Lipom, Yağ Bezeleri, yağ bezi, yağ bezesi, lipom nedir beyinde lipom ensede lipom
Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
IndirX
bitkisel tedavi
bitkisel tedavi
Sayfa 1 Toplam 20 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 198 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
The SORULAR page is where you will Sorularınızı bu bölümde sorabilirsiniz
 1. #1
  1yudum1su Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Jul 2006
  Mesajlar
  3

  Standart Lipom, Yağ Bezeleri, yağ bezi, yağ bezesi, lipom nedir beyinde lipom ensede lipom

  Lipom, Yağ Bezeleri, yağ bezi, yağ bezesi, lipom nedir beyinde lipom ensede lipom


  Alıntı 1yudum1su Nickli Üyeden Alıntı
  Vududum Bazi Yerlerİnde YaĞ Bezelerİ Var Doktara GİttİĞİmde Bunlarin Alinirsa Tekrar ÇoĞalacaĞi SÖylendİ. Zarari Yok Dendİ
  Ama Ben Bunlarin Bİr Şekİlde ErİyebİleceĞİne İnaniyorum
  Tavsİyenİzİ Merakla Beklİyorum
  TeŞekkÜr Ederİm
  Enginar Forte, Zerdeçal Forte, Spirulina Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Lipom çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 2. #2
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart Yağ bezleri benim


  Alıntı alimefe Nickli Üyeden Alıntı
  Mrb
  Amcam emekli komondo albayı, yani sporcu biri 20 km yorulmadan yüzen biri. Am sol omuzunda yumurta büyüklüğünde bir vede sağ dirseğinin üstünde ceviz kadar bir olmak üzere 2 adet yağ bezi vardı. Bizimle plaja gidince çevredkiler bakıp gülenler oluyordu. Amcam sinirleniyordu. Ona Gökçek İksiri tavsiye ettim öyle saçmalıklara inanamam dedi. Ona ben bir şişe alıp hediyeettim. Beni kırmadı ve alıp kulandı. Birinci şişsede dopping gibi etki yapıyor, şimdi daha dinçim dedi, fakat yağ bezelerine etksinin olmadığını söyledi. Bizde İbrahim beye danıştık neden etkili olmuyor diye ibrahim bey şayet dayanabilirse sporcu ve komando biri imiş o zaman günde 5 defa bir çay bardağı içsin bir de o zaman görelim dedi. Amcam olur birde böyle deniyelim dedi. Ve 2. şişeyi kendi sipariş etti ve söylendiği gibi günde 5 defa 1 çay bardağı içti. 2. Şişede bitti, fakat bu sefer yağ bezelerinde yumşama hisstmiş amacam, bir şişe daha ısmarladı. 3. Şişeyi yarıladı ki hergün günkük sporunu amacam parfiks çekerken, omusunda bir acı hisstemiş omuzuna dokununca yağ bezesinin oynadığını görmüş ve iyice sıkınce yumurta büyüklüğündeki yağbezesi dışarı çıkmış. Şimdi amacam bana teşekkür ediyor. İyiki tavsiye ettin bu çirkinlikten kurtuldum diyor.
  Çok güzel maşallah bu kadar kısa sürede yağ bezlerinin erimesi mucizevi bir durum, fakat Amcanız 6-7 hafta daha düzenli olarak Enginar Forte, Zerdeçal Forte, Spirulina Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Lipom çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanması gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 3. #3
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart
  Lipom, yağbezi, iyi huylu yumşak doku uru

  Tanı: Ur tıp?ta şişmek ve dokuda yeni oluşum analmına gelir. Bunun iyi huyulumu kötü huylumu olduğu konusunda yapaılan araştırmalarla tesbit edilir, fakat genelikle iyi huyludur. İyi huylu yeni oluşumlar yumşak dokuda oldukca sık görülür. Yağ bezlerinin türleri.

  Lipom: derinin altındaki yağ tabakasında oluşur yeni oluşuma lipom denir.
  Fibrom: bağdokusundaki iyi huylu yeni oluşuma fibrom denir.
  Aterom: Yağ kisti, yağ bezi kanalının tıkanması ile gelişir.
  Bunun haricinde çok sayıda ve çeşitli başka yağ bezi türleride vardır.
  Yeni-Fibrom: Çevre sinir sisteminin koruyucu hücrelerinde oluşan yeni iyi huylu yağ bezleri
  Akantom: teri altındaki sivri hücreler üzerinde oluşan yeni hücreler.
  Neurom: iyi huylu sinir urları sinir hücreleri, sinir lifleri ve bağdokusunda oluşur.

