Alıntı Baba Ertan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar;
Alıntı Baba Ertan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tedavide bugün 15. gün.... Bu süre zarfında yukarıda bahsettiğim gelişmelerden başka bendeki diğer gelişmeleri de paylaşmak isterim.

Öncelikle iksir,tonik ve çay kullanımınına başladığım günden itibaren hiç gece terlemesi yaşamadım. Daha önceleri yıllardır yaz kış farketmeden bir hastalığın sıkıntıdan olduğunu sandığım gece terlemeleri hemen hemen her gece olmaktaydı. Özellikle boyun bölgemde çok fazla oluyordu bu terlemeler. 15 gündür bunu yaşamıyorum çok şükür.

Diğer gelişme yukarıdaki mesajda belirttiğim saçlarımla ilgili olumlu gelişmelere ek olarak kafamdaki saçsız bölgelerde bol miktarda sarı tüy şeklinde çoğalmalar var. Ben bu tedaviyi saçlarım için yapmıyorum ama sanırım saç diplerine de tesir ediyor.

Diğer bir gelişme de sabahları dinç kalkıyorum eskiye nazaran. Tabi bunda yemeklerin de etkisi var. Özellikle akşamları yemek yemiyorum. Hanım ve çocuklar da bundan nasibini alıyorlar tabi. Eve peynir girmez oldu hiç yemedik. Kola zaten içilmiyor. Şekeri de çok azalttık. Sağlıklı yaşam bu olsa gerek.

Değişik gelişmeler yaşadıkça inşallah burada sizlerle paylaşmaya devam edecem..

Saygılarımla


Baba Ertan bey
Kafanızdaki hissizliğin ve uyuşmanın bir haftada geçmesi çok büyük bir mucize hamdolsun.İyi yoldayız.Saç diplerinde sarı tüyler çıkmışsa, bu saçınızın bir kaç ay sonra yeniden çıkacağı ve gürleşeceğine işarettir.Gece terlemeleriin yok olmasıda hormon anormaliklerinin yok olduğunu gösterir.Gelişmeler güzel fakat henüz 15. gündesiniz.Tedavi olmak için önünüzde 3-4 aylık bir süreç var.