Hemoroid, Basur, Hemorroid, bilgi, tedavi, basur, bağsur, hemoroit
Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
IndirX
bitkisel tedavi
bitkisel tedavi
Sayfa 1 Toplam 11 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 105 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
The SORULAR page is where you will Sorularınızı bu bölümde sorabilirsiniz
 1. #1
  biroybil Çevrimd??? Administrator
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Mesajlar
  56

  Standart Hemoroid, Basur, Hemorroid, bilgi, tedavi, basur, bağsur, hemoroit  Alıntı selma Nickli Üyeden Alıntı
  MERHABA HOCAM
  sanırım bende basur başlangıcı var. 2-3 gündür hafif bir sertlik gelmeye başladı. Sizin yaptığınız ilacın bu hastalığa etkisi nedir. ve nasıl albiliriz
  Hemoroide karşı Çoban Çantası FORTE, Kordisep FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, Basur çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Artı o bu şu diyet değil Peygamber Diyetine göre beslenmek gerekir, yani günde sadece 2 öğün ve ara öğün yok ve her lokmayı en az 30 defa çiğnemek gerekir.Peygamber Diyetinde kişi de 1 gram yağlanma olmaz çünkü bünyemiz yağları yakıcı leptin salgılar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 2. #2
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart


  Alıntı h_ahmet Nickli Üyeden Alıntı
  İnternet sitenizde bahsettiğiniz gokcekiksiri?ne nasıl sahip olabilirim?
  Basur tedavisinde faydalanmak istiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

  Saygılarımla,
  İsmail bey Gökçek İksir ile kalıcı tedavi mümkündür, ayrıca Çoban Çantası FORTE, SİNİRLİ OT FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, Basur çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 3. #3
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart Basura kalıcı çözüm

  Alıntı basurlu Nickli Üyeden Alıntı
  Basur PROBLEMİ
  Gökçek iksiri artı bazı şifalı bitkilerden oluşan çay harmanı iyi gelir, fakat kalıcı çözüm Çoban Çantası FORTE, SİNİRLİ OT FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, Basur çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 4. #4
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart Basur


  Alıntı alaattin Nickli Üyeden Alıntı
  sayın gökceksizin özel sitenizden iki sefer istekde bulundum cevap alamamadım isteğim şuydu ölmezdikeninin türkiyedeki ismi nedir bunu aktarlara sordum hicbirisi bilmiyorlar bunu ben kendim için istiyorum bende basur var birde ZYN nedir bunları bana imeil olarak gönderirseniz sevinirim.
  Basura karşı en etkili ürün Çoban Çantası FORTE, SİNİRLİ OT FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, Basur çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 5. #5
  admin Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Mesajlar
  187

  Standart  Basur, hemoroid, hemorrhoid:

  Hemoroid kelimesi latince kaima, yani kan ve rhein akan kelimelerinden oluşmuştur. Kalın bağırsağın son 20 sm?lik kısmınarektum (intstinum rectum) denir ve gaita burada toplanır. Rektumun (son bağırsak) ucunda ise anüs (anal, kakat, halka) denilen 3-4 sm?lik bir kısım vardır. Anüsün kapanma kasları çok yoğun atar ve toplar damarlarla donanmıştır. Basura genelikle 50 yaşını aşanlarda % 50 oranında görülür. Basur anal halkasının dışında oluşmuşsa dış hemoroid, içinde oluşmuşsa iç hemoroid denir.

  Hemoroid nasıl oluşur?

  Hemoroidin oluşmasında anasebep kabızlıktır. Ayrıca sağlıksız beslenme, yani daha çok lifsiz besinle beslenenler, sürekli oturarak çalşanlar, şişmanlık ve fazla hareket etmeyen şahıslar daha çok görülür. Aradoku ve toplar damar zafiyeti olanlarda daha kolay basur oluşur. Son bağırsakta (rektum) toplanan gaita normalde fazla değildir, kabız insanlarda ise burada çoğalan gaita (defi-hacet) rektumun genişlemesine, damarların gerilmesine neden olur. Kişi defi-hacetini yaparken daha önce çok gerilmiş olan damrlar, bu seferde çok gevşer ve kişinin ıkınarak kendini zorlaması damarlarını yapısının bozulşmasına ve zamanla basura sebep olur.

