Kanser, lösemi, lenfom, mide-, bağırsak-, pankreas-, tirod kanseri
Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
IndirX
bitkisel tedavi
bitkisel tedavi
Sayfa 1 Toplam 12 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 114 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
The TECRÜBELER page is where you will Bizimle tecrübelerinizi paylaşın.
 1. #1
  sevgi51 Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Apr 2008
  Mesajlar
  1

  Standart Kanser, lösemi, lenfom, mide-, bağırsak-, pankreas-, tirod kanseri  Ben Ankaradan Sevgi annem kanser bağırsak kanseri nedeniyle 2 defa kemoterpi gördü ve çok güçsüz kaldı.Yemeden içmeden kesildi ve bağışıklık sistemi çöktü.İnternetten araştırma yaparken ibrahim beyi buldum ve ondan Gökçek İksir, kanser çayı ve çörekotu yağı aldık.Kanser çayı çok acı olduğundan annem onu içemedi.Ama iksir ve çörekotu yağı ve bala devam etti.Gökçek İksirine başladıktan sonra iştahı düzeldi, yemesi içmesi normalleşti.Şimdi daha dinç ve sağlıklı biz artık kemoterapi yaptırmak istemiyoruz ve sadece Gökçek İksiri ile tedaviye devam etmek istiyoruz.Gökçek İksire başlıyalı 3 ay oldu çok şükür annemin durumu iyi.Kemoterapinin yan etkilerini Gökçek İksir ortadan kaldırdı.Şimdi kan değerleri çok iyi ve sağlı yerinde, keşke kemoterapiye başlamadan Gökçek İksire başlasaydık.Annemde bu kadar acı çekmezdi.İbrahim beyi arada bir aradık bilgi verdik ve danıştık.Bize her zaman yardımcı oldu ve zaman ayrıdı Allah ondan razı olsun.

 2. #2
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart  Alıntı sevgi51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Ben Ankaradan Sevgi annem kanser bağırsak kanseri nedeniyle 2 defa kemoterpi gördü ve çok güçsüz kaldı.Yemeden içmeden kesildi ve bağışıklık sistemi çöktü.İnternetten araştırma yaparken ibrahim beyi buldum ve ondan Gökçek İksir, kanser çayı ve çörekotu yağı aldık.Kanser çayı çok acı olduğundan annem onu içemedi.Ama iksir ve çörekotu yağı ve bala devam etti.Gökçek İksirine başladıktan sonra iştahı düzeldi, yemesi içmesi normalleşti.Şimdi daha dinç ve sağlıklı biz artık kemoterapi yaptırmak istemiyoruz ve sadece Gökçek İksiri ile tedaviye devam etmek istiyoruz.Gökçek İksire başlıyalı 3 ay oldu çok şükür annemin durumu iyi.Kemoterapinin yan etkilerini Gökçek İksir ortadan kaldırdı.Şimdi kan değerleri çok iyi ve sağlı yerinde, keşke kemoterapiye başlamadan Gökçek İksire başlasaydık.Annemde bu kadar acı çekmezdi.İbrahim beyi arada bir aradık bilgi verdik ve danıştık.Bize her zaman yardımcı oldu ve zaman ayrıdı Allah ondan razı olsun.
  Sevgi hanım annenizin kısa sürede iyileşmesine çok sevindim, fakat siz yinede 2-3 ay Zerdeçal Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Kanser çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar. Artı her lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 3. #3
  evin54 Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Apr 2008
  Mesajlar
  1