  Sebepleri: Lipom ve fibromların oluş sebepi, hakkında bugünkü bilgilerle fazla bir şey söylemek mümkün değildir. Bazende irsi olarak lipom oluşması mümkündür. Ter bezelerinin kanalarının tıkanması buradaki salğılar yağbezeleri oluşur. Yağ tabakasındaki iyihuylu oluşumlara lipom, sinir hücrelerindeki yaralanmalar sonucu neurom oluşur. Vücudunda bir tanne yağ bezi olanlar bu yağ bezini aldırdıklarında kısa süre sonra vücutlarında sayısız yağbezleri ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle mümkünse amaliyatla aldırmayın.

  Belirtileri: Deri altındaki şişkinlik en önmeli belirtisidir. Bu iyi huylu urlar nadiren ağrıya sebep olur, şayet sinir hücrelerine veya damara yakınsa. Lipom yumşak deri dokusu altında düğüm gibi, yumak gibi hemen deri altında ortaya çıkan iyi huylu ur. Urun teşhisi çok kolaydır. Fakat teşhisin kesin olması için yağbezi amaliyatla alınır ve incelenir.

  Tedavi: Urun nerede olduğu ve büyüklüğü lokal (kısmı ) narkozla amaliyat edilerek alınır. Amaliyatla ur alınır ve pek problem çıkmaz. Çoğunlukla ur amaliyatla alınsada vücudun başka bir noktasında tekrar çıkabilir. [quote]Ben koltuk altı bezlerine karşı Gökçek İksirini geliştirdim, koltuk altı bezeleri iyileşirken kafamdaki yağbezide eriyerek küçüldü ve sivilci şeklini aldı vede sonra iyileşti. Yağ bezleri benim kafamda iki ve sağ kolumun iç tarafında bir yağ bezi vardı. 1980 yılında kafamdaki yağ bezlerini aldırdım. Sonra 3 tane daha çıktı ve sağ kolumun iç tarafındaki hayvansal besin yiyindce büyüyor ve damarları ve sinirleri sıkıştırıyordu ve ağrı veriyordu, bunuda amaliyatla aldırdım. Gökçek İksirini kulandıktan sonra kafamda sonradan çıkan nohut büyüklüğündeki yağ bezi önce sivilce gibi yara oldu sonra kayboldu.

  Fakat asıl 3. yağ bezi midemde çıkmıştı. Oğlumla arada bir güreş, boks ve karete karşımı antraman yaparız. Bir defasında Alim yeter artık diyerek mideme çok ağır bir yumruk indirdi, adeta nefesim kesildi ve kendime zor geldim. Bu tarihten sonra mide ağrımlarım aradan zaman geçmesine rağmen devam ediyordu. Bu ağrı bu dakar sürmez bu nedir aceba diye midemin üzerinde ellerimle araştırdığımda yumruk büyüklüğünde içeride bir şişkinlik olduğunu gördüm. Ve tabii korktum, bu sefer bıcak altına yatmak istemedim. kafamdaki lipom eriyip yok olmuştu ama midemdeki halla limon büyklüğünde ve korkumdan Gökçek İksirne aylarca devametim. Hamdolsun oldukca küçüldü ve artık bu problemi yeneceğimi anlayınca Radiyolloji doktoruna gittim (29.01.07 Unterer Atzemer 7, 60316 Frankfurt). Doktor ultrasonla baktı ve lipom dedi ve ceviz kadar olduğunu söyledi ve raporu ev doktoruna (Dr. med. Eva Abeleanu, Fankfurt) gönderdi. Evet yumruk büyüklüğündeki lipom 14 ayda ceviz büyüklüğüne kadar küçüldü. Ben Gökçek İksirini düzenli olarak 14 ay sürekli almadım. Düzenli alsatydım belkide daha kısa sürede iyileşebilirdi. Oğlumun ellerinde 15-16 adet siğil vardı 4 hafta Gökçek İksiri aldı siğiller yokoldu. Arkadaşımın burunboşluklarında (sinüs) 3 adet polip varidi eriyip yok oldu. Tanıdığım bir bayan sürekli miyom

  Bağırsak florası ve kılcal kan dolaşımı sağlıklı yaşayabilmek için çok önemlidir. Çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim, glikoz, vb, besleyici maddenin hazırlanması, hücrelere ulaşması ve de mikroplarla mücadele eden makrofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır.Gökçek İksir'i ile tedavi olmak mümkündür. Tabii doğru beslenirseniz tedavi sürecide o oranda kısalır.Gökçek İksiri vücudu cüruflardan arıtır, iltihaplı hastalıkları iyileştirir ve bağışıklık sistemini güçlendirir.Gökçek Tonik mide-bağırsak rahatsızlıkları, deri hastalıkları ve her türlü alerjiye karşı etkilidir.

