Felç, beyin kanaması nedeniyele, kısmi felç felç nedir inme fizik tedavi yüz felci
Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
IndirX
bitkisel tedavi
bitkisel tedavi
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
The SORULAR page is where you will Sorularınızı bu bölümde sorabilirsiniz
 1. #1
  hezmek Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Jun 2006
  Mesajlar
  2

  Standart Felç, beyin kanaması nedeniyele, kısmi felç felç nedir inme fizik tedavi yüz felci

  Felç, beyin kanaması nedeniyele, kısmi felç felç nedir inme fizik tedavi yüz felci  Benim kayınpederimin Boyun damarları u tıkalı idi, Bursa Yüksek İhtisas Hastanesinde Sağ boyun damarından ameliyat oldu, sonuç olarak tıkanıklığı açmışlar fakat pıhtı kaçırmışlar sol tarafına felç geldi. Ameliyat olalı 2 ay oluyor. Şu anda ayak ve el parmaklarında ufak ufak hareketlilik başladı. Doğal tedavi olarak ilaçları nereden temin edebiliriz.
  Gökçek İksiri curufları çözer, ve beyindeki artık maddeler çözülünce kandolaşımı normale dönebilir. Gökçek Tonik ile bağırsak florası yenilenir ve böylece bağışıklık sistemi güçlenir. Ayrıca almanyada eczaneden alınıp gönderilmesi gereken 2 doğal ürün vardır. Tanıdığınız varsa görüşelim alıp göndersin. Şayet amaliyat olmadan Gökçek İksirine başlsaidiniz. Bir kaç haftada beyin ana arterlerinde tıkanma kısa sürede iyileşirdi.
  Beyinkanaması, apopleksi, apoplexy

  Beyinde bir damarın çatlama veya tıkama sonucu meydana gelen kanamadır. Bu durum sonucu, burada kısmen beyin foksiyonlarında bozukluklar görülebilir ve bazende buradaki beyin hücreleri ölebilir. Beyin kanamasının bilinen üçtürü mevcuttur.

  a-) Beyin içinden kanama (intracerabral hematom), burada beyin kanaması genelikle beyindamarlarının tıkanması sonucu olur ve zararıda oldukca büyüktür. Hastada tek taraflı felç ve bununla birlikte ağız köşesinin (bir tarafı sarkması görülür. Ayrıca konuşma-, hissetme-, dokunma-, tatma-, yutkunma-, ve görmebozuklukları vede başdönmesi, bulantı ve kusma hasılolabilir
  b-) Subarchnoidalkanama: Arachnoidal: beyin ve omuriliği saran üç zardan aradaki olanıdır. Subarchdominal: orta zarın altı anlamına gelir. Bu beyni saran zarlardaki damarların çatlaması veya tıkanması sonucu beyin kanaması olur. Bunun ana belirtisi ise aniden ortaya çıkan başağrısıdır.


  c-) Subduralhematom: Beyin ve omuriliği saran üç zardan en üstte olnının altındaki kanamalar. Dura mater beyin ve omuriliği saran en dıştaki zarın adıdır. Bu zarda yarlanma sonucu kanama oluşur.


  Beyinkanamasının sebepleri: 1-) Beyinkanamsına etkieden faktörlerden en önemlisi yüksek tansiyondur. Sürekli yüksek tansiyon damarların sertleşmesine neden olur ve şahıs en ufak bir zorlamada tansiyon yükselirse beyinkanaması olur.

  2-) Kanın pıhtılaşmasındaki anormalikler ve kanı inceltici ilaçlar beyinkanamasına sebep olabilir.

  3-) Bazı kişilerde damarhastalığı yanında, yanlış beslenme sonucu damarsertliği oluşur ve hastada sık sık beyin kanamaları görülür ve kişide sürekli beyin hücreleri öldüğünden , sürekli daha kötü duruma doğru sürüklenir.

  Beyin için en iyi ilaç Gökçek İksirikanın pH?sını hafif alkalik faza doğru dönüştürür ve böylece asidozu önler. Böylece başta hipofizgudesi olmak üzere sağlıklı hormon salgılar ve serotonin hormonunun kayıbını önler. Vücudumuz serotonini aminoastlerden trytofandan (tryptophan) eldeeder ve bazı organlarda depolar. Kandaki homocysteın oranını yükselmesi (Methionin aminoasidi proteine dönüşürken ortaya çıkan artık maddedir)damarsertliğine sebep olur. Bu ise beyinkanamasının en öneli faktörlerindendir.