  Standart

  Sayın Ibrahım Gokcek,
  Anneme ikiyıl önce meme kanseri teşhisi kondu.
  Yaşı 81 olduğundan kemoterapı vermediler. Ostojen hormonunu baskılayan bir ilaç verdiler. Fakat bu ilaç etkili olmadı ve hastalık ıerlemeye devam ederek,önce koltuk altına sonra boyundakı lenf bezlerine metastas yaptı.
  Bunun uzerine kemoterapıye başlandı.Tam üç çeşit ilaç denendi bir turlu cevap alınamadı ve kıstler buyumeye, annem de zayıflamaya devam etti. Kemoterapı annemin midesini bulandırıyor yemek yiyemiyor ve halsız kaldığından devamlı yatıyordu.
  Sonra gökçek iksirle tanıstık. İbrahim bey bize, iksirle beraber kanser çayı ve çörek otu yağını tavsiye etti.
  Bu tedavi daha ilk ayda etkisini gösterdi.Annemin bulantıları geçti,iştahı ve enerjısı arttı. Kılo almaya başadı ve en sonunda kıstler de küçülmeye başladı...
  Sanıyorum, annemin kılcal damarları yaşından dolayı tıkalıydı ve ilçlar tum hucrelere ulaşmıyordu. İbrahim beyin başta iksir olmak uzere uyguladıgı urunler annemın kılcal damarlarının açılmasını ve uygulanan ilaçların tum hucrelere ulaşmasını sağladı.
  İbrahim beye cok teşekkür ediyoruz.
  Sevgiler...

 4. #4
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart


  Alıntı evin54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Sayın Ibrahım Gokcek,
  Anneme ikiyıl önce meme kanseri teşhisi kondu.
  Yaşı 81 olduğundan kemoterapı vermediler. Ostojen hormonunu baskılayan bir ilaç verdiler. Fakat bu ilaç etkili olmadı ve hastalık ıerlemeye devam ederek,önce koltuk altına sonra boyundakı lenf bezlerine metastas yaptı.Bunun uzerine kemoterapıye başlandı.Tam üç çeşit ilaç denendi bir turlu cevap alınamadı ve kıstler buyumeye, annem de zayıflamaya devam etti. Kemoterapı annemin midesini bulandırıyor yemek yiyemiyor ve halsız kaldığından devamlı yatıyordu.Sonra gökçek iksirle tanıstık. İbrahim bey bize, iksirle beraber kanser çayı ve çörek otu yağını tavsiye etti.Bu tedavi daha ilk ayda etkisini gösterdi.Annemin bulantıları geçti,iştahı ve enerjısı arttı. Kılo almaya başadı ve en sonunda kıstler de küçülmeye başladı...Sanıyorum, annemin kılcal damarları yaşından dolayı tıkalıydı ve ilçlar tum hucrelere ulaşmıyordu. İbrahim beyin başta iksir olmak uzere uyguladıgı urunler annemın kılcal damarlarının açılmasını ve uygulanan ilaçların tum hucrelere ulaşmasını sağladı.İbrahim beye cok teşekkür ediyoruz.
  Sevgiler...
  evin54@hotmail.com evin54@hotmail.com
  Evin hanım annenizin sağlığında ki güzel gelişmelerden dolayı çok mutlu oldum, yazdığınız için teşekkürler.Çok hasta ve hasta yakını yazı yazmıyor.Yazsalar bir site daha olur böyle, siz yinede 2-3 ay kadar Zerdeçal Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Kanser çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar. Artı her lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 5. #5
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart


  Alıntı sehzadem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  #Lösemi,Bağırsak çürümesi perforasyon-Tifilitis#

  Aml m2 tanısıyla tedavi protokolune alınan 5 yaşındaki kızım 2.kür kemoterapi sonrası bağırsaklarında ciddi enfeksiyonlar gelişti.Bu süreçte 21 gün arayla 2 kere opere edilen kızımın bağırsakları dışarıya ağızlaştırıldı ve kolostomiye bağlandı.
  Bağırsaklarda kemoterapi sonrası gelişen sendrom tifilitis denilen ağır bir sendrom du.Lösemiyi unutmuş tali bir sorun olan bağırsak yapışıklığıyla uğraşmaya başladık.Bağırsak problemlerinden dolayı kullandıgımız Medikal ilaçlar hem yan etkili hemde kemik iliğini kötü anlamda etkileyen özellikteydi bu yüzden kullanırken de sürekli rahatsızlık hissediyordum.Kızıma Aylarca flagyl kullandıgımı bilirim.Kaldıki kullandıgım bu ilaçların hiç birisinde bir gelişme göremedim en fazla 1 hafta içinde benzer şikayetlerle acile kaldırıyorduk kızımı.