  Asla peynir yememeli, çünkü asidoza ve iltihaplanmaya sebep olur.Siyah çay, kahve ve kola içilmemeli, çünkü bağırsakları kurutur ve vitamin, mineral ve aminoasitlerin alımını (absorbesini) önler.Alkol ve sigaranın zararları belli kanser, damarların yağlanması vb, artı uzun süre bira içilirse cinsel ikdidarsızlık ve hatta kısırlığa sebep olmaktadır.Sucuk salam sosis gibi et mamullerine 5-6 ay ara vermek gerekir (sade temiz et az yenilebilir) çünkü asidoza sebep olmaktadır.Bu da birçok hastalığın ana kaynağıdır.Akşam yemeği yerine yoğurt, meyve veya salata yenilebilir veya sebze çorbası içilebilir.Hayvansal besinler, patates, tahıl (beyaz pirinç), bakliyat ve hamurlu yiyecekler, özelikle de tatlılar akşam yenirse tam sindirilmez ve zamanla problemlere sebep olur.Ne kadar beyaz pirinç, patates, hamurlu yiyecekler, tatlı yiyecek ve içecekler, o kadar yağ oluşturur.Çünkü nişasta glikoza (şekere) dönüşür, şekerde yağa dönüşerek vücutta depolanır.Şeker ve antibiyotikler bağırsak mantarları çoğaltır, mantarlar ise her türlü hastalığı tetikler.Tatlı deyince akıla baklava, çikolata, dondurma vs gelir, kavun, karpuz ve üzümde tatlıdır ve bunlarda mantarı tetikler, çünkü aşırı şeker içeriler.Gökçek Diyet

  Bugün beni arayan Umut bey abi Gökçek İksirini almaya başladıktan sonra enerjim artı şimdi kendimi daha iyi hissediyorum Allah senden razı olsun dedi ve arkasından peki bu yağ bezleri ne zaman eriyecek dedi. Ne zamandan beri aldığını söyledim. Bana 7-8 gündür aldığını söyledi. Yani insaf, vatandaşın vücudunda 50-60 tane yağ bezi var ve hemen iyileşmesini umut ediyor. Umut bey, tabii bizde hemen iyileşmesini isteriz. Ama benim elimde haşa Hz .Musa'nın asasımı var kardeşim, ben hadimi bilirim ve Gökçek İksirinin özeliklerini ve etkisinide biliyorum. Neden? Çünkü önce kendi üzerimde deniyorum. Ben kendi üzerimde denyler yaptıktan sonra etkisine inandıktan sonra üretime geçiyorum. Bu kadar sabırsızlıkta olmazki, lüften biraz sabır. Bu yağbezleri ne zamandan beri var 15-20 yıldır. Yani kronik bir vaka, peki tedavisi ne kadar sürer. Bu kişiden kişiye değişir, her insanın bünyesi değişik reaksiyon gösterir. Kiminde 3 ayda kiminde 6 ayda ve hatta daha uzunda sürebilir. Ayrıca ben şimdiye kadar yağbezleri 5-6 haftada iyleşir demedim. Yağbezeleri erir ve yok olur, ama bu kişiden kişiye, yağ bezesinin sayısı ve büyüklüğüne göre iyileşme süresi değişir. Artı TABİİ doğru belenmek şartı ile Geniş bilgi için www.gokcekdiyet.com a bakınız. Lütfen sabrediniz.


  Yağ bezi nedeniyle Gökçek İksiri kulananların günde 3 defa yarım çay bardağı, yani 3 defa 30 ml alması gerekir.

 4. #4
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart Lipom (Yağ bezi)

