Gastrit, midemukozası iltihaplanması, ülser, mide yarası, mide yanması, reflü
Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
IndirX
bitkisel tedavi
bitkisel tedavi
Sayfa 1 Toplam 10 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 92 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
The TECRÜBELER page is where you will Bizimle tecrübelerinizi paylaşın.
 1. #1
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart Gastrit Teşhisi
  Yunanlı bir tanıdığıma internist doktoru yaptığı endoskopi ile gastrit teşhisi konmuş ve oda yazılan ilaçların yantesirinden dolayı ağtıları dahada artar. S. E. bana geldi ve bu rahatsızlığına karşı bir ilaç tavsiye etmemi ricaetti. Ben ona Aloxi (ilk üretim-Gökçek İksiri) verdim ve onu 3 gün sonra ağrılarının çok çok hafiflediğini söyledi ve teşekkür etti. (27.11.03)
  Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi  

 2. #2
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart Gastrit, midemukozasi iltihaplanmasi

  Alıntı sibelb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Yaklaşık 3 yıldır kronik ürtiker(anjio ödem) rahatsızlığım vardı.Hatta 20 gün hastanede yatarak tedavi gördüm.Antihistaminikler asla işe yaramadı.kortizon tedavisi de öyle.En son sandimum neoral isimli ağır bir ilaç tedavisi uygulandı.Çünkü hiçbir ilaca cevap vermemişti hastalığım.Sandimum neorale cevap verdi ve 1 senelik tedaviden sonra geçti(bu arada bu ilaç son derece ağır bir ilaç olup yan etkileride çok fazladır.).2 yıl sonra tekrar çıkmaya başladı.Bu defa hiçbir ilaç kullanmadan gökçek iksirini ve toniğini kullandım 1 ayda düzeldim.10 seneye yakın var olan ülser rahatsızlığım mide ağrılarım bile geçti.Kimyasal ve yan etkisi olan ilaçlar yerine bu tamamen doğal bitkisel karışımı etrafımdaki herkese tavsiye ediyorum
  Sibel Hanım 10 senedir çektiğiniz ülser ve 3 yıldır var olan kurdeşen den kurtulmanız bir ayda kurtulmanız muzişcevi bir gelişme, fakat sizin en az
  Laden Gülü Forte, Kordisep Forte, Gökçek iksir ve Gökçek Aloe Vera Jel, Kurdeşen çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Aksi halde ileride yeniden problem nüksedebilir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.


  Gastrit, midemukozasi iltihaplanması

  Gastrit mide mukozasindaki iltihapli değişimlere verilen isimdir ve bu genelikle dokuyu tahrip eder. Gastritin akut ve kronik olan şekilleri vardır. Akut ve kronik gastritin kendine özgü hastalık belirleri mevcuttur.

  A-) Akut Gastrit:
  Akut Gastrit genelikle ağır hastalıklardan sonra ortaya çıkar ve hastalıklardan bazıları kaza sonucu, yaralanma, yanma , şoklu durumlar, hohusalık kumması, böbreklerin iflası ve büyük amaliyetlardan sonra görülebilir.

  Ayrıca aspirin, kortison, penicilin, ibuprofen gibi mide mukozasını tahripeden ilaçlar ve alkholde gastrite sebep olabilir. Nadiren herpes virusunda gastrite sebep olursada asil gastrite sebep olan halicobakter pylori isimli bakteridir. Halicobacter pylori akut gastritte çok nadiren görülür. İmmün sisteminin zayıf olması nedeniyle potaljik bakteriler, viruslar ve mantarlarla mücadele edemez ve böylece gastrit ortaya çıkar.

  Mide mukozasının akut tahribatında (lezyon) mideasidi oldukca önemli bir rol oynar. Normal olacak midenin yanhücreleri mide mukozasını korumak için alkalik bir tuz (bikarbonat) salğılar ve bir mukustan (mide mukozasının salğıladığı yapışkan sıvı ) oluşan bir bariyer (tabakadır). Mukus ve bikarbonat bariyeri (tabakası ) mide mukozasını korur, bu bariyer mide asidinin, mide mukozasına zarar vermesini önler. Bu koruyucu bariyer (set) sayesinde mide mukozasındaki kandolaşımı ideal olur, enerji üretmini düzenler. Prostaglandin üretimini artir.

