Miyom, miyom resimleri miyom tedavisi, miyom nedir, rahim ağzı kanseri, rahim kanseri - Sayfa 2
Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
IndirX
bitkisel tedavi
bitkisel tedavi
Sayfa 2 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 73 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor
The SORULAR page is where you will Sorularınızı bu bölümde sorabilirsiniz
 1. #11
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart  Evet aynı şekilde miyomlar üzerindede etkili beyaz zambak hanım.

 2. #12
  Beyazambak Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Aug 2007
  Mesajlar
  4

  Standart

  ve hamilellikte kullanımının zararlı olup olmadığını öğrenmek istiyorum mümkünse?

 3. #13
  admin Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Mesajlar
  187

  Standart  Alıntı fatma352 Nickli Üyeden Alıntı
  doktor,rahimde çok sayıda miyom olduğunu söyledi.ameliyat olmam gerekiyormuş.tesadüfen sizdeki gökcek iksirini gördüm.dilerim ameliyata gerek kalmadan miyomlardan kurtulabilrim. miyomlar için gökcek iksirinin fiyatını yazabilirmisiniz.ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.
  Yoğurt Ot Forte, Enginar Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Miyom çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 4. #14
  hatice52 Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Sep 2007
  Mesajlar
  2

  Standart


  Alıntı sertap Nickli Üyeden Alıntı
  Yumurtalık Kisti

  Hamile kalamayan bayanların Gökçek İksiri ile doğal olarak hamile kaldıklarını ve yumurtalık, rahim ve vajinadaki iltihap, ceraha ve kisti temizlediğini duyunca denemek istedim. Doktorum sağ yumurtalığımda 3 adet ceviz büyüklğünde kist olduğunu söyledi. 4 Çocuktan sonra haliyle karın altında şişlik oluyor. Gökçek İksiri denedikten sonra adet anormalikleri başladı, çok yoğun, uzun süren ve dört haftada değilde 2-3 haftada adet görüyordum. Korktum ve ibrahim beyi aradım. Etkisi oluyorsa tepkiside olur korkmayın dedi. Yakında adet anormalikleri normale döner dedi. Aradan 3 ay geçti ve kadın dıktoruna muayene olduğumda kistlerden birinin tamamen eridğini ve diğer ikisininse yumşayarak biraz küçüldüğünü söyledi. Ve bu normal olarak olanaksız dedi. Karın altındaki şişlikse adeta yok oldu. Ben çok memunum ve 3-4 ay daha Gökçek İksirini kullanmayı düşünüyorum.
  Sertap Hanıma bu yazdıklarının gerçek olup olmadığını sordum o da evet doğru dedi. Bende ama çok büyük iki adet miyom var bunlardan biri 3 cm diğeri 7 cm çapında iyileştirimi pek ümitli değildim. Amaliyat olmaktan çok korktuğumdan bir deneyim dedim. Gökçek İksirini 3 ay dendim bir etkisini görmedim. İbrahim beyi aradım miyom ve yağ bezinin tedavisi zor zaman alıyor sabredin dedi. Dediklerini yaptım 6 ay oldu küçük miyom eridi yok oldu, büyüğü ise çok küçüldü. Tahminime göre bir 3 ay daha Yoğurt Ot Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Miyom çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır..

 5. #15
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart  Alıntı KADER76 Nickli Üyeden Alıntı
  MRB LAR İBRAHİM BEY SİTENİZE TESADÜFEN RASTLADIM ÖNCELİKLE BÖYLESİNE YARARLI BİLGİLERİ VERDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. BEN 31 YAŞINDAYIM VE TESADÜFEN ULTRASYONDA MİYOM VE SAĞ YUMURTALIKTADA KİST OLDUĞU TESPİT EDİLDİ VE BUNUN YANI SIRA KABIZLIK MİDEDE SANKİ İLTİHAP OLURDA İÇİN Bİ TUHAF OLUR SANKİ MİDE BULANTISI GİBİ BİŞEY TARİFİ ZOR Bİ RAHATSIZLIK BOĞAZLARIMDADA OLUYOR İLTİHAB OLUŞUYOR SÜREKLİ VS. BİR SÜRÜ RAHATSIZLIĞIM VAR DAHA YENİ EVLENDİM VE ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İSTİYORUM ACABA BU KİST VE MİYOM ENGEL OLURMU SORULARIMA ACİ LCVP VERİRSENİZ SEVİNİRİNİM BU RAHATSIZLIKLARIM İÇİN NASIL BİR TEDAVİ SEÇMEM VE UYGULAMAM GEREKİYOR CEVABINIZI BEEKLİYORUM SAYGILAR,
  Yumurtalıklardaki kistin tedavisi kolay 6-8 haftada iyileşir, fakat miyom biraz zor 4-5 ay gibi zaman albilir. Kist ve miyoma karşı Yoğurt Ot Forte, Enginar Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Miyom çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 6. #16
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  Alıntı Beyazambak Nickli Üyeden Alıntı
  evet ,teşekkürler..yumurtalık kistleri üstünde etkili oluyormuş..ya miyomlar üstünde?
  Alıntı hakan75 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Ailemde miyom vardı biri 3 cm diğeri 5 cm, Gökçek İksir ve miyom çayı kullandı.3 ayda erimeye başlamış 3 cm olan 2 cm'e 5 cm olan 3 cm'e indir.Çok şükür ailem şimdi çok mutlu adet düzensizlikleride düzeldi.Benimde lenf bezelerim (koltukaltındaki)şişti ve ağrı veriyordu.Bu rahatszılıklarım geçti.Ben Gökçek İksir ve lenf çayı kullanıyorum 4 aydır ve çok memunum.Önceleri işten gelince halsiz ve yorğun oldurdum ve hemen yatmak isterdim şimdi işten geliyorum yorğunluk yok, hanım yatsana uykun gelmedimi diyor.Yok diyorum sana ne oldu böyle, eskiden hep yorğuunum derdin hemen yatardın şimdi ise işten gelmene ragmen uyumak istemiyorsun diyor.
  Evet sabır ve azimle tedaviye devam ediyorsunuz bu güzel, yakında miyomlar tammen erir.Kronik yorgunluğun sebebi ya mantardır veya EBV virüsüdür.Mantarlar yorğunluğa sebep oluyorsa Gökçerk Tonik, virüsler kronik yorğunla sebep oluyorsa Gökçek İksir gerekir.Koltuk altı bezelerinin şişmesine genelikle EBV virüsü sebep olur.Bu virüsü tedavi etmek dünyada imkansız.Bu tür rahatszılıkları olan biri Almanyada, diğeri ABD'de iki kişiyi daha önce tedavi etmiştik.

