lenf bezesi, lenf ödem, Lenf nodülleri, lenf bezi şişmesi, lenfoma
Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
IndirX
bitkisel tedavi
bitkisel tedavi
Sayfa 1 Toplam 9 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 88 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
The SORULAR page is where you will Sorularınızı bu bölümde sorabilirsiniz
 1. #1
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart lenf bezesi, lenf ödem, Lenf nodülleri, lenf bezi şişmesi, lenfoma

  Lenf bezeleri, lenf bezi iltihaplanması, lenf bezi şişmesi, lenf kanseri, lenfom

  Alıntı kemalettin Nickli Üyeden Alıntı
  lenf kanseri
  hocam merhaba; tanıdınızmı bilmiyorum istanbul'dan Kemalettin, sizinle konuşmak nasip olmadı ama mesajlarınızı ve tavsiyelerinizi aldık istanbuldan gökçek iksirini aldık annem halen istanbulda annemın patolojı sonucları cıktı. konyanın size yolladıgım bulguları dogrulamadı. kanserli hücre olmadığı söylendi. ayrıca tomografılerdeki diğer alınmayan şişliklerden hiç eser kalmamıştı. ben bu ana kadar mucize olduğunu düşünüyordum. allah dualarımızı kabul etti ve yok oldu diyordum. ancak biraz once annemin 20 gündür iksiri kullandıgını öğrendim. tadını çok sevdiğini, midesinde yanma ve sıkıntının bittiğini öğrendim. bu kadar kısa surede yok etmesi mümkünmü, çunku kanserli hücre değilse bile yağ bezelerini erittiğini yazmışsınız, yarın MR çekilecek dalağa bakılacak, eğer Mr de sorun çıkmazsa tedavi yeniden şişlik oluşuncaya kadar askıya alınacak hoca kan ve diğer tahlilleride çok iyi bulmuş,son duruma gore biz 6 ay bu iksire devam edecez siz ne düşünüyorsunuz? ayrıca akciğer kanseri eniştem var isviçrede. annem teyzeme bu iksir beni iyileştirdi demiş. bu kanser türüne de faydalı olur mu bilgilendirirseniz sevinirim. selamlar
  Kemalettin bey
  Evet eklilidir, ve uzun süre kulanmasında fayda vardır, bu şekilde ileride yeniden nüksetmez. Curufun vücuttan tamamen temizlenmesi gerek. Gökçek İksirinin hiçbir yan tesiri yoktur. Bu nedenle uzun süre kulanması halinde vücudunda başka rahatszılık varsa onlarıda temizler. Kansere karşıda etkilidir, fakat doğru beslenmek şartı ile
  Zerdeçal Forte, ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ FORTE, Spirulina Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Lenf çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 2. #2
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart Lenf rahatsızlıkları
  Lenf rahatsızlıkları:

  Lenf kandolaşımı (beyaz kan) sistemi, kandolaşımı sistemi kadar önemlidir. Kandolaşımı sisteminin görevi bütün hücrelere besleyici madde ve oksijen taşımaktadır ve buradaki artık maddeleri geri getirmektedir. Artık maddelerin geri taşınmasında lenf sistemide çok önemli roller oynar.

  Lenf sistemi kısa ve etkilidir.
  Lenf sistemi kan dolaşımı gibi doku ve hücrelerdeki artık maddeleri toplar , fakat lenf sisteminin bu trasport işlemi oldukca farklıdır. Kan dolaşımı atar ve toplar damarlardan oluşurken, lenf sistemi tek yönlü yol gibi sadece toplama işlemi yapar. Hücreler arasında kalan artık maddeleri lenf sistemi alarak ana lenf damarına (kanalına) ulaştırır, bu kanalda artık maddeleri toplar damarlara verir.

