Midem yanması, mide bulantısı, mide ağrısı, mide ekşimesi, mide mantarı, reflü - Sayfa 10
Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
IndirX
bitkisel tedavi
bitkisel tedavi
Sayfa 10 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu
Toplam 122 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor
The SORULAR page is where you will Sorularınızı bu bölümde sorabilirsiniz
 1. #91
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  Alıntı MURAT Nickli Üyeden Alıntı
  merhabalar bende atopik egzama ve mide yanması problemi var biraz kiloluyum midem yanınca karbonat yada mide şurubu içiyorum kaşıntıya çare bulamadım eşimdede doktor tarafından gastrit teşhisi kondu sizden hangi ilaçları almamız lazım setmi önerirsiniz bu sıkıntılardan usandım kurtulmak istiyorum denemediğim bitki kalmadı son çare size yazıyorum ilgilenir derdime çare bulursanız çok sevinirim
  Sizin için kaşıntıya karşı Ozon yağı, Hamamelis Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, zayıflama çayı ve ekzema Çayı kullanmanız gerekir.
  Aileniz için Laden Gülü Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek Tonik, damar çayı ve enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.
  Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Vücudumuzun bozulan asit baz dengesini Himalaya tuzu ile yeniden düzelir. Örneğin normal tuz ödem, damar sertliği, asidoz vs ye sebep olurken Himalaya tuzu ödemi, asidozu ve damarlarda ki sertliği önler.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 2. #92
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  Alıntı NURSEL Nickli Üyeden Alıntı
  sayın ibrahim bey annem yanlış teşhis sonucu 6 ay kadar verem ilaçları kullandı sonunda hastalığın veremdeğil sarkiyedoz diye bi hastalık olduğu ortaya çıktı şimdi midesinin sağ tarafında sırtına vuran şiddetli ağrısı var ellerindede belki 10 senedir ekzama var bunu içinde içmediği ilaç kalmadı yani hayatı ilaçlarla dolu hergün mide koruyucu içiyo ne önerirsiniz ne kullansın 50 yaşında bilgi verirseniz şimdiden teşekkürler
  Hamamelis Forte, Kordisep Forte, Gökçek TONİK ve Gökçek İksir, Egzama çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 3. #93
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  Alıntı elifce Nickli Üyeden Alıntı
  benim midemde şişlik vardı endoskobi yaptırdım mikrop çıktı ilaçları kullandım ancak hiç faydası olmadı hala şiş ve kabızım mide mantarı veye bağırsak mantarı olabilir gibi bir şey duydum sizce sizin iksir bana da iyi gelir mi yoksa tekrar tıbbı bir tedaviye başlasam çok rahatsızım inanaın
  Papatya Forte, Kordisep Forte, Gökçek TONİK ve Gökçek İksir, Kolit çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.

 4. #94
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  Alıntı ERDAL_KAYNAK Nickli Üyeden Alıntı
  midemde ekşime var bagzımda yanma var penisimi hisetmez oldum birde kuculdu yardımınıza ihtiyacım var şuan türkmen isdandan calışıyom yeni geldim
  Epimedium XXL Penis Büyütücü, Enginar Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek Tonik, Damar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 5. #95
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  Alıntı selda40 Nickli Üyeden Alıntı
  Merhaba Hocam; BENİM BAĞIRSAKLARIMDA MANTAR VARDI. 3-4 YIL ÖNCE GÖKÇEK İKSİR-TONİK SONRA DA ALOEVERA JEL KULLANMAYA BAŞLADIM.
  MİDEMDEKİ ŞİKAYETLERİM, ŞİŞLİK, HAZIMSIZLIK OLDUKÇA AZALMIŞTI AMA ÇOK SIK İDRAR YOLU ENFEKSİYONU GEÇİRMEYE BAŞLAYINCA TAVSİYENİZ ÜZERİNE FRENK KİMYON ÇAYI İLE AYVADANA KARIŞIMLI ÇAY KULLANMAYA BAŞLADIM.
  MESANE VE İDRAR YOLU ENF. OLDUKÇA AZALDI. BENDE REJİMİ VE İLAÇLARI İHMAL ETTİM. 3-4 GÜNDÜR KARNIMIN ALT TARAFINDA VE (SEZERYAN KESİĞİNİN OLDUĞU BÖLGE) HEM ÖN, HEM ARKA TARAFTAN BÖBREKLERİME DOĞRU YOL İZLEYEN, BELİME DE VURAN ÇOK YOĞUN AĞRIM VAR. AŞIRI DERECEDE HALSİZİM.
