Premenstrüel sendrom, PMS, adet anormalikleri, adet öncesi ağrı ve sancılar
Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
IndirX
bitkisel tedavi
bitkisel tedavi
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
The SORULAR page is where you will Sorularınızı bu bölümde sorabilirsiniz
 1. #1
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart Premenstrüel sendrom, PMS, adet anormalikleri, adet öncesi ağrı ve sancılar

  adet anormalikleri, adet öncesi ağrı ve sancılar, yumurtalık iltihapalanması, cinsel
  Alıntı cicek35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Adet anormalikleri ve adet öncesi ağrılar yaşıyordum. Doktorlar FSH, Prolektin, T3, T4 hormonlarında yükseklik ve tiroid bezesinde iltihap olduğunu söylediler. Doktorların yıllardı verdikleri ilaçları aldım bir eykisini görmediğim gibi beni serseme çeviriyordu bu çok yantesiri olan ilaçlar. İnternetten Gökçek İksir ve kadın çayını gördüm gidip aldım ve içmeye başladım bir ay sonra ağrılarım daha da arttı. İbrahim beyi aradım ve bunun sebebini sordum. Bu durum normal dokulardaki artık ve toksik maddeler temzileniyor dedi. Ben iksir ve çaya devam ettim hamdolsun 3 ay oldu ve şimdi adet anormaliklerim düzeldi ve ağrılardan kurtuldum. FSH, Prolektin, T3 VE T4 hormonlarım normale döndü. Ama ben yinede 3 ay daha kullanacağım
  Çiçek hanımla ilk görüştüğümde çok umutsuz ve perişan vede ağlamaklı idi. Hiç bir kimseye ve hiç birşeye inancım yok diyordu ve son çare olarak İksir ve çayınızı denemek istiyorum dedi. Dendide bir ay sonra şikayetleri arttı bu neden dedi, sabretmesini söyledim. Vücudun rahatszılık olan bölgelerinde ki curuf dokulardan sökülürken çok ağrı verir, bu normal süreç az sabredin dedim. Çiçek hanım sabretti ve sonunda iyileşmeye başkadı.Yoğurt FORTE, SİNİRLİ OT FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR kullanmak gerekir ve isteyenler tedavi sürecini hızlandırmak için Artı Tiroid çayı ve ENFEKSİYON Çayı dakullanabilirler. Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Vücudumuzun bozulan asit baz dengesini Himalaya tuzu ile yeniden düzelir. Örneğin normal tuz ödem, damar sertliği, asidoz vs ye sebep olurken Himalaya tuzu ödemi, asidozu ve damarlarda ki sertliği önler.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

  Alıntı sevgiözgül Nickli Üyeden Alıntı
  gökçek iksiri

  Hayırlı Günler
  Ben 42 yaşında 160 cm boy ve 68 kg ağırlığında çalışan bir ayanım. Adetlerimde düzensizlik var.Her ay 10 gün kahverengi akıntı şeklinde sürüyor ondan sonra normale dönüyor ve 1-2 gün aşırı kanama oluyor. Yapılan muayene de 3cm büyüklüğünde miyom tespit edildi.Ayrıca sürekli sarı renkli akıntı var.Verilen ilaçlar fayda etmedi. Ayrıca midemde ve bağırsaklarda şişkinlik oluyor Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  Sevgi Hanım sizin için Gökçek İksir artı MİYOM çayı iyi gelir. Sizde vajina ve rahim florasında denegeler bozulmuş. Faydalı bakteriler azlıp yerine hastalık yapıcı bakteriler ve ve mantarlar yerleşmiştir. Vajina, rahim ve yumurtalıklardaki flora bozukluğunu gidermek gerekir. Buda Gökçek İksiri ile mümkündür. Şayet bağırsaklarınızda zararlı bakteri ve mantarlar varsa bunlar çok kolay vajinaya geçer. Bu nedenle bağırsakları tedavi şarttır. Bu nedenele bağırsakalrınızda problem var mı? bunu bilmeme gerek.Y
  oğurt FORTE, SİNİRLİ OT FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR kullanmak gerekir ve isteyenler tedavi sürecini hızlandırmak için Artı MİYOM çayı ve ENFEKSİYON Çayı dakullanmalısınız. Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Vücudumuzun bozulan asit baz dengesini Himalaya tuzu ile yeniden düzelir. Örneğin normal tuz ödem, damar sertliği, asidoz vs ye sebep olurken Himalaya tuzu ödemi, asidozu ve damarlarda ki sertliği önler.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 2. #2
  admin Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Mesajlar
  187