  Lenf sistemi neleri transporteder?
  1-) Su, günde 2-4 litre suyu taşır.
  2-) Proteinları
  3-) Hücre artıkları, ölü hücreler ve yıpranmış hücreler
  4-) Yabancı maddeleri: toz gibi
  5-) Bakterileri ve başka hastalık yapıcı maddeleri


  6-) Yağlar, tam sindirilmemiş yağlar
  Lenfin narin kanalları bu artık maddeleri toplar ve büyük kanallara aktarır, onlarda bu artık maddeleri toplar damarlara verir. Lenf kanalları (damarları taşıma işlemi sırasında diğer bezelerine uğrarlar. Bezelerdeki artık maddelerde bu kanala aktarılır. Lenf bezleri vücudun filitresi gibidir. Toplar damarlardaki kanın geri dönüşünü önlemek için bulunan kapakcıklar burada lenf damarlarlarındada vardır ve böylece artık maddelerin geri dönmesi önlenir.  Başka görevleri nedir ?
  Lenf bezeleri toplu iğne başından fasulye büyüklüğüne kadar çeşitli büyüklüklerde takriben 600 adet olurlar. İrili ufaklı tesbih gibi birbirlerine lenf damarları ile bağlıdır. Lenf bezeleri sadece transport işlemi yapamazlar ve aynı anda bağışıklık sisteminin en önemli organlarındandır. Akyuvarlar hücrelerinden (lenfositler) üretirler vede lenf kanallarındaki fazla suyu lenf bezeleri (düğmeleri) emerek alır.


  En önemli lenf bezeleri ?
  Koltukaltı lenf bezleri, boyun lenf bezeleri, kasık lenf bezeleri ve leğenkemiği bezeleri en önemlileridir. Lenf bezeleri iltihaplanınca şişerler ve basınca ağrıya sebep olurlar. İltihaplanan lenf bezelerinin mutlaka tedavisi gerekir. Vücudun sağ tarafındaki lenf kanalları köprücük kemiğinin altındaki toplar damara aktarılır ve solundaki lenflerde toplanan maddeler sol köprücük kemiği altından toplar damara aktarılır.

  Lenf damarlarının zedelenmesi ?
  Lenf damarlarının herhangi bir nedenle tıkanması halinde, tıkanmanın olduğu yerde şişkinlikler olur. Bu şişmeler genelikle el, kol, ayak, bacak, yüz ve hatta gövdede dahi şişmeler olabilir. Bu durumlarda mutlaka doktora gidilmelidir.

  A-) Lenf ödemi ?
  Lenf ödeminin oluşması lenf damarlarının doğuştan özürlü olması nedeniyle olabilir. Buna tıp dilinde primeri (ilk) lenf ödemi (su toplaması denir. Buradaki kişilerin hayatlarının ilk yarısında lenf ödemi görülebilir. Sekunder lenf ödeminde ise lenf sistemi sağlıklı olmasına rağmen dış etkenler nedeniyle tıkanmalardan dolayı ve lenf ödemi oluşur.

  Bu etkenlerden bazıları:
  1-) Lenf damarlarının bakterıler, parazitler veya virüsler tarafından iltihaplanması
  2-) Büyük çaplı yaralanmalar ve yanıklar vede bunların kolay iyileşmemesi
  3-) Kötü huylu lenf bezesinin amaliyatla alınmasından sonra uyğulanan ışınlama tedavisi sonucu lenf sistemi tahrip olur ve buda lenf ödemine sebep olabilir.

  Sekunder lenf ödemi genelikle doktorların derideki kanserli uru tedavileri sonucu ortaya çıkar. Genelikle cinsel organlar, karnın alt kısmı veya kalça ve çevresinde oluşur. Kol lenf ödemi genelikle göğüs kanserinin amaliyatla alınmasından sonra uyğulanan ışın tedavisi sonucu görülür. Baş, boyun ve yüzde görülen sekunder lenf ödemi ise boyun, burun ve koltuktaki kanserli urun alınmasından sonra uyğulanan ışınlama tedavisi sonucu ortaya çıkar.

  Lenf ödeminin başka faktörleri nelerdir?
  1-) Toplar damar hastalıkları: Variz, trombüs ve verit (toplar damar iltihaplanması gibi
  2-) Bağırsak, böbrek ve karaciğer hastalıkları
  3-) Kalp hastalıkları
  4-) Allerjik reaksiyonlar
  5-) Hormon bozuklukları
  6-) Deri altının aşırı yağlanması
  7-) Yaralanma ve yanıklar
  Lenf ödemi teşhis edildikten sonra tedavi edilebilir.