  Bir çok kişiden bu konuda görüş ve yardım aldım.Kendim bir çok ürün denedim.Bu süreç boyunca sürekli ishal ve kabızlık/yapışıklık arasında gidip gelmeler buna bağlı kusma bulantı gibi şikayetler süregeldi.Fakat uzun vadeli bir çözüm olmadı kullandıgım ürünler.Taki ibrahim hocadan gökçek iksiri aldırıp kullanana kadar.Gökçek iksirle böylece tanışmış olduk.gökçek iksirle beraber hocanın ayrıca tavsiye ettiği gökçek tonik kürüne de başladık başladıgımız ilk gunden itibaren düzelmeyi gördük.gaz atımı kolaylaştı kolostomi çalışmaya gaita normal kıvama gelmeye bşladı.gökçek iksirden sonra uzun bir süre bağırsak sorunu hiç yaşamadık.yaklaşık 1 yıl öncede kolostomisi iptal edildi kızımın ve bağırsaklar içeriye alındı o süreçtede hocanın tavsiyesiyle ameliyattan hemen sonra sarımsaklı gazozunu ihmal etmedik kızımın.Yaklaşık 8 ay hiç ara vermeden iksiri kullandık ve bu süreçte allaha hamdolsun bağırsaklarla ilgili ciddi bir problem yaşamadık.Ayrıca genel anlamda kızıma çok ciddi artıları oldu bu ürünün.
  Yakın zamanda havaların soğumasıyla birlikte benzer bağırsak problemleri yaşamaya başladık.Allaha şükür eskisi gibi bir sıkıntı yaşamadık.Kızımda varolan sorun çok ciddi bir bağırsak problemiydi.Bu anlamda havaların soğumasıyla birlikte olan çok ciddi olmayan bağırsak enfeksiyonları geçtiğimiz yıla oranla doğrusu şükrümüzü artırıyor.Şu anda bize her zaman karşılıksız yardımda bulunan bir dostumuzun kızıma gönderdiği bitkisel karışımları kullanıyoruz mevla nasip ederse bu kürden sonra nasipse tekrar gökçek iksirle bir kür yapmayı düşünüyorum.Bizim öğretimizde iyilik teşekkür bile beklemeden yapılanıdır.Ayrıca yine inancımız mevlanın dilerse elmadan dilerse elmanın kurdundan kişiye şifa verebileceğidir kişiye düşen çaba sarfetmek ve mevlanın şifa dağıtan elini bulmaktır tabiri caizse.
  Allaha şükür böyle ağır bir vakada çok olumlu neticeler elde ettik, fakat siz yinede 2-3 ay kadar tedaviye devam edin ve Zerdeçal Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Kanser çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar. Artı her lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 6. #6
  potter59 Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Jun 2008
  Mesajlar
  1

  Standart

  ibrahim bey yazımı okumanızı isterim benim size sorum:benim babam 48 yaşında ve bazı rahatsızlıktan sonra doktora gitti rahatsızlığı şu idi:kanlı balgam ateşlenme ve su içememe den dolayı doktora gitti doktor muyaneden sonra babama akciğer kanseri oluğunu söledi bunu sölemesinin sebebi ise sağ akciğerinin üst köşesinde bulunan beyaz benekler doktor babama kansersin dedi babam inanmadı ama bende inanmadım doktor ayrıca su içememesinin sebebini ise boğazındaki yırtığa söyledi ibrahim bey babam yemesi içmesi yerinde ama boğazından dolayı suyu zor içiyor.ama ne bulursa yiyiyor(et,sosis,salam,sucuk,yağlılar hariç.)allaha şükür bağışıklık sisteminin güçlü olduğunu zannediyorum.önceden babam tüberküloz geçirmişti o beneklerin ondan kaynaklanabilir olduğunu sanıyorum bitkisel tıbbı biliyorum ve inanıyorum bu gökçek iksirini sitenizden duydum.faydalı geliceğini sanıyorum iksir nerde satılıyo ve fiyatını söylermisiniz ayrıca ve babama faydalı gelirmi doktorlar babama kanser ilerlemiş dediler ve karaciğerede sıçramış dediler sizden yardım istiyorum allah rızası için hoşçakalın iyi günler.