  Hemoroidin devreleri:
  1. Evrede hemoroid anüsün içindedir, kanama ve kabızlığa sebep olur.
  2. Evredeki hemoroid memeleri dışkılama sırasında dışarı çıkar.
  3. Evrede memeler zorlukla elle içeri itilir.
  4. Evredeki hemoroidin memeleri sürekli dışarıdadır.

  Hemoroid nasıl tanınır?
  Makattaki kaşıntı özeliklede defi-hacetten sonraki kaşıntı basur olduğuna işarettir. Defi-hacet üzerinde kan varsa , tuvalet kağıdına kan bulaşmışsa veya tuvalette kan görülürse basur olabilir. Ayrıca anüste yanma, ağrı, sümüksü dışkı (gaita) veya yağlımsı dışkıda basura işaret olabilir. Anüsten kan gelmesi basura sebep olabileceği gibi kanser olma durumuda olabilir. Bu nedenle kan göründümü mutlaka doktora gidilmelidir.

  Basurun teşihisi:
  Basurun teşhisi aslında oldukca kolaydır, şayet ilerlemişse zaten meme şeklinde dışarı çıkar. Basyr henüz 1.devrede ise o zaman meme henüz oluşmamıştır. Yanma, kaşıntı, kanama ve benzeri anüs rahatsızlıkları olunca doktora gidilmelidir.
  1-) Doktor hastaya rahatsızlığının geçmişini sorar.
  2-) Doktor parmakla dokunarak muayene eder ve varsa sertlikleri vede gerilimleri teşhis eder.
  3-) Rektoskopi ile muayene edilir, ucu ışıklı aletle rektuma bakılır ve burada kanser olma ihtimali olabilir ve buda bu aletle teşhis edilir.

  Basura karşı alınabilecek tedbirler:
  Bu tedbirlerein başında lifli besinlerle (sebze, meyve ve kepekli un mamulleri) beslenme en önemlisidir. Bu şekilde lili besinler bağırsak peristaliğini (haket geçirme)
  1-) Kepeli ekmek, yulaf ezmesi, keten, susam, sebze ve meyve (meyveyi kabuğu ile yemek gerekir)
  2-) Beyaz ekmek, çikolata, hamurlu yiyecekler, siyah çay ve kahveden uzak durulmalıdır.
  3-) Hafif spor veya düzenli yürüyüşler yapılmalı
  4-) Defi- hacette acele edilmemeli
  5-) Müshil yapıcı ilaçlar mahsurludur, çünkü mineral kayıbına sebep olur ve basuru dahada kötüleştirir.
  6-) Rahatsız olunduğunda mutlaka doktora gidilmelidir.
  Basur nasıl tedaviedilir?
  Basur rahasızlıklarında hastanın mutlaka lifli besinler (sebze, meyve, kepekli un mamüleri) yenmeli vede bol su içilmelidir. Basur Gökçek İksiri,Gökçek Tonik,ölmezdiken-, çonançantası-, atkestanesi-, ve civanpercemi preparatları ile kalıcı tedavi yapılabilir.

  Bağırsak florası ve kılcal kan dolaşımı sağlıklı yaşayabilmek için çok önemlidir. Çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim, glikoz, vb, besleyici maddenin hazırlanması, hücrelere ulaşması ve de mikroplarla mücadele eden makrofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır.Gökçek İksir'i ile tedavi olmak mümkündür. Tabii doğru beslenirseniz tedavi sürecide o oranda kısalır.Gökçek İksiri vücudu cüruflardan arıtır, iltihaplı hastalıkları iyileştirir ve bağışıklık sistemini güçlendirir.Gökçek Tonik mide-bağırsak rahatsızlıkları, deri hastalıkları ve her türlü alerjiye karşı etkilidir.

