Epididimit, testis üstbezi iltihaplanması, akut epididimit, epididimit tedavisi, cipr
Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
IndirX
bitkisel tedavi
bitkisel tedavi
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
The TECRÜBELER page is where you will Bizimle tecrübelerinizi paylaşın.
 1. #1
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart Epididimit, testis üstbezi iltihaplanması, akut epididimit, epididimit tedavisi, cipr

  Bu konu ile ilgili videomuz  Alıntı ali111 Nickli Üyeden Alıntı
  Testislerimde ağrı ve şişlik vardı doktorumun verdiği anti biyotikler fayda vermeyince internetten ibrahim beyin sitesini buldum. O kendisininde aynı rahatszılığı yaşadığını ve daha önce alo vera, noni ve çörek otu yağı kulandığını bunların geçici rahatlama sağladıklarını fakat kalıcı olarak iyileşme görülmediğini ve kendi geliştirdiği GÖKÇEK İKSİRİ ile rahatsızlığının tammen yok olduğunu söyledi. Ben de alıp kulandım aradan 3 ay geçti çok şükür bu rahatszılığım tamamen yok olur. Bu arada cinsel güçümde artı, ibrahim bey iyiki varsınız. Size ne kadar teşekkür etsem az. Çok sağolun. Bu testis problemi çocukluğunda KABAKULAK olanlarda çok görülüyormuş. Bende küçükken kabakulak geçirmiştim.
  Size yardımcı olabildiyske ne mutlu bize selamlar, FAKAT sizin yinede 2-3 ay .Ozon Yağı ile masaj yapıyorsunuz, Epimediumlu Macun ve Tribulus Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Damar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 2. #2
  Miseb Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Nov 2007
  Mesajlar
  1

  Standart

  Bendede epididimit var, mesajları okuduğumda herkesin gökçek iksirinden fayda gördüğünü anladım, biraz daha ayrıntılı yazarmısınız gerçekten bu iksir faydalımı, bu iksiri kullanırken şu anda kullandığım antibiyotiklere de devam edilmelimi, bu iksiri kullandıktan sonra hastalığın tekrar etme riski oldumu veya olabilirmi, hastalık hakkında öğrendiğim kadarıyla ilaçları eşlerde kullanmalıymış, bu iksiri eşimde kullanmalımı, yardımcı olursanız sevinirim

 3. #3
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart

  Alıntı Miseb Nickli Üyeden Alıntı
  Bendede epididimit var, mesajları okuduğumda herkesin gökçek iksirinden fayda gördüğünü anladım, biraz daha ayrıntılı yazarmısınız gerçekten bu iksir faydalımı, bu iksiri kullanırken şu anda kullandığım antibiyotiklere de devam edilmelimi, bu iksiri kullandıktan sonra hastalığın tekrar etme riski oldumu veya olabilirmi, hastalık hakkında öğrendiğim kadarıyla ilaçları eşlerde kullanmalıymış, bu iksiri eşimde kullanmalımı, yardımcı olursanız sevinirim
  Gökçek İksiri kulanırken aynı zamanda antibiyotikte kulanabilirsiniz.Şayet genital herpes olursa o zaman eşinize virüs geçer ve buda çok ağır hastlaıkalrı tetikleyebilir.Fakat epididimitinde böyle bir problem yaratabileceğini düşünmekte mümkündür.Hastalıklı spermler hastalığa sebep olabilirmi?Evet olabilir, çünkü sadece sperm değil aynı zamanda hormonda boşalma sırasında eşinize geçmektedir.Fakat bu konuda daha detaylı bilgi için uzmanınıza danışmanız uygun olur.Gökçek İksir epididimite veya orşite karşı en etkili ve doğal üründür vede yan tesiride yoktur.Ozon Yağı ile masaj yapıyorsunuz, Epimediumlu Macun ve Tribulus Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Damar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 4. #4
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart

  Alıntı harun tasdelen Nickli Üyeden Alıntı


  Yazınızı sitede okudum. Bende epididimit var, 15 gün antibiyotik kullandım geçti fakat 2-3 gün sonra daha ağır olarak tekrar nüksetti, gökçek iksiriniz gerçekten faydalımı, daha fazla bilgi alabileceğim, görüşlerin sunulduğu bir site varmı, lütfen bilgi verirmisiniz
  Ne kadar antibiyotik kulanırsanız bağırsak florası o kadar tahrip olur. Neticede bağışıklık sistemi zayıflar ve bakteri, virüs ve mantarlar azar. Ozon Yağı ile masaj yapıyorsunuz, Epimediumlu Macun ve Tribulus Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Damar çayı ve iktidar Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 5. #5
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart

  Testis

  a-) Orşit, orchitis, testis iltihabı
  b-) Epididimit, testis üst bezi iltihaplanması:

  Erkeklik organları penis, testis ve epididim (testis üst bezi) dıştan görünen organlarıdır. Testis?te üretilen sperma epididimde toplanır. Epididimdeki sperma ve hormonlar prostatın yanındaki tohum torbasına gönderilir. Boşanma sırasında koyu olan meni prostatın salgıladığı hormonun karışımı ile sıvılaşır. Bir benzetme yapacak olursak yoğurt gibi olan meni ayran gibi sıvılaşır. Bu nedenle prostat ameliyatı olanlarda boşanma sırasında ağrı çekerler. Testis ve testis üst bezi (epididim) birbirlerine yapışık gibi yakın olmalarına rağmen hastalıkları ve iltihaplanmaları farklıdır.

  Orşit (testis iltihaplanması) nedir?
  Testis iltihaplanmasına genellikle virüsler ve nadiren de bakteriler sebep olur.
  1-) Kabakulağa yakalanan çocukların % 30-35?inde testis iltihaplanması görülür ve bu bazılarında sadece bir testisinin iltihaplanması şeklinde görülürken bazen de ikisi de aynı anda iltihaplana bilir. Bu virüse paramyxovirüsü (paramiksovirüs) sebep olur.
  2-) Genore (belsoğukluğu) ve cinsel organlarda verem
  3-) Yaralanma (travma) sonucu iltihaplanma
  4-) nadiren de oto immün hastalığı sebebiyle vücudun kendi antikorları testisi tahrip edebilir.

  Testis üst bezesi iltihaplanması (Epididimit) nedir?
  Epididimit (testis üst beze iltihaplanması) genellikle idrar yolları iltihaplanması ile iltihaplar buralara kadar yayılır. Eskiden epididimite belsoğukluğu sebep oluyordu, günümüzde ise Chalmydiler (Kalmidinler) veya Mikroplaşmalar buna sebep olmaktadır. Epididimitteki spermalar tohum kordonu aracılığıyla taşınır. Epididimin iltihaplanması kişinin dölleme güçünü kaybetmesine sebep olur.

  Orşit ve epididimitin belirtileri:
  Bu iki organdaki iltihaplanmaların belirtileri hemen hemen aynıdır.
  1-) Testis ve epididimde çok yoğun ağrılar.
  2-) İltihaplanma testisten epididime ve epididimden testise geçebilir.
  3-) Testis ve testis üst bezeleri (epididim) şişer ve sertleşir.
  4-) Testis torbasının (scrotum, skrotum) derisi kızarır ve ısınır.
  5-) Orşit ve epididimitle birlikte kişide ateşlenme görülür.
  6-) İdrar yolları iltihaplanmalarında görülen sık sık idrar yapma (poliüri), geceleri idrar yapmak için kalkma (niktüri), kanlı idrar yapma (hematüri) ve kendini idrar yapma zorunda hissetme (strangüri) gibi haller görülür.

  Hastalığın teşhisi:
  Hastalığın teşhisi hasta ile yapılacak detaylı bir konuşma ile de teşhis konabilir, şayet kabakulak enfeksiyondan sonra Orşit görülmüşse bu hemen anlaşılır. Bu yeterli olmazsa ultrasonla muayenesi kesin çözümdür. İltihaplanmaya hangi mikrobun sebep olduğu ancak kanın ve idrar muayenesi ile beli olabilir. Sık sık ve sürekli görülen iltihaplanmalarda ise meninin muayenesi gerekebilir.

  Orşit ve epididimitin tedavisi:
  Bakterilerin sebep olduğu enfeksiyonlarda antibiyotikler etkili olurken, virüslerin sebep olduğu enfeksiyonlarda ise Gökçek İksiri ve ZYE etkilidir. Gökçek İksiri ve ZYE immün sistemini harekete geçirerek bakteri ve virüslerin yok olmasını sağlarlar. Bir tanıdığımın testileri şişmiş ve dokununca aşırı ağrıdığını söylüyordu. Birkaç defa doktorunun yazdığı antibiyotikleri kullanmasına rağmen faydasını görmemişti. Ben ona Gökçek İksiri verdim 3 ay sonra hiçbir rahatsızlığının kalmadığını söyledi. Bu rahatsızlık bendede vardı bende çok tedavi yöntemi dendim. Bir gün gececi çalışırken ağrılara dayanamadım ve Frankfurt havaalanındaki acil kliniğe gittim. Durumu anlattım bakmadılar bile antibiyotik verip gönderdiler. Dar pantolon giyemiyor elimle dahi dokunamıyordum. Aşırı şişti ve ağrı yapıyordu. Gökçek İksirinden önce Noni, Aloe Vera, çörekotu yağı vb.., çok şey denedim, fakat kesin çözüm olmadı. Gökçek İksirinden sonra kısa sürede iyileşti. Bu rahatsızlık kabakulak geçirenlerde sıkça görülen bir durumdur.