  Büyük yaralanmalar ve hastalıklar nedeniyle bu koruyucu bariyerde zafiyetler görülür ve böylece buradaki hücreler yeterince enerji olamaz ve mide asidi buradaki hücrelere zarar vererek gastritin oluşmasına neden olur. Alkol mide mukozasına etki ederek burda mukoza hücrelerini tahrip eder Yoğun bakıma alınan hastaların büyük çoğunluğunda akut gastrit görülüğü ve bunlarin tedavi edilmemeleri halinde mide kanamasına sebep olduğu tesbitedilmiştir.

  Akut Gastritin belirtleri; mide çevresinde basınç hissi ve bu çevrede yoğun ağrı, buna ilaretten bulantı ve kusma görülür. Midekanamasın önemli belirliklerinden biri kan kusmasıdır, şayet kanamadan hemen sonra kusulursa kanın rengi açık kırmızı, yok eğer mideasidi ile karıştıktan sonra kusulursa o zaman kanın rengi kahverengi-siyah görünür. Bazı hastalar ise kusmaya bilir, o zamanda, bunların defi-haceti asfalt gibi siyahımsı bir renktedir. Defi-hacetteki kan açık kırmızı renkli ise basur kanaması ve koyu kırmızı ise ince bağırsak vede siyahımsı rente ise mide kanamasıdır. Mide ağırlarının kesin olarak bilininememesi halinde endoskopi yapılması şarttır. Midesi hasas olanların aspirin, penisilin gibi kimyasal ilaçalar kulanmamaları gerekir, çünkü mide kanamasına neden olabilir.

  B-) Kronik Gastrit: Kronik Gastrit haftalarca ve hatta yıllarca süren mide mukozası iltihaplanmasıdır. Halicobakter pylori isimli bakterinin vede ihtrinsic faktörününde gastrite sebep olabileceğininde anlaşılması ile birlikte bu konu yeniden daha detaylı olarak ele alınmaya baslanmiştır. Kronik Gastritin üç önemli kronik türü vardır ve bunları Tip A, Tip B ve Tip C diye üç gruba ayırmak mümkündür.

  Gastrit Tip A (Otoimmüngastrit); Bu gastrite otoimmün hastalığıda denir. Burada Antikorlar vücudun kendi anadokusuna saldırarak burada tahribata sebep olurlar. (Bu görüş eski bir hipotez olup, bunun böyle olmadığı ve otoimmün hastalıkları diye anılan hastalıklara virüslerin sebep olduğu yapılan araştırmalarla ispatlanmıştır.) (Nhp 10.02.1451) Tahribat sonucu mide asidi salğılayan A hücreleri (border cells, parietal cells, asid cells) yeterince mideasidi (HCl) salğılanmaz ve ikinci olarakta yine bu hücrelerin salgilandigi İntirinsic ?faktöründe etkiler ve azalmasına neden olur. (Taribata antikorlar değil virüslar sebep olur.) Mide asidinin azalması gastrin hormonunun artmasına sebep olur, gastrin hormonu mide asidini salğılayan A-hücrelerini uyarıcıdır. Bu sürekli uyarılar sonucu A-hücreleri takrip olur ve buda zamanla önce kronik gastrite sonrada kansere dahi sebep olabilir.

  A-Hücrelerinin takribat nedeniyle yeterince İntrinsic faktor salğılıyamaması demek başta B12 ve B6-vitaminleri, Folikasit (Bc-Vitamini), Çinko, Magnesiyum, Kalsiyum, Sodyum, Potasyum vb. vitaminlerin vede minerallerin bağırsaklar tarafindan absorbe edilmemesi demektir, çünkü İntrinsic faktor anahtar rol oynar. İntrinsic-faktor yetersizligi demek vitamin,-mineral,-ve aminoasityetersizliği demektir. (Nhp. 12.03.1723). Otoimmün hastalıkları ile virüs hastalıkları aynı semptomları (hastalık belirtileri) gösterdikleri bu nedenle otoimmün hastalıkları diye anılan hastalıklara virüslarin sebep olduğu virologların (viroloji uzmanı ) yaptıkları araştırmalarda bu ispatlanmıştır. Bunedenle otoimmün yerine virüs hastalıkları demek daha isabetli olur.

  Hertürlü iltihapli hastalığın arkasında virüslar vardır. Virüslar hücrelere yerleşerek onların yabancılaşmalarına ve saldırgan almalarına sebep olur. (Nhp 10.02.1451). Cenab-ı Allah insanın hiçbir organını kendi kendini tahrip etmeye ayarlanmamıştır, bu nedenlede otoimmün hastalıklar şimdilik açıklanması mümkün olmayan virüshastalıklarıdır. Hertürlü virüsa karşı Noni etkilidir, çünkü immün sistemini harekete geçirir.