  Asla peynir yememeli, çünkü asidoza ve iltihaplanmaya sebep olur.Siyah çay, kahve ve kola içilmemeli, çünkü bağırsakları kurutur ve vitamin, mineral ve aminoasitlerin alımını (absorbesini) önler.Alkol ve sigaranın zararları belli kanser, damarların yağlanması vb, artı uzun süre bira içilirse cinsel ikdidarsızlık ve hatta kısırlığa sebep olmaktadır.Sucuk salam sosis gibi et mamullerine 5-6 ay ara vermek gerekir (sade temiz et az yenilebilir) çünkü asidoza sebep olmaktadır.Bu da birçok hastalığın ana kaynağıdır.Akşam yemeği yerine yoğurt, meyve veya salata yenilebilir veya sebze çorbası içilebilir.Hayvansal besinler, patates, tahıl (beyaz pirinç), bakliyat ve hamurlu yiyecekler, özelikle de tatlılar akşam yenirse tam sindirilmez ve zamanla problemlere sebep olur.Ne kadar beyaz pirinç, patates, hamurlu yiyecekler, tatlı yiyecek ve içecekler, o kadar yağ oluşturur.Çünkü nişasta glikoza (şekere) dönüşür, şekerde yağa dönüşerek vücutta depolanır.Şeker ve antibiyotikler bağırsak mantarları çoğaltır, mantarlar ise her türlü hastalığı tetikler.Tatlı deyince akıla baklava, çikolata, dondurma vs gelir, kavun, karpuz ve üzümde tatlıdır ve bunlarda mantarı tetikler, çünkü aşırı şeker içeriler.Gökçek Diyet


 6. #6
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart Basur


  Kime : "necmettinkahya"
  Gönderme tarihi : 6/02/2007 23:53
  Konu : Re: gökçek iksiri

  Mrb
  Gökçek İksiri tiroid bezesindeki sertleşmeelre sebep olan etkenleri (plakları ) çözebilir. Basur problem değil onu kısa sürede iyileştirir. Fakat mide-bağırsak rahatszılıklarınız var mı bunu bilmek isterim. Mide-bağırsak problemleri nedeniyle kişide vitamin ve mineral yetersizliği ortaya çıkar. Buda diğer hastalıkları tetikler. Bu nedenle mide ve bağırsak rahatszılıklarınız var mı? bunu konuda bilgi verebilirseniz tedavi etmek kolay olur.
  merhaba,
  barsakta bi problem çok ağır değil şükürde mide de ara sıra yanma oluyor genelde yağlı salçalı yemeklerden sonra.kortizon kullandığım sırada mide koruyucu haplarda kullanmıştım.ayrıca kemikleri koruyucu kalsiyum d de içiyordum.

  ben yalnızca gökçek iksiri ve basur için hazırlanan çaydan alsam olurmu.bu çay nasıl hazırlanıyor ve gündeb kaç kez kullanılıyor? ne kadar süre ile? birde bu çayın içindeki maddeler tiroide zarar verirmi?bilgi verirseniz sevinirim.teşekkürler.

 7. #7
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart


  Alıntı igokcek Nickli Üyeden Alıntı
  merhaba,
  barsakta bi problem çok ağır değil şükürde mide de ara sıra yanma oluyor genelde yağlı salçalı yemeklerden sonra.kortizon kullandığım sırada mide koruyucu haplarda kullanmıştım.ayrıca kemikleri koruyucu kalsiyum d de içiyordum.

  ben yalnızca gökçek iksiri ve basur için hazırlanan çaydan alsam olurmu.bu çay nasıl hazırlanıyor ve gündeb kaç kez kullanılıyor? ne kadar süre ile? birde bu çayın içindeki maddeler tiroide zarar verirmi?bilgi verirseniz sevinirim.teşekkürler.
  Çoban Çantası FORTE, SİNİRLİ OT FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, Basur çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 8. #8
  admin Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Mesajlar
  187

  Standart Hemoroid rahatsızlığı

  Alıntı sellahattin Nickli Üyeden Alıntı
  ibrahim bey merhaba;benim iki sorum var:

  1.Hemoroid rahatsızlığı olan bir insanda bu iksir etkilimidir yada etkili başka bir bitkisel ilaç varmı sizde
  2.Metabolizmanın çalışmasını hızlandırırmı,kilo vermeye yararmı yada bunun için bitkisel bir ilaç varmı elinizde eğer mevcut ise,ücret vs.konularda bana bilgi verebilirmisiniz..
  Hemorroid makat kasalrındaki kan dolaşımı anaormalikler nedeniyle oluşur ve bunun en iyi ilaçı Gökçek İksiridir. Gökçek İksiri bağırsakalar daki plakalrı eritir ve burda biriken artık maddeyi dışarı atar vede sindirim organlarının daha kaliteli enzim salğılmasını sağlarİsterseniz tedaviye başlamadan önce kan testi yaptırın ve tedaviden sonra yine kan testi yaptırın o zaman aradaki farkı görürsünüz.

  Ayrıca def-i hacetrinizdeki (dışkınıdaki) değişikliktende farkedebilirsiniz, çünkü sağlıksız sindirimde dışkı kuru olur ve besinler sindirilmeden dışarı çıktığından yağsız olur.Hemoroide karşı Çoban Çantası FORTE, Kordisep FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, Basur çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Artı o bu şu diyet değil Peygamber Diyetine göre beslenmek gerekir, yani günde sadece 2 öğün ve ara öğün yok ve her lokmayı en az 30 defa çiğnemek gerekir.Peygamber Diyetinde kişi de 1 gram yağlanma olmaz çünkü bünyemiz yağları yakıcı leptin salgılar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 9. #9
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart  Alıntı wind Nickli Üyeden Alıntı
  Biraz açık olacak ama idare edin lütfen. geçenlerde büyük tuvaletimi yaparken kan geldi ve epeybir bir kanama oldu. eşime bakmasını söyledim ve sivilceye benzer bir kabarıklıgın oldugunu ve kanın ondan geldigini söyledi. ucundada iltihaba benzer birşey varmış. saglık ocagına gidip anlattıgımda. genel cerraha gitmemi önerdi. artık kan gelmiyor ama o kabarıklık hala duruyor. rica etsem bana bunun ne oldugunu anlatabilirmisiniz ve tedavi yöntemleri nelerdir?
  Mrb

  Sizdeki basur veya fistildir. Çoban Çantası FORTE, SİNİRLİ OT FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, Basur çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 10. #10
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart


  Alıntı SİNAN1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Merhaba İbrahim bey.Yaklaşık 3.5 aydır ürünlerinizi kullanıyorum.Peynir salam sucuk siyah çay tüketmedim.Et şeker ve hamur işini çok az kullanıyorum.3 şişe iksir 7 şişe tonik bitirdim.Kemik kabızlık ve basur çaylarına devam ediyorum.3 Ayda 14 kilo verdim.Saçlarımdaki kepeklenme ve yağlanma geçti.Artık uykudan yorgun uyanmıyorum.Vucudum dinç.Karnımdaki şişkinlik yok kabızlık yok.İnanılmaz ama artık geçti.Basur ağrımda azalma var, artık basur akıntısıda geçti.Sadece dilimin arka tarafında küçük bir beyazlık var inşalla oda geçer.Teşekkürler İbrahim bey.


  Sinan bey iyileştiğinize çok sevindim.Burada tabii siz kendi doktorunuzsunuz.Gönderdiğim iksir ve tonikleri düzenli alıyorsunuz, beslenmenize dikkat ediyorsun.Bütün hastalar siznin gibi olsalar tedavi olmaları çok kolaylaşır.Çoban Çantası FORTE, SİNİRLİ OT FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, Basur çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 11
  Son Mesaj: 04-17-2017, 14:15
 2. Hemorroid, basur, hemoroid, basur, fistül, makatta çatlak
  By igokcek in forum TV-Programlarımız
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 04-15-2012, 21:14
 3. Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 01-02-2012, 08:38
 4. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 02-13-2010, 16:41

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
doğal tedavi, bitkisel tedavi, sağlık bilgileri, himalaya tuzu, epimediumlu macun, çay ağacı yağı, Aloevera, şifalı bitkiler, alternatif tıp, vücut sağlığı, tuz lambası, gazete haberleri