  Lenf ödeminin sebep olabileceği komplikasyonlar!
  1-) Ödemin sertleşmesi (Fibroz)
  2-) Deri altındaki aşırı yağlanmalar
  3-) İltihaplanmalar
  4-) Ödemli bölğede kötü huylu urlar gelişebilir.
  5-) El, kol, ayak ve bacaklarda duyğusuzluk
  6-) Hareketlerini frenleme (ağrı nedeniyle)
  7-) Ödemin sürekli büyümesi
  Zamanında doğru teşhis ve müdehale ile tedavisi mümkündür.

  B-) Lenf bezi kanseri, Morbus Hodgkin, Lenfom
  Lenf kanseri nadiren görülen bir kanser türüdür. Heidelberg Kanser Araştırmalar Merkezine göre yılda 2000 kişide lenf bezi kanseri görülmektedir. Lenf bezi kanserinde (lenfom) önce lenf bezeleri ağrısız şiştir. Hastalık her zaman ortaya çıkabilir. Lenfom 20-40 yaşları arası veya 70 yaşından sonra görülür. Lenfom zamanında teşhis edilirse tedavisi mümkündür ve % 80 başarılı olunmaktadır.

  Lenfom olanların % 40-60?ında Epstein Barr Virüsü olduğu tesbit edilmiştir. Bu nedenle kansere virüslerin sebep olduğu tahmin edilmektedir. Bu kanser türünü ingiliz asıllı doktor Hodgikin teşhis ettiğinden onun ismi ile anılmaktadır. Bu nedenle onun adı ilede anılır.

  Lenfom nasıl oluşur?
  Lenf bezi kanserine lenfadenom veya lenfom?da (lymphoma) ismi ile anılan kanser grubuna girer. Burada bütün vücuda yayılmış olan ve bunları bunları lenf damarları birbirine bağlar ve ayrıca dalak, timus bezi, ve omur iliklerde bağlantılıdır bu nedenle metazdazları bu organlarada yayılabilir.

  B- Hücreleri (lenfosit, lymphocyte) lenf bezeleri tarafından salğılanır ve bunlar normal olarak plasma hücrelerine dönüşürler ve bunlar antikorlar salğılıyarak mikropları öldürür. T-Hücreleri ise dirkt olarak mikropları (bakteri, virüs ve mantarlar) zararsız hale getirir. Lenfom?da ise B-Hücreleri plasma hücresine değil Sternberg- Reed-Hücreleri denilen aşırı büyük ve anormal hücrelere (Dev-B-Hücreleri) dönüşür. Dev-B-Hücreleri diğer hücreler gibi zamanı gelince ölmezler ve sürekli Dev-B-Hücreleri üretirler. Dev-B-Hücrelerinin bu durma dönüşmesine Epstein-Barr-Virüsün sebep olduğu % 40-60 oranında tesbitedilmiştir.

  Lenfom?un belirtileri nelerdir?
  Lenfom ağrısız ve hissetirmeden büyüyen lenf bezelerinde özeliklede ense, boyun, göğüs ve karında kendini gösterir.
  1-) Yorğunluk, döğülmüş gibi halsizlik ve güçsüzlük
  2-) Ateşbasması, geceleri ateş basması
  3-) Zayıflama, kilo kaybetme ve hatta ağırlığının % 10?undan fazla kilo kayıbı olabilir.
  4-) İştahsızlık
  5-) Kaşıntı
  6-) Nadiren alkol içtikten sonra lenf beyelerinde ağrı hissedilirse
  7-) Karaciğer ve dalak büyümesi
  8-) Kansızlık (anemi) görülür, şayet omuriliğe yerleşmişse
  Lenfom ilerlemişse o zaman dalak ve omuriliğede kanserli hücre geçer ve metazdaza sebep olur.

  Lenfom nasıl teşhisedilir?
  Lenfomu teşjis için şişen lenfbezelerinde alınan bir miktar doku mikroskopla incelenir. Şayet normal B-Hücraleri Dev-B-Hücrelerine (Sternberg-Reed-Cell) dönüşmüşse o zaman lenfom (lenf bezi kansri) olduğu anlşılır. Ayrıca ultrason, komputertomografi veya omurilikbiyopsisi ilede teşhisler yapılabilir.