  Belenmekte önemlidir hayvansal besinler nedeniyle testislerdeki yağlanama kan dolaşımı anormalliklerine sebep olur. Şayet kişi çocukluğunda kabakulak geçirmişse, virüs kalıntıları ileride tekrar iltihaplı hastalıklara sebep olabilir. Tedavisi Gökçek İksiri ile mümkündür. Sağlıklı beslenmek tedavi sürecini hızlandırır.

  Sağlıklı kalabilmenin ve sağlıklı yaşayabilmenin en önemli faktörü kılcal kan dolaşımıdır, çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim vb., besleyici maddenin hücrelere ulaşması ve de mikroplarla mücadele eden maktofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır. Gökçek İksiri ile tedavi olmak mümkündür, tabii doğru beslenirseniz tedavi sürecide o oranda kısalır. Gökçek İksiri vücudu curuflar'dan arıtır, iltihaplı hastalıkları iyileştirir ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Gökçek Tonik mide-bağırsak rahatsızlıkları, deri hastalıkları ve her türlü alerjiyi iyileştir.

  Bağırsak florası ve kılcal kan dolaşımı sağlıklı yaşayabilmek için çok önemlidir. Çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim, glikoz, vb, besleyici maddenin hazırlanması, hücrelere ulaşması ve de mikroplarla mücadele eden makrofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır.Gökçek İksir'i ile tedavi olmak mümkündür. Tabii doğru beslenirseniz tedavi sürecide o oranda kısalır.Gökçek İksiri vücudu cüruflardan arıtır, iltihaplı hastalıkları iyileştirir ve bağışıklık sistemini güçlendirir.Gökçek Tonik mide-bağırsak rahatsızlıkları, deri hastalıkları ve her türlü alerjiye karşı etkilidir.

  Asla peynir yememeli, çünkü asidoza ve iltihaplanmaya sebep olur.Siyah çay, kahve ve kola içilmemeli, çünkü bağırsakları kurutur ve vitamin, mineral ve aminoasitlerin alımını (absorbesini) önler.Alkol ve sigaranın zararları belli kanser, damarların yağlanması vb, artı uzun süre bira içilirse cinsel ikdidarsızlık ve hatta kısırlığa sebep olmaktadır.Sucuk salam sosis gibi et mamullerine 5-6 ay ara vermek gerekir (sade temiz et az yenilebilir) çünkü asidoza sebep olmaktadır.Bu da birçok hastalığın ana kaynağıdır.Akşam yemeği yerine yoğurt, meyve veya salata yenilebilir veya sebze çorbası içilebilir.Hayvansal besinler, patates, tahıl (beyaz pirinç), bakliyat ve hamurlu yiyecekler, özelikle de tatlılar akşam yenirse tam sindirilmez ve zamanla problemlere sebep olur.Ne kadar beyaz pirinç, patates, hamurlu yiyecekler, tatlı yiyecek ve içecekler, o kadar yağ oluşturur.Çünkü nişasta glikoza (şekere) dönüşür, şekerde yağa dönüşerek vücutta depolanır.Şeker ve antibiyotikler bağırsak mantarları çoğaltır, mantarlar ise her türlü hastalığı tetikler.Tatlı deyince akıla baklava, çikolata, dondurma vs gelir, kavun, karpuz ve üzümde tatlıdır ve bunlarda mantarı tetikler, çünkü aşırı şeker içeriler.Gökçek Diyet

 6. #6
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart

  Alıntı trabalx7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Merhaba İyİ Günler Bnde Epİdİdmİt İltİhabİ Vardİ 6 Ay Boyunca KullanmadİĞİm İlaç Kalmadİ İgnede Dahİl Sonra Bİ Gün İnterntte Gece 3 Te Uyaymadİm Agrİlardan Sonra Gökçek İksİrİ Dİye Bİsey Duydum Grdİm Okudum Herkeze İyİ Gelİor Dennce Aldİm Daha Kullanalİ 1 Ay Oldu Böbreklerİm Kalİn BagİrsaĞİm Be Epİddİmtİmde Agİrlar Hafİfledİ Vede İdrar Yollarİm Normale Döndü..ne Dİyeyİm Allah Razİ Olsun İbrahİm Beyden ..doktora Tam 300 Ytl Masraf Ettİm özel Bİde İksİr İçİn 60 Ytl Verdİm Deydİmİ Dİye Sorarsanİz Evet Deydİ...bnce Problemİ Olanlar Kullansİn Doktorada Gİdİn Ama 6 Ay Bosuna Gİdersİnz 10 Türlü İlaç Kullndİm Düsünn Artİk Neyse Herkeze İyİ Günler Dİlİorum.thank You İbrahİm Beyy .........
  İyileştiğinize çok memun oldum, FAKAT TETBİR amaclı 2-3 ay Ozon Yağı ile masaj yapıyorsunuz, Epimediumlu Macun ve Tribulus Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Damar çayı ve iktidar Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 7. #7
  gunay Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  1

