kronik böbrek yetmezliği, Böbrek iltihabı, nefrit, nefrotik sendrom, üroloji,
Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
IndirX
bitkisel tedavi
bitkisel tedavi
Sayfa 1 Toplam 23 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 225 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
The SORULAR page is where you will Sorularınızı bu bölümde sorabilirsiniz
 1. #1
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart kronik böbrek yetmezliği, Böbrek iltihabı, nefrit, nefrotik sendrom, üroloji,

  kronik böbrek yetmezliği, Böbrek iltihabı, nefrit, nefrotik sendrom, üroloji,

  Sayın İbrahim bey,
  Bilmem gökçek iksiri ümmin sisteminimi tetikledi, yoksa bir haftadır gökçek iksiri kalmadıgı için mi? bilmiyorum üşüme ve terleme çok aşiri fazlalaştı hatta karaciğeride biraz etkilendi. birde bende prostat var ama henuz ameliyatlık değil, gecede üçkere idrara çıkıyordum şimdi bir haftadır saate bir çıkıyorum. yoksa üşüttümmü bilmiyorum. Ben altınbaşak otunu kullansammi? ama altnıbaşak otu yerine diğer otları sattıklarını siz söylüyorsunuz. peki bana bu altınbaşak otunun nasıl bir ot olduğunu tarif ederseniz bende, ona göre ararım. Fırsat bulursanız lütfen bana bildiriniz! Saygılarımla.
  Böbreklerinizi üşütmüş olabirlisiniz, prostatınız şişmiş olabilir, bunlar idrarı tutamamanıza sebep olur. Fakat sadece Altınbaşakotu kulanırsanız kaşıntı yapar, çünkü aşırı oranda iltihap çözülmesinme neden olur. Ve çözülen aşırı iltihap aynı hızla idrar yollları ile dışarı atılamadığından kaşıntıya sebep olur. Bu kaşıntı sonucu kabarcıklar oluğur. Bunu önlemek için özel bir çay harmanı gerekir. ben yıllar önce böbreklerimi üşütüm. Üroloji doktoruna gittim, önce teşhis dedi. İyede dayanamıyorum, çok ağrıyor dedim. Oda bekliyeceksin dedi. Ne kadar bekliyeceğim diye sonunca 15 gün sonra gel tahlil sonuçlarına göre ilaç yazarım dedi. Hitler zamanından kalma yaşlı doktor çok inatcı idi ve hiç dinlemeden kapıyı gösterdi. Doktordan çıkınca eczaneye gittim özel bir çay harmanı hazırlttım ve bunu 3-4 gün içince rahatszılıklarım geçti. Ama yinede üroloji doktoruna gittim problemin ne olduğunu öğrenmek için. Doktor üşütmüşsün sana antibiyotik yazacağım dedi ve günde kaç tane ve nasıl alacağımı anlatırken. Ben ona artık buna gerek yok şimdi böyle bir problemim yok dedim. Doktor neden dedi ve ben ona şifalı bitki çaylarından bahsetim Adam sen bu işi bilmeden böyle rast gele tatbik edersen zehirlenebilirisn dedi. Bende mesela nasıl olacak bu dediğimde bana Yüksük otunu anlatı ve çok zehirli dozajını ayarlıyamazsan zehirlenir ölürsün dedi. Bende ona zaten bunun D4 Tinküründen aşağısının satılmdığını ve iyi bir kalp ilaçı olduğunu söyledim. Baktiki ben konuşuyorum kim doktor sen mi ben mi dedi ve sinirlendi vede kapıyı gösterdi. Doktor beyin morali bozulmuştu haliyle akıl vermek istediği kişi ona akıl verince çok zoruna gitti. Bu enfeksiyon'dan sonra 9-10 idrar için 4-6 defa büyük defi hacet için tuvalette giderdim. Gökçek Böbrek-Mesane çayından sonra normale döndü. Gökçek Böbrek-Mesane çayı ve Gökçek İksiri vücudunuzdaki curufu (schlaken) temizler ve curuf içindeki bakteri, virüs ve mantarlar açıkta akldığından bağışıklık sistemi bu mikropları yokeder. Antibiyotik alırsanız bağırsak florası bozlur ve çok daha ağır rahatszılıklar ileride çıkar.

