve kadın çayı, erkekler için Gökçek İksir ve ikdidar çayı iyi gelir.Tabii mide ve bağırsaklarda mantar ve bakteri varmı yok mu? bunu bilmek önemli, çünkü bakteri ve mantarların üretiği toksik maddeler kana geçer, karaciğer bu toksik maddeleri yok edemezse diğer organalrda depolanır, yani curuf oluşur.Gökçek İksir curufu eriten tek üründür.

  Epimediumlu Macun, Hayıt Forte, Kadın Otu Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Kadın çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 48
  Son Mesaj: 08-06-2016, 11:56
 2. Cevaplar: 83
  Son Mesaj: 08-01-2016, 10:45
 3. Cevaplar: 8
  Son Mesaj: 01-03-2012, 09:32
 4. Cevaplar: 7
  Son Mesaj: 01-02-2012, 09:55
 5. Erkeklerde kısırlık neden artıyor?
  By maturidi in forum Cinsellik
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 11-23-2011, 16:29

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
doğal tedavi, bitkisel tedavi, sağlık bilgileri, himalaya tuzu, epimediumlu macun, çay ağacı yağı, Aloevera, şifalı bitkiler, alternatif tıp, vücut sağlığı, tuz lambası, gazete haberleri