  Standart

  böyle bir hizmet verdiğiniz için öncelikle size teşekkür ederim İ.GÖKÇEK bey;
  benim problemim de epididimit . bundan yaklaşık olarak 6 ay kadar önce başladı , sağ testistimde yanma ile karışık ağrı aşırı ısınma oluştu bu durum bir hafta kadar devam etti . Üroloji doktoruna baş vurdum ve testis üstü bezi iltihaplanması dedi ve tırnak ucundan biraz büyük bir kist oluşmuş ben de ve 10 adet antibotik iğne verdi , bu iğnelerden sonra ağrım azaldı ama kiste bir değişme olmadı , doktor bana bu şimdilik bir sorun yaratmaz çok büyürse cerrahi müdahale yaparız dedi . 3 ay sonraya randevu verdi. ben bir daha gitmedim doktora ama bu zaman içinde hafif ağrılarım oldu halada var bazan oldukça artıyor. sanırım kistte de büyüme var .
  sizin hazırlamış olduğunuz GÖKÇEK İKSİRİ nin bana bir faydası olur mu ? demek istediğim hastalığıma kesin çözüm olurmu bu kisti ortadan kaldıra bilirmi sizin iksiriniz? daha önce benim durumuma uyan bir tecrübeniz mevcut mu ?
  SAYGILAR SEVGİLER ....

 8. #8
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart

  Alıntı gunay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  böyle bir hizmet verdiğiniz için öncelikle size teşekkür ederim İ.GÖKÇEK bey;
  benim problemim de epididimit . bundan yaklaşık olarak 6 ay kadar önce başladı , sağ testistimde yanma ile karışık ağrı aşırı ısınma oluştu bu durum bir hafta kadar devam etti . Üroloji doktoruna baş vurdum ve testis üstü bezi iltihaplanması dedi ve tırnak ucundan biraz büyük bir kist oluşmuş ben de ve 10 adet antibotik iğne verdi , bu iğnelerden sonra ağrım azaldı ama kiste bir değişme olmadı , doktor bana bu şimdilik bir sorun yaratmaz çok büyürse cerrahi müdahale yaparız dedi . 3 ay sonraya randevu verdi. ben bir daha gitmedim doktora ama bu zaman içinde hafif ağrılarım oldu halada var bazan oldukça artıyor. sanırım kistte de büyüme var .sizin hazırlamış olduğunuz GÖKÇEK İKSİRİ nin bana bir faydası olur mu ? demek istediğim hastalığıma kesin çözüm olurmu bu kisti ortadan kaldıra bilirmi sizin iksiriniz? daha önce benim durumuma uyan bir tecrübeniz mevcut mu ?
  SAYGILAR SEVGİLER ....
  Ozon Yağı ile masaj yapıyorsunuz, Epimediumlu Macun ve Tribulus Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Damar çayı ve iktidar Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 9. #9
  14luyum Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Apr 2009
  Mesajlar
  2

  Standart ne olur bak

  merhaba hocam ben 14 yasındayım testisim ara sıra ağrıyor bide boşalamıyorum epidimit olabilir miyim sizce hastalğım ne yarın doktora gideceğiM? CvP PLsss

 10. #10
  14luyum Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Apr 2009
  Mesajlar
  2

  Standart aglamak istiyorum

  i.gökçek abi ara sıra testisim agrıyor 14 yasındayım ergenlikten olabilir mi yoksa bi hastalık olabilir mi ebidimit olabilir mi bide epidimit kısırloga yol acar mı???

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 36
  Son Mesaj: 09-06-2016, 12:19
 2. Cevaplar: 35
  Son Mesaj: 02-11-2016, 14:50
 3. Prostatitis, varikosel, testit, orşit, prostatit, epididimit
  By igokcek in forum TV-Programlarımız
  Cevaplar: 11
  Son Mesaj: 04-15-2012, 21:11
 4. Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 01-06-2012, 10:44
 5. Cevaplar: 4
  Son Mesaj: 01-04-2012, 08:12

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
doğal tedavi, bitkisel tedavi, sağlık bilgileri, himalaya tuzu, epimediumlu macun, çay ağacı yağı, Aloevera, şifalı bitkiler, alternatif tıp, vücut sağlığı, tuz lambası, gazete haberleri