  Gastrit B-Tipi-): Bu gastrite ?halicobacter pylori? isimli bakteri sebep olmaktadır. Halicobacter pylori midenin asitli ortamında yaşayabilmekte ve mide mukozsına yerleşerek buradan alkalik bir enzim olan ürazı (urase, üreyi parcalayici enzim) salğılar. Bu enzim ise mideasit üretim düzenini bozar ve zamanla tahrikat büyür. Midenin bozulan asit üretim dengesinin sadece Aloxi ile tedavietmek mümkündür.

  Gastrit C-Tipi-): Bu gastrite kimyasal-toksik gastritte denir, çünkü mide mukozasını bu maddeler nedeniyle tahrip olur. Bu gastrite oniki parmak bağırsağından mideye geri akan salğı nedeniylede mide mukozası tahrip olur. Yanlış beslenme yani aşırı hayvansalbesinler (et, peynir, yumurta ve mamülleri), fanta, kola, aşırı kahve, siyah çay ve çikolatada mide mukozasını tahrip eder. Ayrıca bazı kimyasal ilaçlar, özeliklede aspirin, penisilin, ibuprofen, kortison gibi ilaçlar sebep olur. Tahrip olan mide mukozasını Noni ile tedavi etmek mümkündür.

  Çare: Hem akut gastrite hemde kronik gastrite karşı Zencefil-, Lahana preparatları veya Gökçek İksiri etkilidir. Akut gastrite görülen bariyer zafiyetini önler ve gastritin kısa sürede iyileşmesini sağlar. Kronik gastritte ise bakteri ve virusalara karşı immun sistemini kuvvetlendirerek dolaylı olarak tedavi eder.

  Bağırsak florası ve kılcal kan dolaşımı sağlıklı yaşayabilmek için çok önemlidir. Çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim, glikoz, vb, besleyici maddenin hazırlanması, hücrelere ulaşması ve de mikroplarla mücadele eden makrofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır.Tabii doğru beslenirseniz tedavi sürecide o oranda kısalır. Asla peynir yememeli, çünkü asidoza ve iltihaplanmaya sebep olur.Siyah çay, kahve ve kola içilmemeli, çünkü bağırsakları kurutur ve vitamin, mineral ve aminoasitlerin alımını (absorbesini) önler.Alkol ve sigaranın zararları belli kanser, damarların yağlanması vb, artı uzun süre bira içilirse cinsel ikdidarsızlık ve hatta kısırlığa sebep olmaktadır.Sucuk salam sosis gibi et mamullerine 5-6 ay ara vermek gerekir (sade temiz et az yenilebilir) çünkü asidoza sebep olmaktadır.Bu da birçok hastalığın ana kaynağıdır.Akşam yemeği yerine yoğurt, meyve veya salata yenilebilir veya sebze çorbası içilebilir.Hayvansal besinler, patates, tahıl (beyaz pirinç), bakliyat ve hamurlu yiyecekler, özelikle de tatlılar akşam yenirse tam sindirilmez ve zamanla problemlere sebep olur.Ne kadar beyaz pirinç, patates, hamurlu yiyecekler, tatlı yiyecek ve içecekler, o kadar yağ oluşturur.Çünkü nişasta glikoza (şekere) dönüşür, şekerde yağa dönüşerek vücutta depolanır.Şeker ve antibiyotikler bağırsak mantarları çoğaltır, mantarlar ise her türlü hastalığı tetikler.Tatlı deyince akıla baklava, çikolata, dondurma vs gelir, kavun, karpuz ve üzümde tatlıdır ve bunlarda mantarı tetikler, çünkü aşırı şeker içeriler.

 3. #3
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart Gastrit Teşhisi


  Gastrit Teşhisi

  Kayserili tanıdığım M. K. doktorunun yaptığı endoskopi sonucu gastrit teşhisi koduğunu söyledi. Kimyasal ilaç kulanmak istemediğini ve benden ilaç rica etti ben ona Aloxi (ilk-üretim Gökçek İksiri) verdim. M. K.?yi iki hafta sonra gördüğümde rahatsızlıklarından kurtulduğunu söyledi (15.11.03). Ben buna rağmen tedaviye iki ay daha devam etmesini söyledim.

