Böbrek Taşı, böbrek taşı düşürme böbrek taşı nasıl düşer böbrek taşı nasıl düşürülür
Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
IndirX
bitkisel tedavi
bitkisel tedavi
Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 56 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
The SORULAR page is where you will Sorularınızı bu bölümde sorabilirsiniz
 1. #1
  boncuks Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Oct 2006
  Mesajlar
  1

  Standart Böbrek Taşı, böbrek taşı düşürme böbrek taşı nasıl düşer böbrek taşı nasıl düşürülür

  böbrek taşından nasıl kurtulabilirim


 2. #2
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart

  Böbrek Taşı, böbrek taşı düşürme böbrek taşı nasıl düşer böbrek taşı nasıl düşürülür

  Böbrek iltihaplanması, nefrit
  Böbrek iltihaplanması genel olarak nefrit diye adlandırılır ve buda iki alt gruba ayrılır. Böbrek süzgeç hücrelerinin oluşturduğu yumak şeklindeki hücre kümelerine kısaca glomerül denir. Glomerüllerin iltihaplanmasına kısaca glomerülonefrit denir. Birde bu yumaklardan gelen idrarların toplandığı bir yatak (pyelo) vardır, bunun iltihaplanmasına ise piyelit denir.


  A-) Böbreklerin herbirinde takriben bir milyon nefron (süzgeç hücreler) bulunur ve bunların birçoğu biraraya gelerek kanallar oluştururlar, bunların oluşturduğu yumaklara glomerül denir. Glomerülün iltihaplanması (glomerülit) virüs hastalığı olup, böbrek hücrelerini tahripeder. Glomerülit akut ve kronik olmak üzere iki türü mevcuttur.

  İmmun sisteminin zayıflaması sonucu böbrekler zayıflar ve iltihaplar yayılır. Antikorlar böbreklerdeki virusları yoketmek için verdiği mücadelede başarısız olursa hücrelerin yapısı bozulur ve zamanla iflaseder. Bu doğal ilaçlarla tedavi edilebilir ve bunların başındaGökçek İksiri gelir. (Nhp 10.03.1451)


  Doktorlara göre ise bu bir otoimmün hastalık olup, antikorlar böbrek hücrelerine zarar verir ve tedavisi imkansızdır.Neden böyle derler çünkü virusları yok edici bir ilaçları yoktur. Nefronların süzmemesi gereken maddeleri süzmesi ve süzmesi gerekenleri süzmemesi nedeniyle kanda zehirli maddeler artar ve hatta vücudu zehirler. Bu iltihaplanmaya bakteriler sebep olmadığından genelikle ağrısız geçer. Bunedenle ya çok geç farkedilir veya hiç farkedilmeyebilir. Neticede zamanında tedavi edilmeyen böbrekler iflas edebilr ve kişi diyalize mahkum olabilir.


  B-) Piyelit (böbrek yatağının) iltihaplanması: Böbrek yatağının iltihaplanmasına bakterilerin sebep olduğu enfeksiyon sonucu böbrek dokusu veya yatağı iltihaplanır. Mesane ve böbrekler arasındaki idrar yolları kordonundan yükselen bakteriler enfeksiyona sebep olur. Hastalık kendini ağır, yüksek ateşli, böğür ağrıları ve hastalık duygusu ile kendini belieder. Böbrek iltihaplanması zamanında tedaviedilmzse abseye sebep olur, buda böbrek fonksiyonlarını azaltır.

  Kronik piyelit herhangi bir rahatsızlığa senep olmadan uzun süre kendini farketirmeden devamedebilir. Akut nefrit zamanında tedavi edilmezse kronik nefrite dönüşür. Kronik piyelit böbrekleri deformeeder ve sonunda tamamen devre dışı kalabilir ve hasta diyaliz makinasına bağlanmak zorunda kalır. Böbrek iltihaplanması nasıl olur? Aslında idrarda ve idrar yollarında bakteri bulunmaz. Farklı sebeplerden dolyı böbrekler iltihaplanabilir, idrar yollarından yukarı çıkan bakteriler özeliklede E-Koli (Escherichia coli) buna sebep olur.