  Homocysteın B6, B12-Vitaminleri ve folikasittarafından eliminedilir. B12-Vitaminleri ise bağısaklardaki faydalı bakteriler tarafından üretilir. Bağırsakflorasının bozulması (sağlıksız beslenme nedeniyle) ile birlikte homocystein oranı yükselir. Gökçek İksiri ve Gökçek Tonikbağırsak florasını yeniden en ideal konuma getirir ve dolaylı olarak beyin kanamasını önler. Ayrıca Gökçek İksiri, Gökçek Tonik ve ginkgo preparatlarıda beyin rahatsızlıklarına karşı en ideal olan bir doğal ilaçtır. Ayrıca arnika- alıç- ve sarımsak preparatlarıda kulanılır. Gökçek İksiri bağırsak florasını yeniden en ideal konuma getirir ve dolaylı olarak beyin kanamasını önler. Burada en etkili ürün Gökçek İksiridir.


  Bağırsak florası ve kılcal kan dolaşımı sağlıklı yaşayabilmek için çok önemlidir. Çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim, glikoz, vb, besleyici maddenin hazırlanması, hücrelere ulaşması ve de mikroplarla mücadele eden makrofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır.Gökçek İksir'i ile tedavi olmak mümkündür. Tabii doğru beslenirseniz tedavi sürecide o oranda kısalır.Gökçek İksiri vücudu cüruflardan arıtır, iltihaplı hastalıkları iyileştirir ve bağışıklık sistemini güçlendirir.Gökçek Tonik mide-bağırsak rahatsızlıkları, deri hastalıkları ve her türlü alerjiye karşı etkilidir.

  Asla peynir yememeli, çünkü asidoza ve iltihaplanmaya sebep olur.Siyah çay, kahve ve kola içilmemeli, çünkü bağırsakları kurutur ve vitamin, mineral ve aminoasitlerin alımını (absorbesini) önler.Alkol ve sigaranın zararları belli kanser, damarların yağlanması vb, artı uzun süre bira içilirse cinsel ikdidarsızlık ve hatta kısırlığa sebep olmaktadır.Sucuk salam sosis gibi et mamullerine 5-6 ay ara vermek gerekir (sade temiz et az yenilebilir) çünkü asidoza sebep olmaktadır.Bu da birçok hastalığın ana kaynağıdır.Akşam yemeği yerine yoğurt, meyve veya salata yenilebilir veya sebze çorbası içilebilir.Hayvansal besinler, patates, tahıl (beyaz pirinç), bakliyat ve hamurlu yiyecekler, özelikle de tatlılar akşam yenirse tam sindirilmez ve zamanla problemlere sebep olur.Ne kadar beyaz pirinç, patates, hamurlu yiyecekler, tatlı yiyecek ve içecekler, o kadar yağ oluşturur.Çünkü nişasta glikoza (şekere) dönüşür, şekerde yağa dönüşerek vücutta depolanır.Şeker ve antibiyotikler bağırsak mantarları çoğaltır, mantarlar ise her türlü hastalığı tetikler.Tatlı deyince akıla baklava, çikolata, dondurma vs gelir, kavun, karpuz ve üzümde tatlıdır ve bunlarda mantarı tetikler, çünkü aşırı şeker içeriler.Gökçek Diyet


 2. #2
  Üyelik tarihi
  Jul 2006
  Mesajlar
  2.776

  Standart Felç geleceğini haber verir

  Felç geleceğini haber verir

  Kalıcı felç hastalığı oluşmadan hastaların çoğunda geçici iskemik atak (beyne giden kan akımında azalma) dediğimiz nörolojik tablo oluşur.Nörolog Doç. Dr. Serdar Dağ, Mynet okurları için yazdı.

  Geçici iskemik atak ani başlayan bir süre devam eden ve hemen hiçbir iz bırakmadan kaybolan nörolojik yetmezlik belirtilerinden oluşan durumdur. Bu süre 24 saati aşmamalıdır. Fakat genelde kısa olur.