  Alıntı mehmet973 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Mrb ben Mehmet, herkesin kolunda bacakarında veya karnında yağbezi çıkar benim tam sırtımın ortasında omurların üzerinde yağ bezi çıkınca yavaş yavaş kaburlaştım.Yağ bezi yumruk kadar oldu.Doktorlar hemen amaliyat dediler ama araştırınca amaliyatan sonra dahada çoğalma rizikosu varmış.Bundan amaliyatsız nasıl kurtulurum diye araştırdım ve internette ibrahim beyin sitesini gördüm.İbrahim beyin yanına gittim kendisi ile tanıştım, konuştum ve tadavi yöntemine inandım.Gökçek iksir ve lipom çayı aldım ve 1 ay kullandım.Yağ bezi çok küçüldü nerdeyse şimdi yumurta büyüklüğünde.İbrahim bey bana yüksek dozajda alabilir ve doğru beslenirseniz tedavi süreciniz hızlanır dedi.Bende günde 3 defa bir çay bardağı içiyorum.Biraz karın ağrısı yapıyor ama çok memnunum.Babam bendeki gelişmeleri görünce şu iksir bende alayım dedi.Kız kardeşlerimde alerji var onlar içinde iksir ve tonik aladık bakalım.Onlardada aynı gelişmeler olacak mı.
  Mehmet beyin sırtındaki yağbezini görünce hayet ettim, tam omurların üzerinde, ama hamdolsun 6 haftada yumruk kadar olan yağbezi yumurta kadar küçülmüştü.Enginar Forte, Zerdeçal Forte, Spirulina Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Lipom çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanması gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.
 5. #5
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart Sürekli yağ bezelerinde bir artma var


  Alıntı sila Nickli Üyeden Alıntı
  merhaba benim yüzümde özellikle kulak etrafında yağ bezeleri çıktı ve zamanlada artmaya başladı.kulak etrafındakileri aldıttırdım fakat aynı yerde daha büyük oluştu.bunun için başkakullanabileceğim bir ürün varmı yada gökçek iksirinden kesin sonuç alabilirmiyim o kadar çok ürün kullandım ama hiçbir sonuç alamdım bu kistlerin küçülmesini yada yok olmasını sağlayabilirmi.çünkü cildimde sürekli yağ bezelerinde bir artma var.söylediğiniz ürünün ücretini kulanmam gereken miktarı ve zamanı belirtebilirmisiniz.tşkler
  Sibel hanım Gökçek İksiri kesin çözümdür, bende aynı rahatsızlığı yaşadım ve sadece Gökçek İksiri ile iyileştim. Fakat peynir ve mamüllerini yememeniz gerekir çünkü peynir vücudun asitlenmesine neden olur.Yoğurt Otu FORTE, SİNİRLİ OT FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, Lipom çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 6. #6
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart


  Alıntı tahir Nickli Üyeden Alıntı
  sayın gökcek;

  insanlara faydalı olarak bircok insanın duasını alıyorsunuz. Benimde saglık sorunum var. Bedenimde sayısız olarak deri altında olusan halk arasında yag bezezi ( tıp dilinde lipom) denilen bezeler var. Herhangi bir zararı yok ama görüntü olarak cok rahatsız edici bir durum. Vücuttaki yag kanallarının tıkalı olmasından meydana geldigi söyleniyor.peki bunun tedavisi niye yok.
  tıp bu konuda bir sey yapamıyor.ameliyatla 15-20 adet aldırdım ama yenileri hemde artarak cıkıyorlar. Bu konuda deneyiminiz varmı acaba? vücudumda var olan bu bezeler yok olur mu? beslenme ile bir ilgisi varmı?bu sorun o kadar insanda varki bilemezsiniz.tıpta tedavisi olmadıgı icin insanlar care arıyorlar. Şayet bu hastalık konusunda sizin yardımınız olursa tıpta devrim olur.
  Bu nedende yağ bezesi vardı Gökçek İksiri ile yok oldu.ENGİNAR FORTE, Yoğurt Otu FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, Lipom çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 7. #7
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart


  Alıntı Erol Şanlı Nickli Üyeden Alıntı


  merhaba 40 yaşındayım ismim barış son 3/4 ay içinde özellikle yaz ayından itibaren metabolizmamdaki değişiklikler üzerinde fazlaca durmaya başladım. ilk olarak alın kısmımda aşırı yağlanma dikkatimi çekti sonrasında önceki yıllardan kalma karın bölgesindeki misket büyüklüğünde olan yağ bezesinin biraz daha büyüğü sırtımda böbrek kısmı tarafımda daha sonra bacağımın dış yüzeyinde kasık bölgesinin tersinde kalan bölümünde daha sonra ensemde ve nihayetinde kaşımın içinde bile bu yağ bezeleri oluşmaya başladı bununla ilgili alternatif tıp tan yararlanmak istiyorum.bana yardıımcı olmanızı
  istiyorum teşekkür ederim
  Aynı büyüklükte olmasada bendede yağ bezi vardı ve Gökçek İksiri kulandıktan sonra yok oldu. Gökçek İksiri ile yağbezeleri yok olur ama peynir yememeniz, et ve et mamülerinmden az tüketmeniz ve siyah çay içmemeniz gerekir. ENGİNAR FORTE, Yoğurt Otu FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, Lipom çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 8. #8
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart  Alıntı burak Nickli Üyeden Alıntı
  vücuddaki yağ bezeleri lipomlarla ilgili nasıl bir tedavi şekliniz var ? en
  yakın zamanda bilgi edinmek istiyorum
  Yağları en iyi Gökçek İksiri iyileştirebilir.ENGİNAR FORTE, Yoğurt Otu FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, Lipom çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 9. #9
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart


  Alıntı DURSUN Nickli Üyeden Alıntı
  İYİ ÇALIŞMALAR

  İKİ OLDU ENSEMDEN LİPOM ALDIRIYORUM.

  TEKRARLARMI BİLMİYORUM.PATOLOJİ SONUÇLARI TEMİZ.

  SİTEDE KONUSU GEÇEN TANITILAN İKSİR NEDİR-KULLANABİLİRMİYİM

  NEREDE-NASIL BULABİLİRİM

  SAYGILAR.

  DURSUN DAGLI

  İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM.

  Dursun bey
  Gökçek İksirini kulandığınızda lipomu eritir, fakat peynir yememeniz ve siyah çay içmemeniz vede et ve mamülerini azaltmanız gerekir. ENGİNAR FORTE, Yoğurt Otu FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, Lipom çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 10. #10
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  merhaba ben sitenize yeni üye oldum.gözaltlarımda yağ bezeleri var. gokcek iksiri gercekten işe yararmı bu konuda bigi almak istiyorum. yardımcı
  olursanız sevinirim.
  Sevda Hanım evet iyileştirir, fakat peynir yememenizi siyah çay içmemeniz ve en az 5-6 ay et ve et malüleri yememeniz vede mümkünse günde 3 defa 30 Gökçek Tonik içmelisiniz. ENGİNAR FORTE, Yoğurt Otu FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, Lipom çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 14
  Son Mesaj: 03-13-2017, 11:48
 2. Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 01-09-2012, 08:45
 3. Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 01-03-2012, 09:23
 4. Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 01-02-2012, 07:58

Tags for this Thread

adet anormalikleri, aft, agiz mantarı, ağız kokusu, ağrılar, ahmet maranki, akne, alerji, als hastalığı, anemi, antibiyotikler, artrit, artroz, asidoz, asit, astım, bağırsak florası, bağırsak mantarı, baş dönmesi, baz, beyin, bitkisel ilaç romatizma, böbrek yetmezliği, bronşit, candida albicans, cemre aromatik bitki suları, cemre iksir, cemre tonik, cinsel isteksizlik, damar açıcı, damar hastalıkları, damar sertliği, depresyon, diabet, dr. mustafa eraslan, ekzem, enfeksiyon, epididimit, erken boşalma, faranjit, felç, fibromiyalji, fitül, forzaman, gastrit, genital herpes genital siğil, glukom, gokcek iksiri, göz kanaması, grip, hamilelik, hematom, hepatit b c, himalaya tuzu, hipofiz bezesi, horlama, http://www.gokcekiksir.com/bagirsak-florasi.htm, ibrahim gökçek, immün, ingiliz tuzu, ishal, iştahsızlık, kabızlık, kalıp, kalp damar ilaçı, kanser, kas hastası, kıkırdak, kırmızı reishi, kısırlık, kibarlı, kibarlı pazarlama, kibarlı sağlık ürünler, kireçlenme, kolit, kolseterol, kron, kronik ürtiker, kulak çınlaması, kurdeşen, liken plsanus, lipid, lipom, meditasyon, menire hastalığı, menisküs, mide, multiple skleroz, nodül, obezit, orşit, ozon yağı, ödem, ömer çoşkun, panax, pankreas, peynir, prostat, prostatit, rahim, reflü, reishi mantarı, retina, saç kıran, safra, sarkiodoz, sedef, siğil, sistit, sivilce, siyatik, skleroderma, sle, spastik kolon, sperm, şişmanlık, tansiyon, terleme, testitis, tiroid, trigliserid, tromboz, ülser, ülseratif kolit, vajina akıntısı, varikosel, variz, venöz yetmezliği, verem, virüsler, vitamin b6 b12, vitiligo, yağ bezi, yumurtalık kisti, zona

View Tag Cloud

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
doğal tedavi, bitkisel tedavi, sağlık bilgileri, himalaya tuzu, epimediumlu macun, çay ağacı yağı, Aloevera, şifalı bitkiler, alternatif tıp, vücut sağlığı, tuz lambası, gazete haberleri