  Standart
  Adetamomalikleri ve PMS:

  Doğum yapabilme yaşında olan kız ve kadınlarda (12-50 yaşı arası ) her 28 günde 3-7 gün süren adethali görülür.Cinsel hormonlarin aniden azalmasi rahim mukozasının dışarı atılmasına neden olur ve böylece adet kanamasına ortaya çıkar

  Adet sırasında kadınların çogunda bedensel veya psikolojik rahatsızlıkların ortaya cıkmasına sebep olur. Bu rahatsızlıkların başında göğüs-, sırt-, karın-, ve başağrıları görülür ve hatta migrende görülebilir. Ayrıca bazı bayanlarda aşırı (hipermenore), uzun süreli (menoraji), seyrek (oligomenore), sancılı (dismenore) ve adetkesikliği (amenore) gibi adet anaormalikleri görülebilir. Bu rahatsızlıkları tedavi etmek mümkündür, fakat hangi tür adet rahatsızlığı olduğunu bilmek icin belirtilerine dikkat etmek vede kadın doktorlarına görünmek gerkir.

  A-) Aşırı ve uzun süreli adethalinin (hipermenore) veya sadece uzun süreli adethalinin (menoraji) sebepleri:
  1-) Rahim mukozasını iltahaplanması (endometrit)
  2-) Rahimde iyi huylu şişkinlikler (uterusmiyom)
  3-) Rahimde polipler ve kötü huylu değişimler
  4-) Hormon anormalikleri
  5-) Nadiren yüksektansiyon, böbrek ve kalprahatsızlıkları
  6-) Metabolizma bozuklukları ve kanın pıhtılasmaşındaki anormalikler
  7-) Bağırsak florasının bozulması sonucu, burası mikrop üreten yuva haline gelir
  Şayet adet çok geliyor ve uzun sürüyorsa bunlardan biri veya bir kaçı buna sebep olabilir.

  B-) Adetin az veya seyrek gelmesının sebepleri:
  1-) Yumurtalık fonsiyonlarında amormalik
  2-) Yumurtalık hastalıkları örneğin: sayısız kislerin oluşması
  3-) Erkeklik hormonu veya prolektin hormonunun aşırı salğılanması
  4-) Tiroidbezesindeki anaormal fonksiyonlar
  5-) İştahsızlık (anorexia) hormon bozuklukları nedeniyle
  6-) Psikolojik sebepler nedeniyle ortaya çıkcan korku, depresyon vb. rahatsızlıklar nedeniyle
  7-) Aşırı spor yapma nedeniyle
  8-) Bağırsak florasının bozulması sonucu, burası mikrop üreten yuva haline gelir
  Bu sebeplerden adethali az veya seyrek olabilir.
  Bu rahatsızlıklar Gökçek İksiri ve hayitpreparatlari ile tedavi edilebilir. Ayrıca kadınkökü, hodan, ışıldak, noni, ve çörekte tedavi edici özeliklere sahiptir.

  Adetöcesirahatsızlıklar, permenstrual syndrom
  Kadınların hemen hemen % 75?inde adet öncesi rahatsızlıklar görülür ve buna permenstrual syndrom denir. Adet öncesinde kadınlarda göğüs-, karın- ve cinsel organlarında ağrılar başgösterir. Yumurtalıktan yumurtanın yola çıkması ile birlikte adetöncesi rahatsızlıklar başlar ve ilk adet görünene kadar devameder. Rahatsızlıklar organik ve psikolojik olmak üzere iki grupta toplanır. Organik rahatsızlıkların başında: göğüsağrısı, sırtağrısı, başağrısı, migren, karınağrısı, şişkinlik, hazımsızlık, rahim ve çevresinde ağrılar görülür.