  Yapılan araştırmalar sonucu bu terimin eski yunanda bile kullanıldığı göstermiş olmasına karşın gerçek niteliği ile tanınması ve de tedavisi son yıllarda olmuştur ve halen çalışmalar devam etmektedir. Geçici iskemik atak geçiren hastaların büyük çoğunluğu 1-3 yıl içinde felç hastası olmaktadır.

  Günümüzde gerek çevresel faktörler, gerekse beslenme alışkanlıklarından dolayı genç yaşta felç sanıldığından daha fazla görülmektedir. Hayati önem ve sosyal nedenlerden dolayı bu hastalığın erken dönem teşhisi bu hastalığa aday kişilerin felçten kurtulmasını dolayısıyla kendisinin bakım hastası olmasını önler. Evet bu hastalar hayati tehlikeyi atlatsalar bile bakım hastası olarak kalırlar, bu da çevresindeki yakınlarını sosyal ve ekonomik yönden etkiler. Gerek yaşlı gerekse genç olsun inme yani felç hastalığının habercisi olan geçici iskemik atakları tespit edip tedavisini yapmak büyük önem taşır.

  Beyni besleyen 2 tane ana damar sistemi vardır. Kaba tabirle bunlardan biri beynin ön ve orta yüzeyini besleyen halkın şah damarı diye adlandırdığı Karotis damarları diğeri de beynin arka yüzeyini ve derin bölgelerini besleyen Vertebrobaziler damar sistemidir. Çok kısa olarak :

  1) Vertebro-badiler sistemindeki geçici iskemik ataklarda :
  a)Görme bozuklukları:çift görme ,görme bulanıklığı ,görme hayalleri görülür.
  b)Baş dönmesi (vertigo) özellikle çift görme ile beraber anlam kazanır.
  c)Düşme nöbetleri özellikle yaşlı hastalarda ani olarak düşme görülür ve hastalarca dizlerimin bağı çözüldü diye tabir edilir.

  2) Geçici Karotis iskemisi :
  a)Bir gözde ani gelişen kısa süreli körlük
  b)Bir tarafta his ve duyu bozuklukları ve kuvvet azlığı
  c)Konuşma bozuklukları ,bazen de şuurda bozukluklar görülebilir.

  65 yas üzerindeki gruplarda hastalığın seyri daha iyidir. Orta yaşta kalıcı felç geçirme olasılığı ortalama % 30 ? dur. Bu hastalığı hazırlayan sebepleri çok kısa sıralarsak:

  1)Kalıtsal olarak damarların yapısı
  2)Hipertansiyon
  3)Kalple ilgili hastalıklar (kapak hastalığı vs.)
  4) Kanda yağ oranı (kolesterol,trigliserid,HDL,LDL,VLDL durumu)
  5) Sigara içme alışkanlığı
  6) Aşırı alkol alışkanlığı,Aşırı kahve alışkanlığı
  7) Kandaki şekilli elamlarin fazlalığı sayılabilir.

  Geçici iskemik geçiren hastaların çoğu durumunu önemsemez. Fakat bu durum fark edildiğinde en kısa zamanda doktora başvurulmalıdır. Bu durum nedir? Örnek verecek olursak ani gelişen geçici konuşmada bozukluk ani gelişen tek gözde geçici körlük, bir tarafta geçici güç azalması, geçici hafıza kaybı vs. sıralıyabiliriz.

  Hasta deneyimli bir hekime başvurduktan sonra hastalığa yol açacak tüm sebepler araştırılmalı bir neden varsa derhal ortadan kaldırılmalı ve uygun tedavi düzenlenmelidir. Hastalıkla karşılaşılabilecek tabloların ayrımı büyük önem taşır örneğin bu akut tablo gerçek bir damarsal olayımı yoksa tümöre iltihaba veya başka patolojiyemi bağlı olarak çıkmıştır. Bunun ayrımı iyi yapılmalıdır.

  Günümüzün modern teşhis ve görüntüleme yöntemleriyle deneyimli bir hekim tarafından bu durum şüpheye düşürmeden tespit edilip tedavisi düzenlenir. Yukarıda da söylediğim gibi erken teşhis hastayı ve hasta yakınlarını ileride maddi manevi bir yükün altından kurtarır. Hastayı risklerden büyük oranda korur.