  BEN YİNE MESANE ENFEKSİYONU DİYE DOKTORA GİTTİM AMA İDRAR TAHLİLİNDE NADİR LÖKOSİT ÇIKTI.
  KADIN DOĞUM UZM. MUAYENE ETTİ. İÇERİDE KIZARIKLIK, YARA BAŞLANGICI, AKINTI VE AŞIRI HASSASİYET OLDUĞUNU SÖYLEDİ. 5 GÜNLÜK ANTİBİYOTİK VE VAJİNAL FİTİL VERDİ.
  BAĞIRSAKLARIMIN VE MESANENİN KISMEN DE OLSA TEMİZLENDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM. AMA ŞİKAYETLERİM ÇOK DEĞİŞTİ. ŞİMDİ HANGİ ÜRÜNÜ KULLANMAM GEREKLİ.
  HERZAMAN SİZE DUA EDİYORUM, İLAÇLARINIZI DA ÇOK KİŞİYE TAVSİYE EDİYORUM. ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN...
  Selda Hanım çok kısa sürede Mide Bağırsak Rahatsızlıklarından: Şişkinlik, Hazımsızlık ve idrar yolları enfeksiyonundan kurtulmanız güzel, fakat Sizin ürünleri uzun süre kullanmanız gerekiyordu, kısa bir süre kullandıktan sonra ara vermeniz iyi olmamış, Şimdiki durum bir enfeksiyon olup Karahalile Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Damar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.

 6. #96
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  Alıntı kazanak Nickli Üyeden Alıntı
  sayın İbrahim bey,Gökçek iksirini tam 3 hafta kullandım ve iksir bitti. karnımda ki şişikler endi (davul gibi oluyordu) artık erken kalkıyorum, karaciğerde, sağtarafımda ağrılar vede çok halsizlik vardı, Şimdi çok şükür iyi durumdayım,ancak üşüme, aşırı terlemede ve kontrasyon bozukluğunda henuz birşey yok hatta, Kabızlık sorunumda temamen düzeldi. diğer sorunlarıda yenmem için gökçek İksirini nekadar kullanmalıyım? Yemekleri biraz tuzlu yemenin karaciğere zararı varmı?
  Mehmet bey sizn bu ürünleri 3-4 daha kullanmanız gerekir, bağışıklık sisteminiz çökmüş, biraz zaman lazım ve Papatya Forte, Kordisep Forte, Gökçek TONİK ve Gökçek İksir, Mide çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 7. #97
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  Alıntı hakan Nickli Üyeden Alıntı
  Midemde yanma ve ağrı var, ben Erzurumdayım istanbuldan bir arkadaşım sizin iksiri almış ve sabahları aç karnına içmiş ve iyleşmiş. Banada iyi gelirmi
  Hakan bey
  midenizdeki yanma ve ağrının sebebi halicobakter pylori ismili bakteridir. Bu bakteri mide asidine karşı kendini korumak için önce sabun köpüğü gibi baloncuk oluşturur ve mide mukazasını delip içeri geçtikten sonra orada çoğalır ve sürekli toksik maddeler üretir. Tedavisi Gökçek İksiri ve Gökçek Tonikle mümkündür.Papatya Forte, Kordisep Forte, Gökçek TONİK ve Gökçek İksir, Mide çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 8. #98
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  Alıntı gülistan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  İbrahim bey,
  Sizden aldığım Gökçek İksir ve Gökçek Tonik Günde 5 defa 2-3 yemek kaşığı kadar 10 gün kullandım bitti.Sindirim sistemim düzene girdi, karnımdaki şişkinlik ve midemdeki ağrılar geçti. Daha rahat nefes alıp veriyorum, önceleri nefes almakta zorlanıyordum.10 gün boyunca hiç mide ilacı kullanmadım ve hiçbir rahatsızlık yaşamadım. Sizin beslenme önerilerinizi dikkate alıyorum. Peynir, kırmızı et ve ürünleri, yumurta, siyah çay, kola, fanta, kahve hiç içmiyorum. Hamur işi ve tatlı yemiyorum.Akşamları elma, lahana yiyorum. Salatayı yemeklerden önce yiyorum çok iyi geldi. Genelde sebze ve meyve ağırlıklı besleniyorum. Kahvaltıda zeytin ve zeytinyağı yiyorum.Ben her akşam 3-4 diş sarımsak ezip yemeyi, bol lahana yemeyi ve evde yapılmış bir kase yoğurt yemeyi düşünüyorum. Bu şekilde devam edersem bir süre sonra rahatsızlıklardan kurtulmam mümkün olur mu? Yoksa siz bana tabiî ki en iyisi Gökçek İksir ve Gökçek Tonik biliyorum ama bunların dışında hangi bitkileri ne şekilde tüketmemi önerirsiniz? Benim 4-5 ay bu ürünleri alıp kullanacak kadar maddi durumum çok iyi değil. Ayrıca işyerindeki arkadaşlar kokularından çok rahatsız oldular. Lütfen sizden cevap bekliyorum.