  Lenfom?un beli yayılım devreleri vardı
  1-) 1. Devre: Burada sadece bir lenf bezinde kanser oluşmuşsa
  2-) 2. Devre: İ ki veya daha fazla lenf bezine kanser yayılmışsa
  3-) 3. Devre: İki veya daha fazla lenf bezesinin diyaframın her iki tarafında olursa
  4-) 4. Devre: Birden fazla organa yayılmışsa: akçiğer, karaçiğer ve omurilik gibi

  Lenfom nasıl tedaviedilir?
  Ortodoks tıppa göre birinci ve ikinci Devredeki lenfom ışınlama ve kemoterapi (chemotherapie) ile tedavi yapılır. Işınlama ve kemoterapinin yantesirleri oldukca büyüktür. Bu nedenle şayet hastalığın ilk devresinde erken teşhis konursa, bunun tedavisi Gökçek İksiriile mümkündür. Benim yıllardır sağ ve sol koltukaltı lenf bezelerim oldukca şişti, yani birer adet yumurta büyüklüğünde ikişer adet ceviz büyüklüğünde ve 5-6 adet fındık büyüklüğünde şişkinlikler vardı.

  Aşının tehlikeleri üzerine 15 yıl önce arkadaşım bana bir kitap verdiğinde, bu kadarıda fazla diye itibaredip okumamaıştım. Gökçek İksirini kulanmaya başladıktan sonra sol dirseğimin üstünde altında çevresinde ve koltukaltındaki bezelerde vede sırtımda çıban gibi kırmızmısı kızarıklıklar oluştu. Doktoruma gittiğimde Virüsler dışarı vurmuştur dedi.

  Neden 40 yıl önce yapılan aşı yerinin çevresinde bu tür problemler oluyor, çünkü aşıda bulunan canlı virüsler zamanla bulunduğu yerde çoğalmakta aradokularda ve lenf bezelerinde yuvalar oluşturmaktadır. Lenf bezelerinin neden bu kadar şiş olduğunu analamamıştım. Bundan 3 yıl önce noni kulandım 1 yıl kadar o zaman iyi geldiğini hissetim. Ama tam bir tedavi omadı, bir yılda 10 koli noni, yani 1500 ? (avroya) mal oldu. Sonra bir yıl aloe vera ve sonrada bir yol çörek otu yağı kulandım, etkilerinin kalıcı değil geçici olduğunu gördüm. Tabii daha önce denediğim şifalı bitkilerin sayızı belirsiz.

  Gökçek İksirini kulanamya başladıktan sonra lenf bezeleri 6 ay içinde hemen hemen tamamen iyileşti ve şuanda yumurta büyüklüğünde olanlar küçülerek badem büyüklüğü kadar oldu. Doktoruma yaptırdığım kan tahlinde kanımdaki akyuvarların normale döndüğünü söyledi, buna çok sevindim ve adeta dünyaalr benim oldu. Bilindiği gibi akyuvarların aşırı yüksek olması demek bağışıklık sisteminin çok amasız bir hastalıkla mücadele etiğini gösteri. Önceleri hasta olmadığım halde akyuvarlar sürekli olarak çok fazla idi. Yani ileride kanser tehlikesi demektir. Allaha şükür bu sıkıntıyı atlatım.

  Aşı yerinde ve çevresinde çıkan sivilce ile çıban arası dobur dobur kırmızı kızarıklıklar 6 hafta sonra iyileşti. Aşının bu kadar büyük felaketlere sebep olabileceğini hayal bile edemezdim. Am aşıdan milyonlarca insanın öldüğü ve milyonlarca insanın sakat kaldığını kitap ve sitelerden öğrenice doğrusu çok şaşırdım.Ayrıca immün sistemini güçlendirmek için Gökçek İksiri kulanılır.