  Bağırsak florası ve kılcal kan dolaşımı sağlıklı yaşayabilmek için çok önemlidir. Çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim, glikoz, vb, besleyici maddenin hazırlanması, hücrelere ulaşması ve de mikroplarla mücadele eden makrofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır.Gökçek İksir'i ile tedavi olmak mümkündür. Tabii doğru beslenirseniz tedavi sürecide o oranda kısalır.Gökçek İksiri vücudu cüruflardan arıtır, iltihaplı hastalıkları iyileştirir ve bağışıklık sistemini güçlendirir.Gökçek Tonik mide-bağırsak rahatsızlıkları, deri hastalıkları ve her türlü alerjiye karşı etkilidir.

  Asla peynir yememeli, çünkü asidoza ve iltihaplanmaya sebep olur.Siyah çay, kahve ve kola içilmemeli, çünkü bağırsakları kurutur ve vitamin, mineral ve aminoasitlerin alımını (absorbesini) önler.Alkol ve sigaranın zararları belli kanser, damarların yağlanması vb, artı uzun süre bira içilirse cinsel ikdidarsızlık ve hatta kısırlığa sebep olmaktadır.Sucuk salam sosis gibi et mamullerine 5-6 ay ara vermek gerekir (sade temiz et az yenilebilir) çünkü asidoza sebep olmaktadır.Bu da birçok hastalığın ana kaynağıdır.Akşam yemeği yerine yoğurt, meyve veya salata yenilebilir veya sebze çorbası içilebilir.Hayvansal besinler, patates, tahıl (beyaz pirinç), bakliyat ve hamurlu yiyecekler, özelikle de tatlılar akşam yenirse tam sindirilmez ve zamanla problemlere sebep olur.Ne kadar beyaz pirinç, patates, hamurlu yiyecekler, tatlı yiyecek ve içecekler, o kadar yağ oluşturur.Çünkü nişasta glikoza (şekere) dönüşür, şekerde yağa dönüşerek vücutta depolanır.Şeker ve antibiyotikler bağırsak mantarları çoğaltır, mantarlar ise her türlü hastalığı tetikler.Tatlı deyince akıla baklava, çikolata, dondurma vs gelir, kavun, karpuz ve üzümde tatlıdır ve bunlarda mantarı tetikler, çünkü aşırı şeker içeriler.Gökçek Diyet

 3. #3
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart

  Alıntı yeliz..... Nickli Üyeden Alıntı
  annem 11 sene önce beyin kanaması geçirdi ve şu an sağ tarafı felçli ve 62 yaşında çok şiddetli ağrıları var bunun için ne önerirsiniz
  Sarı Kantaron Forte, Alıç Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Damar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 4. #4
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart

  Alıntı zago41 Nickli Üyeden Alıntı
  MERHABA 5 yıl önce trafik kazası sonucu boyun omuiliği zedelenmiş ve bunun sonrasında göğüs altın felç olan bir hastam var. sağ tarafta dokunma hissi var ama sol tarafta yok gibi... tuvaletlrinide yapamıyor. ellerini kullanabiliyor en azından muhtaç deil ... ne önerirsiniz .... bizim derdimizin dermanı varmı???
  Gökçek İksir damarları temizler beyin loplarındaki plakları çözer ve bunu sinir çayı ile takviye edersek buda sinirleri güçlendirir. Maddi durumunuzu bilmiyorum ama sinirler için ayrıca bir hap var Almanya'dan getirtiyorum bunun bir paketi 120 ytl alabilirseniz iyi olur.Sarı Kantaron Forte, GİNKGO Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Damar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.