  Gülistan hanım büro veya satış elemanı olarak çalışanlar için sarımsaksız Tentür üretik onu kullanabilirsiniz. Bu kadar kısa sürede iyileştiğinize memun oldum, fakat yinede 3-4 hafta Gökçek Tonik ve 3 ay Tentür kullanmanız uygun olur.Midede şişkinlik varsa bunun sebebi halikobakter pylori, karında şişkinlik varsa o zaman bağırsaklarda mantar var demektir.Bakteri ve mantarların üretiği toksik maddeler şikinliğe sebep olur ve karındaki şikinlik mideyi yukarı doğru sıkıştırır, midede akçiğeri sıkıştırır ve akçiğerde kalbi sıkıştırır.Bazen kişi nefes aalmaz, bazen kalbi sıkışır.Gökçek İksir ve Gökçek Tonikle tedavi mantar ve bakteriler yok olur ve problemler yok olur.

  Papatya Forte, Kordisep Forte, Gökçek TONİK ve Gökçek Tentür, Mide çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 9. #99
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  Alıntı halime26 Nickli Üyeden Alıntı
  26 yaşındayım 65 kiloyum 1,68 boyum var. herhangi bir rahatsızlığım yok çok şükür. yemekten sonra da çok nadiren hazımsızlık duyuyorum. bağırsak hareketim biraz azaldı. ben en az 57 kiloya kadar düşmek istiyorum daha fazla değil. yoksa düşük tansiyonum nedeni ile baş dönmesi çok sık yaşıyorum. tansiyonum normal halimde bile 9-6 bir de strese bağlı olarak baş dönmesi ve mide bulantılarım var.
  Mide bulantılarının ve baş dönmesinin sebebi midede halikobakter pylori ve bağırsaklarda mantar olduğunu gösterir. Gökçek Tonik mide bağırsak rahatsızlıklarını iyileşitir vede zayıflatır. Bu yeterlidir. Gökçek Tonikten sonra Gökçek İksir alırsanız ileride buda vücudun direncini artırır ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Garsinya Forte, Kordisep Forte, Gökçek TONİK ve Gökçek İksir, Zayıflama çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 10. #100
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  Alıntı Maide35 Nickli Üyeden Alıntı
  Antibiyotik kullandim antibiyotik tedavisi bimesine ragmen (20-25 gun gecti) midemdeki yanma devam ediyor. Gokcek tonigini kullanirsam tamamiyle bakteri yok olurmu? Bakteri tekrar yenilermi? Ne kadar sure kullanmaliyim ,ucreti ve tedavi suresince nasil beslenmeliyim? Tesekkurler
  Kullanmış olduğunuz kimyasal ilaçlar zaten barsak florasını bozmuş ve sizin bağırsakalrınıza mantar yerleşmiş. Papatya Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Mantar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar. Artı her lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 58
  Son Mesaj: 06-22-2016, 10:33
 2. Cevaplar: 8
  Son Mesaj: 01-09-2012, 09:54
 3. Cevaplar: 8
  Son Mesaj: 01-03-2012, 10:08
 4. Cevaplar: 8
  Son Mesaj: 01-03-2012, 10:06

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
doğal tedavi, bitkisel tedavi, sağlık bilgileri, himalaya tuzu, epimediumlu macun, çay ağacı yağı, Aloevera, şifalı bitkiler, alternatif tıp, vücut sağlığı, tuz lambası, gazete haberleri