  Ayı Üzümü FORTE, Huş FORTE, Enginar Forte, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, Böbrek çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 2. #2
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart


  Böbrek iltihaplanması, nefrit
  Böbrek iltihaplanması genel olarak nefrit diye adlandırılır ve buda iki alt gruba ayrılır. Böbrek süzgeç hücrelerinin oluşturduğu yumak şeklindeki hücre kümelerine kısaca glomerül denir. Glomerüllerin iltihaplanmasına kısaca glomerülonefrit denir. Birde bu yumaklardan gelen idrarların toplandığı bir yatak (pyelo) vardır, bunun iltihaplanmasına ise piyelit denir.

  A-) Böbreklerin herbirinde takriben bir milyon nefron (süzgeç hücreler) bulunur ve bunların birçoğu biraraya gelerek kanallar oluştururlar, bunların oluşturduğu yumaklara glomerül denir. Glomerülün iltihaplanması (glomerülit) virüs hastalığı olup, böbrek hücrelerini tahripeder. Glomerülit akut ve kronik olmak üzere iki türü mevcuttur.

  İmmun sisteminin zayıflaması sonucu böbrekler zayıflar ve iltihaplar yayılır. Antikorlar böbreklerdeki virusları yoketmek için verdiği mücadelede başarısız olursa hücrelerin yapısı bozulur ve zamanla iflaseder. Bu doğal ilaçlarla tedavi edilebilir ve bunların başındaGökçek İksiri gelir. (Nhp 10.03.1451)

  Doktorlara göre ise bu bir otoimmün hastalık olup, antikorlar böbrek hücrelerine zarar verir ve tedavisi imkansızdır.Neden böyle derler çünkü virusları yok edici bir ilaçları yoktur. Nefronların süzmemesi gereken maddeleri süzmesi ve süzmesi gerekenleri süzmemesi nedeniyle kanda zehirli maddeler artar ve hatta vücudu zehirler. Bu iltihaplanmaya bakteriler sebep olmadığından genelikle ağrısız geçer. Bunedenle ya çok geç farkedilir veya hiç farkedilmeyebilir. Neticede zamanında tedavi edilmeyen böbrekler iflas edebilr ve kişi diyalize mahkum olabilir.

  B-) Piyelit (böbrek yatağının) iltihaplanması: Böbrek yatağının iltihaplanmasına bakterilerin sebep olduğu enfeksiyon sonucu böbrek dokusu veya yatağı iltihaplanır. Mesane ve böbrekler arasındaki idrar yolları kordonundan yükselen bakteriler enfeksiyona sebep olur. Hastalık kendini ağır, yüksek ateşli, böğür ağrıları ve hastalık duygusu ile kendini belieder. Böbrek iltihaplanması zamanında tedaviedilmzse abseye sebep olur, buda böbrek fonksiyonlarını azaltır.

  Kronik piyelit herhangi bir rahatsızlığa senep olmadan uzun süre kendini farketirmeden devamedebilir. Akut nefrit zamanında tedavi edilmezse kronik nefrite dönüşür. Kronik piyelit böbrekleri deformeeder ve sonunda tamamen devre dışı kalabilir ve hasta diyaliz makinasına bağlanmak zorunda kalır. Böbrek iltihaplanması nasıl olur? Aslında idrarda ve idrar yollarında bakteri bulunmaz. Farklı sebeplerden dolyı böbrekler iltihaplanabilir, idrar yollarından yukarı çıkan bakteriler özeliklede E-Koli (Escherichia coli) buna sebep olur.