 5. #5
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart Felç, tansiyon ve diabet

  Alıntı elifcrazy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Merhabalar...Benim babamın da yüksek tansiyonla ilgili şikayetleri vardı hatta belirttiğiniz tarihte tansiyonu çok yükseldiği için beyninde bir hematom oluştu!Sizin kullandığınız ilacı da ve ek birkaç ilaç daha kullandı,hatta şeker hastalığı da tam da bu dönemde ortaya çıktı başlarda diyetle kontrol altına alabiliyorduk,fakat tansiyonu herşeyine dikkat etmemize rağmen bazen kontrol altına alınamıyordu ve malesef felç geçirdi.Felç geçiren insanların tekrar geçirme riski çok yüksek bu yüzden tansiyonu kontrol altında tutmak gerekiyor.Ben İbrahim Beyi internette araştırma yaparken keşfettim,ilk bakışta çok inandırcı gelmemişti açıkçasıama gittim yerini buldum ve iksirden aldım babam için.Kullanmaya başlayalı 5-6 ay oldu ve babam çok toparladı.İlaçlarını ihmal etmeden iksirle beraber çok iyi sonuçlar alıyoruz kısa zamanda,şekeri de düzene girdi,insülin tedavisi var şu anda ama yakında ona bile gerek kalmayacak o kadar güzel değerleri!Umarım kullanmaya başlarsınız Ahmet bey faydasını kesinlikle göreceksiniz tabii sürekli kullanmak gerekir, vücudun tepkisini görebilmek için.Sormak istediğiniz birşey olursa seve seve cevaplarım geçmiş olsun...


  Elif hanım babanızın durumunda iyileşme olması ve diabet ve tansiyon değerindeki olumlu gelişmeler çok güzel.Malum felçli bir hastanın durumunun iyileşmesi taktiredersiniz ki çok çok ağır bir vaka.Bu nedenle ne kadar düzenli ve sabırlı olarak tedaviye devam ederseniz neticede o kadar olumlu olur.Sarı Kantaron Forte, Alıç Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Damar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.

 6. #6
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart

  Alıntı aylin orhun Nickli Üyeden Alıntı

  MERHABA SAYIN İBRAHİM GÖKÇEK.

  SİTENİZİ TESADÜFEN GÖRDÜM.
  YAKLAŞIK İKİ AY ÖNCE FELÇ OLAN VE ŞU AN FİZİK TEDAVİ GÖREN BİR YAKINIM İÇİN UMUDUM OLDUNUZ.HASTA HER GEÇEN GÜN İYİYE GİTMEKTE FAKAT BİLDİĞİNİZ GİBİ FELÇ İÇİN BİLİNEN KESİN BİR TEDAVİ YOK.SİZİN ÜRÜNLERİNİZDEN HANGİLERİNİ,NE KADAR SÜRE İLE VE NE ŞEKİLDE KULLANMASI GEREKTİĞİ HAKKINDA BİLGİ
  VERMENİZİ RİCA EDİYORUM.

  SAYGILARIMLA.

  Gökçek İksir, Gökçek Tonik ve sinir çayı kullanması gerekir, 40-50 gün tonik, 4-5 ay iksir ve çay, Sarı Kantaron Forte, Alıç Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek TONİK ve Gökçek İksir, Damar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.

 7. #7
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart

  Alıntı elifcrazy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Merhabalar...Benim babamın da yüksek tansiyonla ilgili şikayetleri vardı hatta belirttiğiniz tarihte tansiyonu çok yükseldiği için beyninde bir hematom oluştu!Sizin kullandığınız ilacı da ve ek birkaç ilaç daha kullandı,hatta şeker hastalığı da tam da bu dönemde ortaya çıktı başlarda diyetle kontrol altına alabiliyorduk,fakat tansiyonu herşeyine dikkat etmemize rağmen bazen kontrol altına alınamıyordu ve malesef felç geçirdi.Felç geçiren insanların tekrar geçirme riski çok yüksek bu yüzden tansiyonu kontrol altında tutmak gerekiyor.Ben İbrahim Beyi internette araştırma yaparken keşfettim,ilk bakışta çok inandırcı gelmemişti açıkçasıama gittim yerini buldum ve iksirden aldım babam için.Kullanmaya başlayalı 5-6 ay oldu ve babam çok toparladı.İlaçlarını ihmal etmeden iksirle beraber çok iyi sonuçlar alıyoruz kısa zamanda,şekeri de düzene girdi,insülin tedavisi var şu anda ama yakında ona bile gerek kalmayacak o kadar güzel değerleri!Umarım kullanmaya başlarsınız Ahmet bey faydasını kesinlikle göreceksiniz tabii sürekli kullanmak gerekir, vücudun tepkisini görebilmek için.Sormak istediğiniz birşey olursa seve seve cevaplarım geçmiş olsun...
  Elif hanım babanızın durumunda iyileşme olması ve diabet ve tansiyon değerindeki olumlu gelişmeler çok güzel.Malum felçli bir hastanın durumunun iyileşmesi taktiredersiniz ki çok çok ağır bir vaka.Bu nedenle ne kadar düzenli ve sabırlı olarak tedaviye devam ederseniz neticede o kadar olumlu olur.Sarı Kantaron Forte, Alıç Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Damar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.