  Nefritin başlıca sebepleri: Böbreklerde ur, taş veya kum oluşması, prostat büyümesi, idrar yollarını konturoleden sinirlerin felç olması veya idrar yollarındaki özürlü gelişmeyi sayabiliriz. Ayrıca defi-hacetten sonra sadece kağıt kulnmakta ve suyla taharetlenmemekte bakterilerin idrar yollarına bulaşmasına sebep olur.Bu sebeplerden dolayı idrar böbreklere kadar yığılabilir, buda böbreklerin iltihaplanması ve hatta iflasına neden olabilir.

  Kadınlarda böbrek iltihaplanması erkelere göre 100 defa daha fazladır, çünkü bayanların anüsü ile vajinaları bir birine çok yakın olması nedeniyle enfeksüyona daha çok yakalanırlar. Bunedenle mutlaka su ile taharetlenmek gerekir, hatta mümkün oldukca soğuksu kulanılmalıdır, çünkü böylece bu bölgedeki kandolaşımı yoğunlaşır ve enfeksiyona yakalanma ihtimalide azalır. Nefrite zamanında müdahale ile tedavisi mümkündür ve ayrıca doğal ilaçlarda yardımcı olarak Gökçek İksiri, Gökçek Tonik, Altınbaşakotu-, Huşyaprağı- ve Ardıçkozalağı preparatları kulanılır.

  Bağırsak florası ve kılcal kan dolaşımı sağlıklı yaşayabilmek için çok önemlidir. Çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim, glikoz, vb, besleyici maddenin hazırlanması, hücrelere ulaşması ve de mikroplarla mücadele eden makrofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır.Gökçek İksir'i ile tedavi olmak mümkündür. Tabii doğru beslenirseniz tedavi sürecide o oranda kısalır.Gökçek İksiri vücudu cüruflardan arıtır, iltihaplı hastalıkları iyileştirir ve bağışıklık sistemini güçlendirir.Gökçek Tonik mide-bağırsak rahatsızlıkları, deri hastalıkları ve her türlü alerjiye karşı etkilidir.

  Asla peynir yememeli, çünkü asidoza ve iltihaplanmaya sebep olur.Siyah çay, kahve ve kola içilmemeli, çünkü bağırsakları kurutur ve vitamin, mineral ve aminoasitlerin alımını (absorbesini) önler.Alkol ve sigaranın zararları belli kanser, damarların yağlanması vb, artı uzun süre bira içilirse cinsel ikdidarsızlık ve hatta kısırlığa sebep olmaktadır.Sucuk salam sosis gibi et mamullerine 5-6 ay ara vermek gerekir (sade temiz et az yenilebilir) çünkü asidoza sebep olmaktadır.Bu da birçok hastalığın ana kaynağıdır.Akşam yemeği yerine yoğurt, meyve veya salata yenilebilir veya sebze çorbası içilebilir.Hayvansal besinler, patates, tahıl (beyaz pirinç), bakliyat ve hamurlu yiyecekler, özelikle de tatlılar akşam yenirse tam sindirilmez ve zamanla problemlere sebep olur.Ne kadar beyaz pirinç, patates, hamurlu yiyecekler, tatlı yiyecek ve içecekler, o kadar yağ oluşturur.Çünkü nişasta glikoza (şekere) dönüşür, şekerde yağa dönüşerek vücutta depolanır.Şeker ve antibiyotikler bağırsak mantarları çoğaltır, mantarlar ise her türlü hastalığı tetikler.Tatlı deyince akıla baklava, çikolata, dondurma vs gelir, kavun, karpuz ve üzümde tatlıdır ve bunlarda mantarı tetikler, çünkü aşırı şeker içeriler.Gökçek Diyet


 3. #3
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart  Alıntı AYSEGÜL Nickli Üyeden Alıntı
  SAYIN HOCAM BEN YAKUP ERDEM 49 YAŞINDAYIM. HER İKİ BÖBREĞİM DE TAŞ VAR, YAKLAŞIK BİR SENEDEN BERİ LAZERLE KIRDIRMAKTAYIM. AYRICA YÜKSEK TANSİYON VE ŞEKER HASTASIYIM GÖKÇEK İKSİRİNİN BANA BİR FAYDASI OLURMU ACABA! CEVABINIZI BEKLİYORUM SAYGILAR.
  BÖBREK TAŞI
  Böbreklerdeki curufu temizlemek için Gökçek İksiri böbrek taşlarına karşı ise Gökçek Böbrek çayı gereklidir.Avokado Forte, Huş Forte, Gökçek Aloe Vera ve Gökçek İksir, Böbrek Taşı çayı ve Böbrek Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Artı o bu şu diyet değil Peygamber Diyetine göre beslenmek gerekir, yani günde sadece 2 öğün ve ara öğün yok ve her lokmayı en az 30 defa çiğnemek gerekir.Peygamber Diyetinde kişi de 1 gram yağlanma olmaz çünkü bünyemiz yağları yakıcı leptin salgılar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 4. #4
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart

  Alıntı nuraygulu Nickli Üyeden Alıntı
  bilgi istiyorum
  merhaba ibrahim bey
  bana tonik ve iksir önermiştiniz ancak ben size bir sağlık problemimi söylemeyi unuttum. ben geçen ay 4 kez böbrek taşı kırmak taş kırma seanslarına girdim. kırılmadığı için girabulu içtim 11 gün boyunca.şu an taş yok ancak bu kırma seanslarında böbrek hasar görmüş olabilir.şu an bu iksiri kullanmamın böbreğime zararı olabilirmi? ayrıca bir arkadaşım zayıflamak istiyor ama kilo veremiyor ve yüksek kolesterolü (138) var ona önereceğiniz bir şey var mı?
  teşekkürler.
  Nuray Gülü hanım
  Hasar gören böbreklerinize Gökçek İksir ve Tonik zarar vermez, aksine iyi gelir Gökçek Böbrek ve Mersane çayı bu hasarı tamirde yardımcı olur, tedavi süresini kısaltır.

  Arkadaşınız Gökçek Diyet le zayıflar ve kolesteroluda düşer, fakat kurlara uyması gerek Avokado Forte, Huş Forte, Gökçek Tonik ve Gökçek İksir, Böbrek Taşı çayı ve Böbrek Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Artı o bu şu diyet değil Peygamber Diyetine göre beslenmek gerekir, yani günde sadece 2 öğün ve ara öğün yok ve her lokmayı en az 30 defa çiğnemek gerekir.Peygamber Diyetinde kişi de 1 gram yağlanma olmaz çünkü bünyemiz yağları yakıcı leptin salgılar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 5. #5
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart  Alıntı kbaris Nickli Üyeden Alıntı
  hocam böbreğimde 1 yıl içinde olusan 4 cm capında tas var.gilaburu kullandım faydası olmadı. ameliyat olmak istemiyorum.bana bu tası eritmek için tavsiyeniz varmı. gokck iksir faydalı olur mu. tesekkurler
  Avokado Forte, Huş Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Böbrek Taşı çayı ve Böbrek Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Artı o bu şu diyet değil Peygamber Diyetine göre beslenmek gerekir, yani günde sadece 2 öğün ve ara öğün yok ve her lokmayı en az 30 defa çiğnemek gerekir.Peygamber Diyetinde kişi de 1 gram yağlanma olmaz çünkü bünyemiz yağları yakıcı leptin salgılar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 6. #6
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart  Alıntı Nurhan Yaren Nickli Üyeden Alıntı
  BÖBREK TAŞI
  merhaba ibrahim bey;
  Benim yaklaşık 1 yıldır böbrek taşı rahatsızlığım var sağ böbrekte 5 m ve 3 m büyüklüğünde 2 adet taş sol böbrekte 4 m büyüklüğünde 1 adet taş var.Tıbbi olarak bu taşların düşmesi kolaymıdır, gittiğim doktorlar o gözle bakıyor, sağlık yönünden bu sürecin uzamasında herhangi bir problem çıkmayacağını çünkü taşlarımın küçük olduğunu söylüyorlar ve ilacı veya başka bir tedavi yöntemi olmadığını sadece bol su içerek düşürebileceğimi söylüyorlar.sizde bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim.sizin sitenizde gördüğüm gökcek iksiri veya bitkisel ilaçlardan benim bu rahatsızlığıma faydalı olabilecek bir ilaç var mı ? nasıl bir ilacınız var, ne kadar zaman içerisinde netice alabiliriz bize maliyeti ne olur? ve bu ürünü sizden ne zaman ve ne kadar süre içinde alabilirim. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler...
  Gökçek İksir ve böbrek ve mesane çayı kullandığınızda taşlar erir.Avokado Forte, Huş Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Böbrek Taşı çayı ve Böbrek Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Artı o bu şu diyet değil Peygamber Diyetine göre beslenmek gerekir, yani günde sadece 2 öğün ve ara öğün yok ve her lokmayı en az 30 defa çiğnemek gerekir.Peygamber Diyetinde kişi de 1 gram yağlanma olmaz çünkü bünyemiz yağları yakıcı leptin salgılar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 7. #7
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart

  Alıntı bahattin43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  böbrek taşlarım için Gökçek İksir ile birlikte böbrek mesame çayınızı kullandım.(3-5 aydır)son ultrasonda böbrek taşlarım gözükmüyor yani düşmüş emin olmak için bir daha ultrason çektireceğim.ama şuan gözükmüyor ve ağrım yok Allah'a şükür.bu mesajı yazıyorum ki bu tür problemleri olanların bu dertten kurtulmalarını istiyorum.ayrıca.teşekkürler....başarılar
  Bahattin Yıldırım bey
  Böbrek taşlarından kurtulduğunuza memun oldum, bu çok güzel bir gelişme, darısı diğer acı çekenlere  Bağırsak florası ve kılcal kan dolaşımı sağlıklı yaşayabilmek için çok önemlidir. Çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim, glikoz, vb, besleyici maddenin hazırlanması, hücrelere ulaşması ve de mikroplarla mücadele eden makrofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır.Gökçek İksir'i ile tedavi olmak mümkündür. Tabii doğru beslenirseniz tedavi sürecide o oranda kısalır.Gökçek İksiri vücudu cüruflardan arıtır, iltihaplı hastalıkları iyileştirir ve bağışıklık sistemini güçlendirir.Gökçek Tonik mide-bağırsak rahatsızlıkları, deri hastalıkları ve her türlü alerjiye karşı etkilidir.

  Asla peynir yememeli, çünkü asidoza ve iltihaplanmaya sebep olur.Siyah çay, kahve ve kola içilmemeli, çünkü bağırsakları kurutur ve vitamin, mineral ve aminoasitlerin alımını (absorbesini) önler.Alkol ve sigaranın zararları belli kanser, damarların yağlanması vb, artı uzun süre bira içilirse cinsel ikdidarsızlık ve hatta kısırlığa sebep olmaktadır.Sucuk salam sosis gibi et mamullerine 5-6 ay ara vermek gerekir (sade temiz et az yenilebilir) çünkü asidoza sebep olmaktadır.Bu da birçok hastalığın ana kaynağıdır.Akşam yemeği yerine yoğurt, meyve veya salata yenilebilir veya sebze çorbası içilebilir.Hayvansal besinler, patates, tahıl (beyaz pirinç), bakliyat ve hamurlu yiyecekler, özelikle de tatlılar akşam yenirse tam sindirilmez ve zamanla problemlere sebep olur.Ne kadar beyaz pirinç, patates, hamurlu yiyecekler, tatlı yiyecek ve içecekler, o kadar yağ oluşturur.Çünkü nişasta glikoza (şekere) dönüşür, şekerde yağa dönüşerek vücutta depolanır.Şeker ve antibiyotikler bağırsak mantarları çoğaltır, mantarlar ise her türlü hastalığı tetikler.Tatlı deyince akıla baklava, çikolata, dondurma vs gelir, kavun, karpuz ve üzümde tatlıdır ve bunlarda mantarı tetikler, çünkü aşırı şeker içeriler.Gökçek Diyet