  Nefritin başlıca sebepleri: Böbreklerde ur, taş veya kum oluşması, prostat büyümesi, idrar yollarını konturoleden sinirlerin felç olması veya idrar yollarındaki özürlü gelişmeyi sayabiliriz. Ayrıca defi-hacetten sonra sadece kağıt kulnmakta ve suyla taharetlenmemekte bakterilerin idrar yollarına bulaşmasına sebep olur.Bu sebeplerden dolayı idrar böbreklere kadar yığılabilir, buda böbreklerin iltihaplanması ve hatta iflasına neden olabilir.

  Kadınlarda böbrek iltihaplanması erkelere göre 100 defa daha fazladır, çünkü bayanların anüsü ile vajinaları bir birine çok yakın olması nedeniyle enfeksüyona daha çok yakalanırlar. Bunedenle mutlaka su ile taharetlenmek gerekir, hatta mümkün oldukca soğuksu kulanılmalıdır, çünkü böylece bu bölgedeki kandolaşımı yoğunlaşır ve enfeksiyona yakalanma ihtimalide azalır. Nefrite zamanında müdahale ile tedavisi mümkündür ve ayrıca doğal ilaçlarda yardımcı olarak Gökçek İksiri, Gökçek Tonik, Altınbaşakotu-, Huşyaprağı- ve Ardıçkozalağı preparatları kulanılır.

  Bağırsak florası ve kılcal kan dolaşımı sağlıklı yaşayabilmek için çok önemlidir. Çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim, glikoz, vb, besleyici maddenin hazırlanması, hücrelere ulaşması ve de mikroplarla mücadele eden makrofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır.Gökçek İksir'i ile tedavi olmak mümkündür. Tabii doğru beslenirseniz tedavi sürecide o oranda kısalır.Gökçek İksiri vücudu cüruflardan arıtır, iltihaplı hastalıkları iyileştirir ve bağışıklık sistemini güçlendirir.Gökçek Tonik mide-bağırsak rahatsızlıkları, deri hastalıkları ve her türlü alerjiye karşı etkilidir.

  Asla peynir yememeli, çünkü asidoza ve iltihaplanmaya sebep olur.Siyah çay, kahve ve kola içilmemeli, çünkü bağırsakları kurutur ve vitamin, mineral ve aminoasitlerin alımını (absorbesini) önler.Alkol ve sigaranın zararları belli kanser, damarların yağlanması vb, artı uzun süre bira içilirse cinsel ikdidarsızlık ve hatta kısırlığa sebep olmaktadır.Sucuk salam sosis gibi et mamullerine 5-6 ay ara vermek gerekir (sade temiz et az yenilebilir) çünkü asidoza sebep olmaktadır.Bu da birçok hastalığın ana kaynağıdır.Akşam yemeği yerine yoğurt, meyve veya salata yenilebilir veya sebze çorbası içilebilir.Hayvansal besinler, patates, tahıl (beyaz pirinç), bakliyat ve hamurlu yiyecekler, özelikle de tatlılar akşam yenirse tam sindirilmez ve zamanla problemlere sebep olur.Ne kadar beyaz pirinç, patates, hamurlu yiyecekler, tatlı yiyecek ve içecekler, o kadar yağ oluşturur.Çünkü nişasta glikoza (şekere) dönüşür, şekerde yağa dönüşerek vücutta depolanır.Şeker ve antibiyotikler bağırsak mantarları çoğaltır, mantarlar ise her türlü hastalığı tetikler.Tatlı deyince akıla baklava, çikolata, dondurma vs gelir, kavun, karpuz ve üzümde tatlıdır ve bunlarda mantarı tetikler, çünkü aşırı şeker içeriler.Gökçek Diyet


 3. #3
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart Diş eti çekilmesi ve iltihapı,Periodontoloji


  Alıntı mustafalaz Nickli Üyeden Alıntı
  Merhabalar. Çok uzun yıllar şeker hastalığı (yaklaşık 25 yıl) bulunan babam yaklaşık ,1,5 yıldır kronik böbrek yetmezliği teşhisi konularak tedavi oluyor. Bir hafta önce yaptırdığım tahlillere göre kreatin 4,65 , üre 160 ve proteğin kaçağı üst seviyede (+++) şeklinde.Önerilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum.