 8. #8
  yarenayy Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Aug 2011
  Mesajlar
  1

  Standart felç riski tedavileri na kadar zaman alır

  merhabalar,mersinden yazıyorum tesadüf üzeri bilgi edinirken gördüm sitenizi, size danışmak istedim kafamdaki soru işaretlerini, deger verdigim bir arkadaşım var 1961 dogumlu hollandada kalıyor böbreklerindeki kirsleri yüzünden sağlık durumu her geçen gün fazlalaşıyor,yaptıgı tetkikler sonucunda kafasında baloncuklar oluşmaya başlamış,üreyen cinsten bir kirs olunca böbreklerde beynine atıyormuş,bugün bir operasyon geçirdi sanırım lazerle baloncugu kapamak isterlerken riskli bir alanda oldugu için balonun çapı 2mm ve ilaçla büyümesi önlenmiş fakat, felç olmuş,3 gün tedavi altında kalacak sonrada fizik tedavi için yollayacaklarmış,sag tarafında felçlik oluşmuş agzı ve sag tarafında güç kaybı diye belirtmiş, bu tedavi süreci ne kadar sürer tekrar eski haline gelebilirmi,bunun için ne yapmamızı önersiniz...!
  teşekkür ederim
  MERAL KUŞCU

 9. #9
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart

  Alıntı yarenayy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  merhabalar,mersinden yazıyorum tesadüf üzeri bilgi edinirken gördüm sitenizi, size danışmak istedim kafamdaki soru işaretlerini, deger verdigim bir arkadaşım var 1961 dogumlu hollandada kalıyor böbreklerindeki kirsleri yüzünden sağlık durumu her geçen gün fazlalaşıyor,yaptıgı tetkikler sonucunda kafasında baloncuklar oluşmaya başlamış,üreyen cinsten bir kirs olunca böbreklerde beynine atıyormuş,bugün bir operasyon geçirdi sanırım lazerle baloncugu kapamak isterlerken riskli bir alanda oldugu için balonun çapı 2mm ve ilaçla büyümesi önlenmiş fakat, felç olmuş,3 gün tedavi altında kalacak sonrada fizik tedavi için yollayacaklarmış,sag tarafında felçlik oluşmuş agzı ve sag tarafında güç kaybı diye belirtmiş, bu tedavi süreci ne kadar sürer tekrar eski haline gelebilirmi,bunun için ne yapmamızı önersiniz...!
  teşekkür ederim
  MERAL KUŞCU
  Yoğurt Otu Forte, Alıç Forte, Huş Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Böbrek-Mesane çayı ve Kist Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 10. #10
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart

  Alıntı kural Nickli Üyeden Alıntı
  Eşim Felçli rahatsızlıpı ile ilgili sorularım olacak eğer alıc forte eşime yararı olabilecekse kullanmayı düşünüyorum iyi günler.
  Sarı Kantaron Forte, Alıç Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Damar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 12-21-2012, 15:34
 2. Hemodinamik felç nedir?
  By serife in forum Ruhsal ve Sinirsel Rahatsızlıklar
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-30-2012, 11:32
 3. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-23-2012, 14:02
 4. beyin damar tıkanıklığından felç clavis panax ı kullandı hiç faydası
  By igokcek in forum Mustafa Eraslan, Kibarlı Panax
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 03-08-2012, 08:39

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
doğal tedavi, bitkisel tedavi, sağlık bilgileri, himalaya tuzu, epimediumlu macun, çay ağacı yağı, Aloevera, şifalı bitkiler, alternatif tıp, vücut sağlığı, tuz lambası, gazete haberleri