  Bağırsak florası ve kılcal kan dolaşımı sağlıklı yaşayabilmek için çok önemlidir. Çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim, glikoz, vb, besleyici maddenin hazırlanması, hücrelere ulaşması ve de mikroplarla mücadele eden makrofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır.Gökçek İksir'i ile tedavi olmak mümkündür. Tabii doğru beslenirseniz tedavi sürecide o oranda kısalır.Gökçek İksiri vücudu cüruflardan arıtır, iltihaplı hastalıkları iyileştirir ve bağışıklık sistemini güçlendirir.Gökçek Tonik mide-bağırsak rahatsızlıkları, deri hastalıkları ve her türlü alerjiye karşı etkilidir.

  Asla peynir yememeli, çünkü asidoza ve iltihaplanmaya sebep olur.Siyah çay, kahve ve kola içilmemeli, çünkü bağırsakları kurutur ve vitamin, mineral ve aminoasitlerin alımını (absorbesini) önler.Alkol ve sigaranın zararları belli kanser, damarların yağlanması vb, artı uzun süre bira içilirse cinsel ikdidarsızlık ve hatta kısırlığa sebep olmaktadır.Sucuk salam sosis gibi et mamullerine 5-6 ay ara vermek gerekir (sade temiz et az yenilebilir) çünkü asidoza sebep olmaktadır.Bu da birçok hastalığın ana kaynağıdır.Akşam yemeği yerine yoğurt, meyve veya salata yenilebilir veya sebze çorbası içilebilir.Hayvansal besinler, patates, tahıl (beyaz pirinç), bakliyat ve hamurlu yiyecekler, özelikle de tatlılar akşam yenirse tam sindirilmez ve zamanla problemlere sebep olur.Ne kadar beyaz pirinç, patates, hamurlu yiyecekler, tatlı yiyecek ve içecekler, o kadar yağ oluşturur.Çünkü nişasta glikoza (şekere) dönüşür, şekerde yağa dönüşerek vücutta depolanır.Şeker ve antibiyotikler bağırsak mantarları çoğaltır, mantarlar ise her türlü hastalığı tetikler.Tatlı deyince akıla baklava, çikolata, dondurma vs gelir, kavun, karpuz ve üzümde tatlıdır ve bunlarda mantarı tetikler, çünkü aşırı şeker içeriler.Gökçek Diyet

 3. #3
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  Alıntı inci Nickli Üyeden Alıntı
  gökçek iksiri

  merhaba benim teyzem lenfoma biraz geç kalmış kemoterapiye başlanacak, boğazlarında ve başında şişlikler belirdi.halsizlik vs.hastalığı bu safhadayken sizin iksirinizle iyileşme şansı varmı? çareler arıyoruz lütfen yardımcı olurmusunuz
  Evet var Yoğurt Otu Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Lenf çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.


 4. #4
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  Alıntı mesar Nickli Üyeden Alıntı
  sayın gökçek,
  ağustos 2006'da dil kanseri teşhisiyle ameliyat edildim. ayni zamanda boyun diseksiyonu da yapıldı. boynumdan çıkarılan 21 nodül de iyi huylu bulundu. aralık ayındaki rutin kontrolümde, boyunda lenf bezesi tespit edilip yeniden ameliyat önerildi. üstelik büyük olasılıkla (%95) kötü huylu olmadıklarına inanıldığı ifade edilerek... bu nodülleri alternatif tıbbın imkanlarıyla tedavi etmem mümkün mü, ne önerirsiniz?
  teşekkürler, saygılar.
  Lenfbezeleri benimde aşırı şişti Gökçek İksiri ile iyleşti ama kanserli olunca birşey söylemem mümkün değil. Faydası olabilir. Ama garanti veremem, bu nedenle önce 6 hafta denemeniz gerekir bizi bir çok kanser hastasını tedavi ettik. Yoğurt Otu Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Lenf çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 5. #5
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  Alıntı melda Nickli Üyeden Alıntı
  gökçek iksiri hakkında...

  iyi günler. sol kaşımın üstünde lenf bezlerinnin genişlemesiyle oluşan iyi huylu beze vardı.3 sene önce ameliyatla aldırmak istedim fakat kaş göz sinirlrinin arasına yerleştiği için doktorlar tamamını almya cesaret edemedi. bir kısmı içinde kaldı. o zamandan beri sürekli şişiyor ve iltahaplanıyor sonra delinip iltahabı akıyor. doktorlar bezeyi tamamen çıkarmadan geçmeyeceğini söylüyor tamamen çıkarırlarsa sinirlere zarar geleceği için cesaret edemiyoruz. acaba gökçek iksiri bu iltahabı yok edebilir mi? bana yardımcı olursanız sevinirim.
  Gökçek İksiri iyi gelir, iyileştirir, fakat doğru beslenmek şarttır ve Yoğurt Otu Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Lenf çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.