  Psikolojik olaraksa sinirlilik, hasaslaşma, saldırganlaşma, depresyon, stres ve yorğunluk gibi haller görülür. Ayrıca bazı kadınlarda çok ağır migren, ödem ve kiloalma gibi haller görülebilir. Öncelikle uzman bir doktora gidilmelidir, ayrıca doğal ilaçalardan Gökçek İksiri veya hayıtpreparatlarıda kulanılabilir. Bunlara ilavetten kadınkökü-, çörek- ve hodanpreparatları önemlileridir. Gökçek İksiri kulanıldığında adet hali fazla olabilir, uzun sürebilir veya pis kukulu olabilir. Bu durum geçicidir, genital (jenital) bölgedeki temizlik bittene kadar bu sürer.

  Bağırsak florası ve kılcal kan dolaşımı sağlıklı yaşayabilmek için çok önemlidir. Çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim, glikoz, vb, besleyici maddenin hazırlanması, hücrelere ulaşması ve de mikroplarla mücadele eden makrofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır.Gökçek İksir'i ile tedavi olmak mümkündür. Tabii doğru beslenirseniz tedavi sürecide o oranda kısalır.Gökçek İksiri vücudu cüruflardan arıtır, iltihaplı hastalıkları iyileştirir ve bağışıklık sistemini güçlendirir.Gökçek Tonik mide-bağırsak rahatsızlıkları, deri hastalıkları ve her türlü alerjiye karşı etkilidir.

  Asla peynir yememeli, çünkü asidoza ve iltihaplanmaya sebep olur.Siyah çay, kahve ve kola içilmemeli, çünkü bağırsakları kurutur ve vitamin, mineral ve aminoasitlerin alımını (absorbesini) önler.Alkol ve sigaranın zararları belli kanser, damarların yağlanması vb, artı uzun süre bira içilirse cinsel ikdidarsızlık ve hatta kısırlığa sebep olmaktadır.Sucuk salam sosis gibi et mamullerine 5-6 ay ara vermek gerekir (sade temiz et az yenilebilir) çünkü asidoza sebep olmaktadır.Bu da birçok hastalığın ana kaynağıdır.Akşam yemeği yerine yoğurt, meyve veya salata yenilebilir veya sebze çorbası içilebilir.Hayvansal besinler, patates, tahıl (beyaz pirinç), bakliyat ve hamurlu yiyecekler, özelikle de tatlılar akşam yenirse tam sindirilmez ve zamanla problemlere sebep olur.Ne kadar beyaz pirinç, patates, hamurlu yiyecekler, tatlı yiyecek ve içecekler, o kadar yağ oluşturur.Çünkü nişasta glikoza (şekere) dönüşür, şekerde yağa dönüşerek vücutta depolanır.Şeker ve antibiyotikler bağırsak mantarları çoğaltır, mantarlar ise her türlü hastalığı tetikler.Tatlı deyince akıla baklava, çikolata, dondurma vs gelir, kavun, karpuz ve üzümde tatlıdır ve bunlarda mantarı tetikler, çünkü aşırı şeker içeriler.Gökçek Diyet

 3. #3
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart


  Alıntı esrayetiş Nickli Üyeden Alıntı

  merhabalar. internetten buldum sitenizi. rahatsızlığım hakkında araştırma yapıyordum. ben 25 yaşında bekar bi bayanım.erken menopoza girdim. 13 yaşımda ilk adetimi oldum, 2 sene düzenliydi,15 yaşımda kesildi.10 senedir hep ilaçlarla adet olabiliyorum.fsh lh gibi hormon değerlerim yüksek. 8 ay önce fsh 153 idi, 3 ay önce 47 idi, ve doktor da ultrasonda yumurta göremediğni söyledi. (adet olmadan 3 gün önce ultrasona girmiştim) ben okuduğum hikayelerden sizin çok dürüst bir insan olduğunuza inandım.

