ayak şişkinliği, ayak sismesi, ayak kokusu, ayak tabanı yanması, ayak ağrısı
Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
IndirX
bitkisel tedavi
bitkisel tedavi
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
The SORULAR page is where you will Sorularınızı bu bölümde sorabilirsiniz
 1. #1
  HASTA83 Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  May 2007
  Mesajlar
  2

  Standart ayak şişkinliği, ayak sismesi, ayak kokusu, ayak tabanı yanması, ayak ağrısı

  Merhaba ArkadaŞlar Bende Çok Uzun Zan-mandan Berİ (5yil)ayak ŞİŞkİnlİgİ Var Lenf Doku Yetmezlİgİ Çok KÖtÜ İlaÇ Tadavİsİde SonuÇ Vermedİ Artik Napicagimi Bİlmİyorum AyagimiIn SÜreklİ Yukarda Olmasi Gerekİyor Ama ÇaliŞiyorum Buda MÜmkÜn Degİl Tedavİ İle İlgİlİ Bİr Bİlgİnİz Varmi ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

 2. #2
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart


  Alıntı erhankoc Nickli Üyeden Alıntı
  Merhaba
  Yaz gelince ayaklarımın altı yanıyor normal ayakkabı gıyemıyoruz bez turu ayakkabılar giyiyorum bunun için bana ne önerebilirsiniz.
  At Kestanesi Forte, Yoğurt Otu Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Damar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Artı o bu şu diyet değil Peygamber Diyetine göre beslenmek gerekir, yani günde sadece 2 öğün ve ara öğün yok ve her lokmayı en az 30 defa çiğnemek gerekir.Peygamber Diyetinde kişi de 1 gram yağlanma olmaz çünkü bünyemiz yağları yakıcı leptin salgılar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.  Lenf rahatsızlıkları:

  Lenf kandolaşımı (beyaz kan) sistemi, kandolaşımı sistemi kadar önemlidir. Kandolaşımı sisteminin görevi bütün hücrelere besleyici madde ve oksijen taşımaktadır ve buradaki artık maddeleri geri getirmektedir. Artık maddelerin geri taşınmasında lenf sistemide çok önemli roller oynar.

  Lenf sistemi kısa ve etkilidir.
  Lenf sistemi kan dolaşımı gibi doku ve hücrelerdeki artık maddeleri toplar , fakat lenf sisteminin bu trasport işlemi oldukca farklıdır. Kan dolaşımı atar ve toplar damarlardan oluşurken, lenf sistemi tek yönlü yol gibi sadece toplama işlemi yapar. Hücreler arasında kalan artık maddeleri lenf sistemi alarak ana lenf damarına (kanalına) ulaştırır, bu kanalda artık maddeleri toplar damarlara verir.

  Lenf sistemi neleri transporteder?
  1-) Su, günde 2-4 litre suyu taşır.
  2-) Proteinları
  3-) Hücre artıkları, ölü hücreler ve yıpranmış hücreler
  4-) Yabancı maddeleri: toz gibi
  5-) Bakterileri ve başka hastalık yapıcı maddeleri

  6-) Yağlar, tam sindirilmemiş yağlar
  Lenfin narin kanalları bu artık maddeleri toplar ve büyük kanallara aktarır, onlarda bu artık maddeleri toplar damarlara verir. Lenf kanalları (damarları ) taşıma işlemi sırasında diğer bezelerine uğrarlar. Bezelerdeki artık maddelerde bu kanala aktarılır. Lenf bezleri vücudun filitresi gibidir. Toplar damarlardaki kanın geri dönüşünü önlemek için bulunan kapakcıklar burada lenf damarlarlarındada vardır ve böylece artık maddelerin geri dönmesi önlenir.

  Başka görevleri nedir ?
  Lenf bezeleri toplu iğne başından fasulye büyüklüğüne kadar çeşitli büyüklüklerde takriben 600 adet olurlar. İrili ufaklı tesbih gibi birbirlerine lenf damarları ile bağlıdır. Lenf bezeleri sadece transport işlemi yapamazlar ve aynı anda bağışıklık sisteminin en önemli organlarındandır. Akyuvarlar hücrelerinden (lenfositler) üretirler vede lenf kanallarındaki fazla suyu lenf bezeleri (düğmeleri) emerek alır.