  Yoğurt Ot Forte, Enginar Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Miyom çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 7. #17
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  Alıntı FERHAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Merhaba
  Alıntı FERHAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

  Ben Yaklaşık Bir Yıldır Adet Düzensizliği çekiyordum
  Ve Sonunda 3 Aydır Aşırı Kanamam Olunca Doktor Gittim Ve 14 Cm.
  Myom Olduğunu Ve Hemen Ameliyat Olmamı Söyledi Fakat Ben Ibrahim Bey'in Sitesini Ziyaret Ettim Ve Aradım Bana Iksir Ve Myom çayı Kullanmamı Söyledi 3 Aydır Kullandım Ve Doktora Gidip Kontrol Oldum Yarım Cm Bir Ufalma Olduğunu Ve Ilerleme Olmadığını Söyledi Ve Ben Halen Iksir Ve çayı Kullanmaktayım Inşallah Dahada Faydasını Görecem.

  Adet düzensizliğim geçen ay normal di bu ayda henüz gelmedi gerçi biraz geçikti ama şuna çok şükür ediyorum ki adetliyken ağrım çok oluyordu resmen beni yatırıyordu çok şükür bu iksiri kullandığımdan beri olmuyor inşallah düzene girecek herhalde bu da normal gibi geliyor bana ama siz ne dersiniz bilmem
  Ibrahim Bey Teşekkür Ederim
  Ferhan hanım sizdeki gelişme iyi fakat biraz zaman alacak, malum miyomlar çok sert ve erimesi zaman alır.Adet normalikleri yavaş yavaş düzene girer.Bu biraz zaman ister.Sabretmeniz gerek.Yoğurt Ot Forte, Hayıt Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Miyom çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 8. #18
  derin Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  May 2008
  Mesajlar
  1

  Standart miyom

  merhaba miyomlar konusunda fikir almak istiyorum. Doktora başka bir rahatsızlığım için gittim ama miyom olduğu görüldü tesadüfen. rahmin tam üst bölgesinde rahim dışında ama sınırda bir yerdeymiş ve kanallara yakınmış 4\ 4.5 cm dediler ve ameliyatla almamız lazım diyorlar. büyük olduğu için ilaç tedavisi olmazmış hamilede kalamazmışım. düşük riskım varmıs. Şu an rahme baskı yapıyormuş ve rahim %50 küçülmüş. İlaçlarınızdan kullanabilirmiyim yoksa ameliyat mı çözüm

 9. #19
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  Yoğurt Ot Forte, Enginar Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Miyom çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır. ile tedaviniz mümkün fakat tedavi süresi zaman alır.Takriben 5-6 ay sürebilir.Artı doğru beslenmenzi gerekir.

 10. #20
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  Alıntı asli can Nickli Üyeden Alıntı
  myom


  Merhaba
  Ben 46 yaşında 4-5 aydır regl olmayan (sanırım menapoz durumunda) bir bayanım. 3,5-4 aylık gebelik büyüklüğünde bir myomum var. gökçek iksiri bunu tedavi edebilir mi an azından küçültebilir mi ? Gökçek iksirinin hangi türevini ne şekilde kullanmalıyım? menapoza da yararı olur mu_ yan etkileri var mı (sigara kullanıyorum)
  teşekkürler
  Yoğurt Ot Forte, Enginar Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Miyom çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 9
  Son Mesaj: 03-30-2017, 13:17
 2. Cevaplar: 32
  Son Mesaj: 05-14-2016, 09:36
 3. Cevaplar: 8
  Son Mesaj: 01-09-2012, 09:52

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
doğal tedavi, bitkisel tedavi, sağlık bilgileri, himalaya tuzu, epimediumlu macun, çay ağacı yağı, Aloevera, şifalı bitkiler, alternatif tıp, vücut sağlığı, tuz lambası, gazete haberleri