 4. #4
  nuriye40 Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Sep 2007
  Mesajlar
  1

  Standart Gastrit, midemukozası iltihaplanması, ülser, mide yarası, mide yanması, reflü

  Gökçek Aktarda çalışan Nurettin Kazan bizim akrababmız olur bize misafirliğe geldiğinde gastitime karşı Gökçek Tonik ve Gökçek İksirin iyi geleceğini söyledi. Doğrusu inanmadım, çünkü tam 10 yıldır gastritim var ve buna karşı kulanmadığım ilaç kalmadı. Ve hiç birinin faydasını göremedim hepsi biraz uyuşturuyor o kadar bırakınca ağrılarım azıyor. Nurettin doğru temiz insan ona güvendiğimden bu tonik i bir denyim dedim ve bir şişe aldım. Aslında tadı da hoşum gitmedi hatta bırakmayı bile düşündüm. Bu ney böyle içememiyeceğim dedim. Nurettin bey sabret abla biraz en az bir hafta faydasını göreceksin dedi. Ona inandığımdan devam ettim. Ve bir hafta sonra mide ağrılarım yok oldu. 2. Şişeyi almama gerek kalmadı. Nurettin bey abla yeniden nüksetmemesi için lütfen devam et en az bir şişe daha al dedi. Valla almadım, şimdi aradan 4-5 ay geçti hala hiçbir rahatszılığım yok. Nurettin bey sordu nasılsın abla sağlığın iyimi dedi. İyiyim dedim, o da iyi ise neden yazı yazmıyorsun siteye dedi onu kırmamak için yazdım. Ben çok çok iyiyim. Herkese tavsiye ederim, içimi iyi değil ama tedavisi kesin ve kalıcı.

 5. #5
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart

  Alıntı sinasi970 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Kullak çınlaması ve meniere hastalığı nedeniyle gitmediğm doktor kalmadı doktorlar bana bununla yaşıyacaksın çaresi yok dediler.İnternetten araştırma yaparken dogaltedavi sitesinde yazılanları gördüm ve iksir ve kulak çayını kullanmaya karar verdim.İbrahim beyle konuştum mide ve bağırsaklarınızda problem varsa mutlaka tonikte kullanmalısınız dedi.Benim midemde de biraz problem vardı.İksir, tonik ve kulak çayı aldım ve kullandım.Mide ağrılarından bir ayda kurtuldum.Kulak çınlaması çok azaldı ama meniere arada sırada yine rahatsız ediyor eskiden meniere olduğumda baş dönmesinden kusardım şimdi o kadar ağır geçmiyor.İbrahim bey bu rahatsızlıktan tam olarak ne zaman kurtulurum.
  Şinasi bey meniere gibi bir hastalık oldukca ağır bir rahatszılıktır.Bu nedenle tedavisi zaman alır acele etmeyin.Gastiriten kurtulmanız güzel ama kulak çınlaması ve meniere çok ağır bir rahatsızlıktır ve sabır ister vede doğru beslenmekte şarttır. Şinasi bey sizin
  Enginar Forte, Ginkgo Forte, Spirulina Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Kulak çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir..Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.


 6. #6
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart

  Alıntı Pelin_21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Ben ve yakın bir arkadaşım da aynı anda gasrit başladı ve de endüskopi sonucu h.bacter pylori ye rastlandı arkadaşım doktorun verdiği ilaçları kullandı ama o ilaçlar rennie vb. gibi midenin asit dengesini bozup mikroplar için elverişli hale getiriyorlarmış arkadaşım bir yıl sonra ülser oldu.Her şeyin doğalı güzel her şeyin doğalı sağlıklı. gökçek iksiri de kullanmak istiyorum ama içine hangi bitkileri koyuyorsunuz acaba. yani ömür boyu kullanmak istiyorum mümkünse uzun vadede bir sorun yaratmaz inşallah, çünkü komşumuz her gün bir bardak kekik içiyordu sonunda rahmini aldılar kadının o yüzden doz aşmaktan koakuyorum
  Gastrite karşı 4-5 hafta tonik ve 2-3 ay iksir kullanırsanız bu yeterlidir.birleşimindeki maddeler üzerinde yazıyor Gökçek İksir ve Gökçek Tonik başlıklı linklerde de yazıyor