  tabiki allah bilir. sizden bana şunu bildirmenizi isterim. sizin gökçek iksirinin gerçekten bana faydası olabilirmi? ben çok bitkisel ilaç kullandım. Başta sitenizden anladığım herbalist A.G nin ilaçlarını. Faydası olmadı. biz hasta insanlar umut arıyoruz, siz bizim umudumuzsunuz, ama ne olur başkaları gibi sorun halledilemeyekcese baştan söylerseniz gerçekten bize getirisi çok büyük. insan sağlığı için verdiğiniz uğraşlara teşekkür ederiz.
  Esra Hanım
  Sizin probleminizi iyileşitirebilirim Tabii doğru beslenmek şartı ile Gökçek İksir artı Kadın çayı iyi tedavi edebilirim. Birde mide bağırsaka probleminiz var mı bunuda bilmem gerek bu konuda bana dönerseniz iyi olur? HAYIT FORTE, SİNİRLİ OT FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR kullanmak gerekir ve isteyenler tedavi sürecini hızlandırmak için Artı KADIN çayı ve ENFEKSİYON Çayı dakullanabilirler. Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Vücudumuzun bozulan asit baz dengesini Himalaya tuzu ile yeniden düzelir. Örneğin normal tuz ödem, damar sertliği, asidoz vs ye sebep olurken Himalaya tuzu ödemi, asidozu ve damarlarda ki sertliği önler.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 4. #4
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart  Alıntı esra70 Nickli Üyeden Alıntı
  ben 37 yaşına 2 çocuk annesi evli bir bayanım. Bu zaman kadar önemli jinekolojik bir problemim olmadı bazı dönemlerde ayaklarımı üsüttüğüm zamanlarda sancılı idrar problemlerim olurdu o kadar. ama son 3-4 aydır. adet öncesi aşırı kahverengi ve kokulu akıntı problemi yaşıyorum sizce bunun sebebi ne olabilir açıkçası bu konuda biraz endişeliyim bana yardımcı olusanız sevinirim
  Esra Hanım Gökçek İksiri ve kadın çayı ile tedavi olmanız mümkündür. Tabii şunuda bilmeme gerek bağırsaklarınızda bakteri veya mantar varsa bunuda bilmem gerek, çünkü bağırsakalrdaki bakteri ve mantarlar çok çabuk vajinaya oradanda rahim ve yumurtalıklara geçer.

 5. #5
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart


  Von: gonca kale
  An: gokcekaktar@hotmail.com
  Gesendet: 05 Ağustos 2007 Pazar 13:31
  Betreff: adet düzensizliği

  meraba adım gonca 1966 doğumluyum. rahatsızlığım adet düzensizliği. adetlerim bi önceki aydan 10 gün önce geliyo. bir çok doktora gidip ilaç tadevisi gödüm. bir faydasını görmedeim . sizden ricam bana gerekli bitkisel tedavi ve gerekli bitkisel ilaç önermeniz.isveç şurubunu acı olduğu için içemedim. çalışmalarınızda başarılar dilerim.
  GONCA HANIM

  GÖKÇEK iKSİR ARTI KADIN ÇAYI İLE RAHİM VE YUMURTALIKLAR TEMZİLENİR VE KISA SÜREDE ANORMALİKLERİNİZ DÜZEN GİRER

 6. #6
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart


  Alıntı FERHAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Merhaba
  Alıntı FERHAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

  Ben Yaklaşık Bir Yıldır Adet Düzensizliği çekiyordum
  Ve Sonunda 3 Aydır Aşırı Kanamam Olunca Doktor Gittim Ve 14 Cm.
  Myom Olduğunu Ve Hemen Ameliyat Olmamı Söyledi Fakat Ben Ibrahim Bey'in Sitesini Ziyaret Ettim Ve Aradım Bana Iksir Ve Myom çayı Kullanmamı Söyledi 3 Aydır Kullandım Ve Doktora Gidip Kontrol Oldum Yarım Cm Bir Ufalma Olduğunu Ve Ilerleme Olmadığını Söyledi Ve Ben Halen Iksir Ve çayı Kullanmaktayım Inşallah Dahada Faydasını Görecem.

  Adet düzensizliğim geçen ay normal di bu ayda henüz gelmedi gerçi biraz geçikti ama şuna çok şükür ediyorum ki adetliyken ağrım çok oluyordu resmen beni yatırıyordu çok şükür bu iksiri kullandığımdan beri olmuyor inşallah düzene girecek herhalde bu da normal gibi geliyor bana ama siz ne dersiniz bilmem
  Ibrahim Bey Teşekkür Ederim
  Ferhan hanım sizdeki gelişme iyi fakat biraz zaman alacak, malum miyomlar çok sert ve erimesi zaman alır.Gökçek İksir ve Gökçek Kadın çayı ile adet normalikleri yavaş yavaş düzene girer.Bu biraz zaman ister.Sabretmeniz gerek.