 6. #6
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart


  Alıntı lale gül Nickli Üyeden Alıntı
  TESEKKURLER!

  Sayın Gökçek,
  Internette lenf ödemi ile ilgili olarak araştırma yaparken sizin değerli yazılarınıza rastladım. Sağolun. Verdiğiniz bilgiler son derece önemli. Ne yazık ki İstanbul gibi en büyük şehrimizde bile bu konu ile ilgili hiç bir doktor bulamadım. Bendeki sorun, sağ ayak ve tüm bacakta şişme..Bu şişkinliğin dışında en ufak bir şikâyetim yok . Bir yıldır ulaştığım ortopedi, kalp, damar ve dahiliye mütehassısları bana, "lenf ödeminin" hiç bir surette iyileşmediğini söylediler. Bu arada istenen bütün tahliller yaptırıldı, hiç bir bulguya rastlanmadı. Tek önerileri, oturunca ayakları havaya kaldırmak oldu! Ve ayrıca hafif egzersiz tavsiye ettiler.

  Ben bir devlet üniversitesinde öğretim görevlisiyim. Bir yıldır bu sorunla yaşıyorum. Lenf ödemi olduğumu, lenfografi aleti ile ortaya çıkardılar . Araştırmalarımın sonucunda, lenf masajı diye bir masaj olduğunu öğrendim. Sonuçta, 2 haftadır masaj yaptırıyorum, haftada 3 gün olmak üzere. Biraz etkisi oldu. Masözün ifadesine göre, lenf düğümlerinde tıkanıklık varmış. Sizin yazılarınızı okumadan önce sarmısak ve limonla hazırladığım bir iksiri içmeğe başlamıştım. Henüz bir etkisini görmedim. Sizin iksiriniz benim sorunuma çözüm olabilir mi? Önerilerinizi ilgiyle bekliyorum.

  Saygılarımla,
  Lâle Gül
  Lale Hanım Gökçek İksir artı Lenf çayı iyi gelir. ben kendim daha ağır lenf raahtszılıkları yaşadım yıllarca bu ndenelede demediğim ürün kalmadı. Sadece Gökçek İksir artı Lenf çayı ile tedavi olmanız mümkündür.tabii doğru beslenmekte önmelidir, çünkü lenf kan akışına beyaz kan dolaşımı veya çöpcüde denir vücuttaki çöpü (curufu) taşır. Yanlış belnenm nedneiyle vücuttaki artık madde (curuf) artınca bunu dışarı atmakta zorlanı ve problemler çıkar.Yoğurt Otu Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Lenf çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 7. #7
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart


  Alıntı seda küçük Nickli Üyeden Alıntı
  Merhaba ibrahim abi ben izmir den gülşah nette sizin yapmış olduğunuz iksiri
  vede kullanıldıktan sonraki sonuçlarını gördüm. Benim sorunum şuki lütfen
  bana yardım edin.Ben 4 sene önce koltuk altımdan beze aldırdım geçen senede kıl dönmesi yüzünden ameliyat oldum ve şimdi tekrar koltuk altımda aldırdığım yerde beze çıktı ve canım çok acıyor.Aynısından kasığımdada var.Dr. gittim bana kıl kökleri iltihaplanması olduğunu söyledi ve tedavisi uzunmuş, aldırmam gerektiğini söyledi. Fakat ben daha 22 yaşındayım bu ameliyatı olmak istemiyorum. BU hazırladığınız iksirin iyi gelebileceğini düşünüyorum. Lütfen bana yardım et ibrahim abi. Sence bu iksirin bi etkisi olurmu?
  Ben kendim yıllarca lenf bezesi rahatszılıkları yaşadım ve herşeyi denedim Gökçek İksir en idealidir ve Yoğurt Otu Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Lenf çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 8. #8
  Üyelik tarihi
  Jul 2006
  Mesajlar
  2.730