  Ayı Üzümü FORTE, Huş FORTE, Enginar Forte, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, Böbrek çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız
  gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.


 4. #4
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart

  Alıntı semihk Nickli Üyeden Alıntı
  ibrahim bey;25 yasinda bekar bayanim.8 yil once bobreklerimden mikrobik olamayan (glomurolonefrit) nefrit dolayisiyla krotizon tedavisine basladim.2 yil once ilaç tedavim bitti ,fakat,protein kaybim az da olsa var, gecmiyor. onerebileceginiz bir bitki yada karisim varmi?simdiye kadar nefrit iyilestirdiniz mi?fibromijaljiktim diyorsunuz.galiba ayni rahatsizlik bendede var.onun icin neler kullandiniz? bilgilendirirseniz sevinirim. tesekkur ederim
  Gökçek İksiri artı böbrek çayı, bundan 2 çorba kaşığı demliğe koyup üzerine 1 litre kaynar su ilaveederek 10 dakika bekledikten sonra içmelisiniz. Ayı Üzümü FORTE, Huş FORTE, Enginar Forte, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, Böbrek çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.
 5. #5
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart

  Alıntı levent Nickli Üyeden Alıntı
  ibrahim bey selamlar,

  internette yaptığım arama neticesinde sizin ve çalışmalarınız hakkınızda bilgi edindim. kısaca benim sorunum ile ilgili bilgi vermek istiyorum. abim yaklaşık 1 sene önce akut böbrek yetmezliği nedeniyle hastaneye yatmıştı. 21 günlük sürede alerjik iltihaplanma tespit edildi ve tedaviye başlandı. ancak netice alınamadı. Şu anda halen 1 aydır ............ hastanesi nefroloji kliniğinde yatıyor. yaşı 44 ve periton diyalizi uygulanması için 2 aylık bir süre verdiler. sürekli diyaliz ihtimalinin P olduğunu söyledi doktorlar. ülkemizdeki sağlık sektörünün durumunu tartışmama gerek yok, biliyorsunuzudr sanırım. paran yoksa öl diyorlar. sizin buluşunuz olan gökçek iksirinin bu tür böbrek iltihapları için başarı oranı nedir? böbreklerinde henüz küçülme ve çürüme yok. idrar çıkışı da normal. ancak bir türlü üre ve kreatinin seviyeleriyle birlikte tansiyonu düşmüyor. üresi 100, kreatinin 5 civarında. konuyla ilgili tavsiyelerinizi acilen ve sabırsızlıkla bekliyorum.

  iyi çalışmalar dileğiyle
  Gökçek İksiri artı Gökçek börbrek çayından günde 3-4 dafa bir bardak içilir. Ayı Üzümü FORTE, Huş FORTE, Enginar Forte, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, Böbrek çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.


 6. #6
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart

  Alıntı metina Nickli Üyeden Alıntı
  iyi çalismalar dilerim ben böbrek sorunu yasayan bir kisiyim bana bu konu hakkinda bilgilendirirseniz sevinirim iyi çalismalar dilerim
  Gökçek Böbrek-Mesane çayından sonra normale döndü. Gökçek Böbrek-Mesane çayı ve Gökçek İksiri vücudunuzdaki curufu (schlaken) temizler ve curuf içindeki bakteri, virüs ve mantarlar açıkta akldığından bağışıklık sistemi bu mikropları yokeder. Antibiyotik alırsanız bağırsak florası bozlur ve çok daha ağır rahatszılıklar ileride çıkar.Ayı Üzümü FORTE, Huş FORTE, Enginar Forte, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, Böbrek çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.