 8. #8
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart  Alıntı Mehtap Çevik Nickli Üyeden Alıntı
  bize yardımcı olursanız çok seviniriz ellidokuz yaşında şeker hastası olan bir teyzem var iğne ile insilün alıyor yaklaşık yedi sekiz yıl önce böbreklerinde taş nedeniyle bir hastanede ameliyat oldu böbreğinden taş alma dışında herşeyi yaptılar böbreklere zarar verdiler ve hastane enfeksiyonu bulaştırdılar aylarca hastanede yattı ölümden döndü ameliyat sonrası sürekli idrarından kan gelmeye ağrılar oluşmaya ve sık idrara çıkma olayları başladı bunun üzerine bir üniversite hastanesine başvurduk böbreklerin aşağı düştüğünü ve mesane duvarının kalınlaştığını ayrıca sistit oluştuğunu söylediler böbrek ameliyatı yaptılar ancak sik idrara çıkma kan gelmesi ve aşırı ağrılar geçmedi bu sefer başka hastaneye başvurduk orda da mesaneye girerek mesanede yaralar gördüler yaraları yaktılar parça aldılar temiz çıktı parçalar mesane duvarının kalınlaştığını söylediler iyileşeceksin dediler ama hala teyzem iyileşmedi ağrılar sık idrara çıkma arada kan gelmesi devam ediyor son olarak amerikadan yaban mersini içeren bitkisel hap gettirttik onları kullanıyor biraz iyi ama ağrılar geliyor zaman zaman yıllardır tüm aile perişan olduk sürekli hastanelerdeyiz teyzem bu nedenle psikolıjik tedavi bile gördü hatta ailenin diğer üyeleri de LÜTFEN BİZE YARDIMCI OLUN NE YAPABİLİRİZ ? Mehtap Çevik
  Bağırsak mantarları mesaneye yerleşmiş, bu nedenle tedavi edemiyorlar tedavi ederiz.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız.Antibiyotikler mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Avokado Forte, Huş Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Böbrek Taşı çayı ve Böbrek Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Artı o bu şu diyet değil Peygamber Diyetine göre beslenmek gerekir, yani günde sadece 2 öğün ve ara öğün yok ve her lokmayı en az 30 defa çiğnemek gerekir.Peygamber Diyetinde kişi de 1 gram yağlanma olmaz çünkü bünyemiz yağları yakıcı leptin salgılar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 9. #9
  fehim Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Jan 2010
  Mesajlar
  1

  Standart

  Merhaba sayın hocam 36 yaşında yaklaşık 1 yıldır taş düşürüyorum .En son iki adet taşın düştüğünü gördüm.aradan 6 -7 ay sonra sancılar tekrar başladı.Ağrı sol böbrekten geliyor.Ultrasyonda taş izlerinin
  olduğu söylendi fakat taş görülmedi.şuan mesane bölümünde ağrılar devam ediyor.İdrardan sonra yanma ve sızlamalar oluyor.İki üç ağrılar kesiliyor sonra tekrar başlıyor.İş nedeni ile hareketsiz kalmaktayım.Acaba taş yada kum varmıdır .Bana yardımcı olursanız sevinirim.Neler kullanmam gerekir
  Acil yardımlarınızı bekliyorum.

 10. #10
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.927

  Standart  Alıntı fehim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Merhaba sayın hocam 36 yaşında yaklaşık 1 yıldır taş düşürüyorum .En son iki adet taşın düştüğünü gördüm.aradan 6 -7 ay sonra sancılar tekrar başladı.Ağrı sol böbrekten geliyor.Ultrasyonda taş izlerinin olduğu söylendi fakat taş görülmedi.şuan mesane bölümünde ağrılar devam ediyor.İdrardan sonra yanma ve sızlamalar oluyor.İki üç ağrılar kesiliyor sonra tekrar başlıyor.İş nedeni ile hareketsiz kalmaktayım.Acaba taş yada kum varmıdır .Bana yardımcı olursanız sevinirim.Neler kullanmam gerekir
  Acil yardımlarınızı bekliyorum.
  Avokado Forte, Huş Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Böbrek Taşı çayı ve Böbrek Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Artı o bu şu diyet değil Peygamber Diyetine göre beslenmek gerekir, yani günde sadece 2 öğün ve ara öğün yok ve her lokmayı en az 30 defa çiğnemek gerekir.Peygamber Diyetinde kişi de 1 gram yağlanma olmaz çünkü bünyemiz yağları yakıcı leptin salgılar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-19-2012, 14:16
 2. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-05-2012, 07:14
 3. Cevaplar: 13
  Son Mesaj: 04-16-2012, 08:53
 4. Cevaplar: 10
  Son Mesaj: 03-30-2012, 16:31

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
doğal tedavi, bitkisel tedavi, sağlık bilgileri, himalaya tuzu, epimediumlu macun, çay ağacı yağı, Aloevera, şifalı bitkiler, alternatif tıp, vücut sağlığı, tuz lambası, gazete haberleri