 7. #7
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart

  Gökçek İksir | Gökçek İksir deki yorulardan alınmıştır

  SEDAT ŞEN said on Çarşamba, Eylül 17, 2008, 13:22
  öncelikle sayın ibrahim gökçek’e bu yazımı okuyanların huzurunda teşekkürlerimi sunmak istiyorum,ben şırnak’ta görevli Tsk mensubuyum,annem yıllardır mide-bağırsak problemi olan,şeker,kalp hastası,tansiyon ve bel-fıtığı ameliyatı olmuş biri.annem özellikle aşırı derecede mide problemi bulunmaktaydı,yıllar önce (2003 yılı)hastanelerde yapılan tetkiklerde helico bakter filori denen bakteri bulundu ve antibiyotik,lansaprozol,ağrı kesici 3 lüsünden oluşan hapları birarada kullandı,annem1 yıl midesinden rahat etti,annemin mide problemi 94 lü yıllarda başgöstermişti.yıllar boyu kullanılan hapların kalın ve ince bağarsaklardaki tahribatı 2006 yılında aşırı şişkinlik ile fiziki olarak görünmekteydi.öyle ki annem çok zayıf ancak karın kısmı çok ama çok iriydi sanki 3 üz çocuğa hamile gibi görünüyordu.internette araştırırken ibrahim beyin iksirini tesadüfen buldum (2 ay önce)ve kendisiyle telefon ile görüştüm,tonik ve iksiri annem 2,5 hafta kullandı karnının şişkinliği yaklaşık 3,5 ila 4 santimetre indiğini, yüzüne kan geldiği vücudunu toparladığını bu kısacık sürede gördüm, annem yıllardır birçok rahatsızlığı bir arada olan bir hasta ve denemedik yol bırakmadım,şimdiye kadar sadece ibrahim beyin iksir ve toniğinden fayda gördük..Allah ondan razı olsun..herkese tavsiye ediyorum…ayrıca bu yazdıklarımı kendi vicdanımın sesine kulak vererek yazdığımı beyan etmek isterim..Allah herkese şifa versin..

 8. #8
  semih83 Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Nov 2008
  Mesajlar
  1

  Standart merahabalar

  Benim Kronik gastrit problemim vardı. Ne kadar ilaç kullansamda ilaçlar bitince eski rahatsızlığım nüksediyordu. İnternette gezinirken gökçek iksir ve gökçek toniğin yararlı olduğunu okudum ve denemeye karar verdim. Yaklaşık 20 gündür kullanıyorum ve belirgin bir biçimde rahatsızlıklarımda azalma görüldü.(Günboyu süren mide bulantımım şişkinliğimin azalması gibi). İbrahim Beye çok teşekkür ediyorum. Herkese çok geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum.

 9. #9
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart

  Alıntı semih83 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Benim Kronik gastrit problemim vardı. Ne kadar ilaç kullansamda ilaçlar bitince eski rahatsızlığım nüksediyordu. İnternette gezinirken gökçek iksir ve gökçek toniğin yararlı olduğunu okudum ve denemeye karar verdim. Yaklaşık 20 gündür kullanıyorum ve belirgin bir biçimde rahatsızlıklarımda azalma görüldü.(Günboyu süren mide bulantımım şişkinliğimin azalması gibi). İbrahim Beye çok teşekkür ediyorum. Herkese çok geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum.


  Semih bey kronik gastrite karşı
  Laden Gülü Forte, Kordisep Forte, Spirulina Forte, Gökçek TONİK ve Gökçek İksir, Mide çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir..Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.


 10. #10
  i.yürekli Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Dec 2008
  Mesajlar
  2

  Standart Gastritim iyileşti ve kilo verdim

  Yıllardır çektiğim gastrit nedeniyle doktor doktor dolaştım ve kullandığım ilçalar bir kaç ay rahatlatıyor ve sonra yine rahatsızlıklarım çoğalıyor ve beni perişan ediyordu.Birde Gökçek İksir ve Gökçek Toniki dene dedi arkadaşım.Bende denemeye başladım ve mide rahatsızlıklarım 3 hafta içinde % 80 iyleşti diyebilirim.Fakat bu arada Benim boyum 178 cm ve 78 kilo idim 3 haftada tam 10 kg verdim ve şimdi 68 kg geliyorum.

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 121
  Son Mesaj: 01-12-2017, 07:40
 2. Cevaplar: 58
  Son Mesaj: 06-22-2016, 10:33
 3. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-11-2012, 14:38
 4. Cevaplar: 8
  Son Mesaj: 01-03-2012, 09:08

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
doğal tedavi, bitkisel tedavi, sağlık bilgileri, himalaya tuzu, epimediumlu macun, çay ağacı yağı, Aloevera, şifalı bitkiler, alternatif tıp, vücut sağlığı, tuz lambası, gazete haberleri