  Standart


  Alıntı kartal kara Nickli Üyeden Alıntı

  sayın ibrahim bey bundan yaklaşık bir yıl önce sol koltuk altında bir şişlik le beraber koldirsek noktasından kasta gergi ve tuttunmalar oldu ,hastaneye gittim ultrasonda iltihabi bir durum oldugunu koltuk altından aşagıya dogru uzandıgını gördüler küçük bir operasyonla abse alındı (antibiyotik kulllandım )bu durum geçti fakat daha sonra rektal yolda kan gelme si oldu ,basur old. şüphalendimyaklaşık 20 gündür,kabızlık durumu var,,sag gögsün iç tarafında bazen agrı oluşuyor (önemli) bununla ilgili film çektirdim muayene oldum birşey çıkmadı ve sag ve de sol koltuk altı bölgelerinde sanki şişmeler oluyor (bazen) kısacası kendimi saglıklı hissetmiyorum umarım durumumu anlatabilmişimdir. bana nasıl yardımcı olabilirsiniz teşekkürler

  kilo kaybım yok ,hatta kilo aldım , ama bu arada 6 aydır sigrayı bıraktım
  Yoğurt Otu Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Lenf çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.

 9. #9
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart  Alıntı nurdann Nickli Üyeden Alıntı
  merhabalar.Bundan yaklaşık altı yıl önce sol ayağım şişti. doktorlar ağrı olmadığı için tam tehşis koyamasalarda lenfödem,kılcal damar tıkanması, fil hastalığı vs. dediler.iyileşmeyeceğini sadece varis çorabı kullanmam gerektiğini söylediler. Acaba alternatif tıpta tedavisi var mı ya da yeni bir tedavi bulundu mu bilginiz varsa yardım ederseniz sevinirim ...
  Gökçek İksir artı ödem çayı artı böbrek çayından oluşan özel bir çay harmanı ile tedavi olmanız mümkündür.Yoğurt Otu Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Lenf çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 10. #10
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart


  Alıntı durmus turan Nickli Üyeden Alıntı
  HODKİNG LENFOMA

  SAYIN GÖKÇEK
  18 yaşında bir kızım var lenfoma hodking hastası 6kür 2 ye bölünerek 12 kez kemoterapi aldı ilkönce boyunda şişlik sağ ve solda sonra öksürük başladı akciğerdeki lenf bezi oda baskı yapmış dalakta lezyon , sağ ve sol overdede kücük kistler var kemoterapiden sonra şişler kayboldu ama emar çekilmedi evre 3 dü bize tedavleriniz hakkında bigilendirirseniz
  teşşekküreder acele cevabınızı bekerim
  saygılar
  Gökçek İksir artı lenf çayı iyi gelir.. Fakat mide ve bağırsaklrda problem var mı? bunu bilmek gerek şayet bağırsaklarda mantar ve midede bakteri var ise bu mantar ve bakteriler toksik maddeler üretir ve bu toksik maddelr kana karoışarak birçok problemi tetikler.Yoğurt Otu Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Lenf çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 30
  Son Mesaj: 12-01-2015, 15:06
 2. Lenf Bezi Büyümesi Nedir?
  By serife in forum Lenf ve Beze Rahatsızlıkları
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-19-2012, 12:55
 3. Cevaplar: 12
  Son Mesaj: 04-13-2012, 09:19
 4. lenfoma, lenf kanseri, lenf bezeleri, lenfom, lenf kanalı
  By igokcek in forum TV-Programlarımız
  Cevaplar: 7
  Son Mesaj: 01-02-2012, 08:27

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
doğal tedavi, bitkisel tedavi, sağlık bilgileri, himalaya tuzu, epimediumlu macun, çay ağacı yağı, Aloevera, şifalı bitkiler, alternatif tıp, vücut sağlığı, tuz lambası, gazete haberleri