 7. #7
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart


  Alıntı minekoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  ibrahim bey 1 aydır gökçek iksir ,tonik ve kolit çayı kullanıyorum.normal düzende regl görürken şimdi regl düzenimde bir değişiklik oldu.normalden çok önce regl gördüm acaba bunun iksirle bir alakası var mı?3 ay önce kadın doğum tetkiklerimde herşey normaldi.bu durum iksirden sonra oldu kullanmaya devam etmeli miyim?beni bu kunuda aydınlatırsanız çok sevinirim.teşekkür ederim.
  rahim ve yumurtalıklarda problem varsa adet düzensizlikleri olur bu normal bir durum.

 8. #8
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  sayin ibrahim bey benim sorunum 13 yildir var.sitenizdeki yazilanlar bana mantikli geldi.o yuzden size yazma geregi duydum.sorunlarim sunlar;algi bozuklugu,gozlerimin onunde ucusan tuy gibi seyler,duyma bozuklugu,alerji,kabizlik,basimda ugultu,midemde mikrop,midede yemeklerden sonra yanma ve hazimsizlik,en sonda denge sorunlari yasamaya basladim.adetlerim cok uzun suruyor bu beni halsiz birakiyor.bazen kalbimde sikisiyor ve bu sefer panik atak yasiyorum.yazdiklarinizdan asil sebebin barsaklarimda oldugunu dusunmeye basladim.denge sorunlari yasamam is isten gectigi anlamina gelir .lutfen bana yardimci olun artik hayattan zevk almiyorum.calismalarinizdan dolayi size teskkurler ediyorum.allah sizden razi olsun.yurt disina siparis nasil oluyor bilgi verirseniz sevinirim.Hatice Romanyadan
  Hatice hanım Gökçek Tonik, Gökçek İksir ve lifli detoks Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız.Antibiyotikler mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz

 9. #9
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  Alıntı merve36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Ben 36 yaşında bir bayanım ve yıllarca karın ağrılarım oldu doktorlar küçük bir miyom var bu rahyatsızlık vermez dediler ve son 4 aydır da adet görmüyordum.İksir, tonik ve kadın çayını aldım kullandım.Bu ürünleri kullanmaya başladıktan sonra 4. gün adet gördüm ve çok yoğun adet karşısında şaşırdım ve ibrahim beyi aradım.Panik olmayı iyileşiyorsunuz eğer ki bu kan dışarı atılmasa idi ileride çok daha ağır bir hastalığa yakalanabilirdiniz şükredin dedi.Ben zaten şükrediyorum ama çok yoğun adet hali beni şaşırtmıştı.ibrahim abi iyi ki varsın.Allah senden razı olsun ne muradın varsa versin.
  Adet görememe veya erken menopoza girme veya az adet görmeye karşı Gökçek İksir, ve kadın çayı çok idealdir ve bu güne kadar erken menopoza giren bayanlar bizim ürünlerle normal adet görmeye başladılar.

 10. #10
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  bana yardımcı olurmusun allah rıza için adet düzensizliği NURİYE SAVAŞ
  Gökçek Tonik, Gökçek İksir ve kadın Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız.Antibiyotikler mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz. Şifalı Bitkiler, Doğal Tedavi, Alternatif Tıp, Bitkisel Tedavi, Herbalist, Hastalıklar - vBulletin

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 21
  Son Mesaj: 09-26-2013, 15:08
 2. Cevaplar: 8
  Son Mesaj: 01-05-2012, 09:36
 3. Cevaplar: 8
  Son Mesaj: 01-02-2012, 09:51
 4. Cevaplar: 9
  Son Mesaj: 01-02-2012, 08:40

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
doğal tedavi, bitkisel tedavi, sağlık bilgileri, himalaya tuzu, epimediumlu macun, çay ağacı yağı, Aloevera, şifalı bitkiler, alternatif tıp, vücut sağlığı, tuz lambası, gazete haberleri