 7. #7
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart  Alıntı potter59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  ibrahim bey yazımı okumanızı isterim benim size sorum:benim babam 48 yaşında ve bazı rahatsızlıktan sonra doktora gitti rahatsızlığı şu idi:kanlı balgam ateşlenme ve su içememe den dolayı doktora gitti doktor muyaneden sonra babama akciğer kanseri oluğunu söledi bunu sölemesinin sebebi ise sağ akciğerinin üst köşesinde bulunan beyaz benekler doktor babama kansersin dedi babam inanmadı ama bende inanmadım doktor ayrıca su içememesinin sebebini ise boğazındaki yırtığa söyledi ibrahim bey babam yemesi içmesi yerinde ama boğazından dolayı suyu zor içiyor.ama ne bulursa yiyiyor(et,sosis,salam,sucuk,yağlılar hariç.)allaha şükür bağışıklık sisteminin güçlü olduğunu zannediyorum.önceden babam tüberküloz geçirmişti o beneklerin ondan kaynaklanabilir olduğunu sanıyorum bitkisel tıbbı biliyorum ve inanıyorum bu gökçek iksirini sitenizden duydum.faydalı geliceğini sanıyorum iksir nerde satılıyo ve fiyatını söylermisiniz ayrıca ve babama faydalı gelirmi doktorlar babama kanser ilerlemiş dediler ve karaciğerede sıçramış dediler sizden yardım istiyorum allah rızası için hoşçakalın iyi günler.
  Zerdeçal Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Kanser çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar. Artı her lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 8. #8
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart


  Alıntı Esra979 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  İbrahim bey çok sağol babam aldığı kemo terapi ilaçları nedeniyle çok bitkin kalmıştı.Tuvalette bile gidemiyordu.Gökçek İksir ve kanser çayı ile bir ayda kendine geldi.Şimdi artık yavaş yavaş kısa yürüyüşler yapıyor.ÇOK SAĞOLUN HAKKINIZI ÖDÜYEMEYİZ.


  Zerdeçal Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Kanser çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar. Artı her lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 9. #9
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart


  Alıntı tuncay38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Babam kalınbağırsak kanserinden dolayı ameliyat oldu eşimin midesinde ise doktorlar plor tabir edilen bakteriden tespit edildi yediği çoğu temel gıdalar kendisine rahatsızlık veriyordu gökçek iksir tavsiye edildi şu an eşim daha önceden yemeğe cesaret edemediği gıdaları albiliyor babamda ameliyat sonrası gayet iyi emeği geçenlere teşekkür ediyorum


  [COLOR=#000000]Tuncay bey babanızın bağışıklık sistemimimn üçlenmesi zaman alır, sabırla tedaviye devam etmeniz gerek, ailenizde ki halikobakter pylori ise çok amansız bir bakteri olur tedavisi zaman alır, siz yinede 2-3 ay Zerdeçal Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Kanser çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar. Artı her lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 10. #10
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart


  Alıntı ömer gezer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  aşırı şişmanlıktan dolayı 6 ay önce doktora gittim. bana hipofiz bezimin yanında tümör çıktığını ve hormon dengesizliğini olduğunu ameliyatla düzelme ihtimali olduğunu fakat riskli bir ameliyat olduğunu söylediler. korktuğum için internetten ararken tesadüfen gökçek aktar sitesine girdim.sonra ibrahim bey bana bazı şifalı bitkiler yolladı.kullandıktan sonra tekrar tomografi çektirip doktora gösterdim.doktor tümörün gözle görülür derecede küçüldüğünü söyledi.çok sevindim ve iyileşinceye kadar ilaçları kullanmaya devam edeceğimi doktora söyledim. ibrahim beyden ALLAH razı olsun.
  Zerdeçal Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Kanser çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar. Artı her lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 16
  Son Mesaj: 09-27-2016, 15:54
 2. Cevaplar: 182
  Son Mesaj: 09-06-2016, 12:31
 3. Cevaplar: 9
  Son Mesaj: 01-10-2012, 10:30
 4. Cevaplar: 8
  Son Mesaj: 01-05-2012, 09:55
 5. Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 11-23-2011, 19:19

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
doğal tedavi, bitkisel tedavi, sağlık bilgileri, himalaya tuzu, epimediumlu macun, çay ağacı yağı, Aloevera, şifalı bitkiler, alternatif tıp, vücut sağlığı, tuz lambası, gazete haberleri