 7. #7
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart

  Alıntı Sencer Nickli Üyeden Alıntı
  Alıntı Sencer Nickli Üyeden Alıntı
  mrhb ben settar,
  idrar sonuclari:
  Ph 5.5 tabiki 6-7 olursa agrilarim kesilecek.
  eiweiss im urin : 10 üzerinden 10
  Bakteri : 0 üzerinden 2
  spezifisches gewicht : 1,030 idrarin rengi ( normal max 1,025)cesitli böbrek hastalikara delalet eder

  Demek istedigim; Gökcek iksirinden önce degerler normal cikiyordu, ancak penicilin allerjisi nedeniyle vucudumdaki agrilar devamli duruyordu. Simdi ise Böbrek yoluyla disari atilan bazi yukaridaki maddeler var. Yani benim Böbrek cok calismak zorunda. Gökçek Böbrek-Mesane çayını iciyorum. Ancak ALLerji ve Asit ortaya ciktiginda devamli böbreklerim agriyor. sg bu normalmi?
  Gökçek İksiri nedeniyle vücudunuzda temizlik olduğundan kanda aşırı oranda artık madde oraya çıkıyor. Bu nedenle bol su içmelisiniz ve Gökçek İksirinin dozajını azaltmanız gerekir.Ayı Üzümü FORTE, Huş FORTE, Enginar Forte, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, Böbrek çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.


 8. #8
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart

  Alıntı hayat Nickli Üyeden Alıntı
  2-3 senedir kronik bobrek yetmezligine bagli diyalize girmekteyim,bobrek caplari kuculdu ama hala az da olsa idrar devam ediyor,webde ayranotu,altınbasak gibi otlarin belki bir cözüm olabilecegi gibi bilgiler var sizin bu konu hakkinda öneriniz nedir ? hala bir şans var mı ?
  Gökçek İksiri böbreklerdeki yağlanmayı önler foksiyonlarının çanlanmasına yardım eder am ne kadar. Bunu bilemem çünkü böbreğinizin durumunu bilmiyorm. Artı Gökçek Böbrek-Mesane çayı iyi gelir.Ayı Üzümü FORTE, Huş FORTE, Enginar Forte, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, Böbrek çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.


 9. #9
  musatürk Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Oct 2008
  Mesajlar
  1

  Standart

  sayın ibrahim bey,

  nefrit hakkında bilgi verebilirmisiniz kreatin ve ürem yüksek çıkıyor nasıl düşürebiliriz bilgilendirirseniz sevinirim.

 10. #10
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart

  Alıntı musatürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  sayın ibrahim bey,

  nefrit hakkında bilgi verebilirmisiniz kreatin ve ürem yüksek çıkıyor nasıl düşürebiliriz bilgilendirirseniz sevinirim.
  Gökçek İksir ve Böbrak ve mesane çayı ile düşer.Mide ve bağırsakalrda problem varsa Gökçek Tonikte gerekir.Ayı Üzümü FORTE, Huş FORTE, Enginar Forte, Gökçek Tonik ve Gökçek İKSİR, Böbrek çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.


Benzer Konular

 1. Cevaplar: 28
  Son Mesaj: 03-28-2017, 13:39
 2. Cevaplar: 88
  Son Mesaj: 12-07-2015, 15:26
 3. Cevaplar: 25
  Son Mesaj: 04-17-2012, 12:17
 4. Cevaplar: 19
  Son Mesaj: 01-02-2012, 07:51

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
doğal tedavi, bitkisel tedavi, sağlık bilgileri, himalaya tuzu, epimediumlu macun, çay ağacı yağı, Aloevera, şifalı bitkiler, alternatif tıp, vücut sağlığı, tuz lambası, gazete haberleri