  En önemli lenf bezeleri ?
  Koltukaltı lenf bezleri, boyun lenf bezeleri, kasık lenf bezeleri ve leğenkemiği bezeleri en önemlileridir. Lenf bezeleri iltihaplanınca şişerler ve basınca ağrıya sebep olurlar. İltihaplanan lenf bezelerinin mutlaka tedavisi gerekir. Vücudun sağ tarafındaki lenf kanalları köprücük kemiğinin altındaki toplar damara aktarılır ve solundaki lenflerde toplanan maddeler sol köprücük kemiği altından toplar damara aktarılır.

  Lenf damarlarının zedelenmesi ?
  Lenf damarlarının herhangi bir nedenle tıkanması halinde, tıkanmanın olduğu yerde şişkinlikler olur. Bu şişmeler genelikle el, kol, ayak, bacak, yüz ve hatta gövdede dahi şişmeler olabilir. Bu durumlarda mutlaka doktora gidilmelidir.

  A-) Lenf ödemi ?
  Lenf ödeminin oluşması lenf damarlarının doğuştan özürlü olması nedeniyle olabilir. Buna tıp dilinde primeri (ilk) lenf ödemi (su toplaması ) denir. Buradaki kişilerin hayatlarının ilk yarısında lenf ödemi görülebilir. Sekunder lenf ödeminde ise lenf sistemi sağlıklı olmasına rağmen dış etkenler nedeniyle tıkanmalardan dolayı ve lenf ödemi oluşur.

  Bu etkenlerden bazıları:
  1-) Lenf damarlarının bakterıler, parazitler veya virüsler tarafından iltihaplanması
  2-) Büyük çaplı yaralanmalar ve yanıklar vede bunların kolay iyileşmemesi
  3-) Kötü huylu lenf bezesinin amaliyatla alınmasından sonra uyğulanan ışınlama tedavisi sonucu lenf sistemi tahrip olur ve buda lenf ödemine sebep olabilir.

  Sekunder lenf ödemi genelikle doktorların derideki kanserli uru tedavileri sonucu ortaya çıkar. Genelikle cinsel organlar, karnın alt kısmı veya kalça ve çevresinde oluşur. Kol lenf ödemi genelikle göğüs kanserinin amaliyatla alınmasından sonra uyğulanan ışın tedavisi sonucu görülür. Baş, boyun ve yüzde görülen sekunder lenf ödemi ise boyun, burun ve koltuktaki kanserli urun alınmasından sonra uyğulanan ışınlama tedavisi sonucu ortaya çıkar.

  Lenf ödeminin başka faktörleri nelerdir?
  1-) Toplar damar hastalıkları: Variz, trombüs ve verit (toplar damar iltihaplanması ) gibi
  2-) Bağırsak, böbrek ve karaciğer hastalıkları
  3-) Kalp hastalıkları
  4-) Allerjik reaksiyonlar
  5-) Hormon bozuklukları
  6-) Deri altının aşırı yağlanması
  7-) Yaralanma ve yanıklar
  Lenf ödemi teşhis edildikten sonra tedavi edilebilir.

  Lenf ödeminin sebep olabileceği komplikasyonlar!
  1-) Ödemin sertleşmesi (Fibroz)
  2-) Deri altındaki aşırı yağlanmalar
  3-) İltihaplanmalar
  4-) Ödemli bölğede kötü huylu urlar gelişebilir.
  5-) El, kol, ayak ve bacaklarda duyğusuzluk
  6-) Hareketlerini frenleme (ağrı nedeniyle)
  7-) Ödemin sürekli büyümesi
  Zamanında doğru teşhis ve müdehale ile tedavisi mümkündür.

  B-) Lenf bezi kanseri, Morbus Hodgkin, Lenfom
  Lenf kanseri nadiren görülen bir kanser türüdür. Heidelberg Kanser Araştırmalar Merkezine göre yılda 2000 kişide lenf bezi kanseri görülmektedir. Lenf bezi kanserinde (lenfom) önce lenf bezeleri ağrısız şiştir. Hastalık her zaman ortaya çıkabilir. Lenfom 20-40 yaşları arası veya 70 yaşından sonra görülür. Lenfom zamanında teşhis edilirse tedavisi mümkündür ve % 80 başarılı olunmaktadır.

  Lenfom olanların % 40-60?ında Epstein Barr Virüsü olduğu tesbit edilmiştir. Bu nedenle kansere virüslerin sebep olduğu tahmin edilmektedir. Bu kanser türünü ingiliz asıllı doktor Hodgikin teşhis ettiğinden onun ismi ile anılmaktadır. Bu nedenle onun adı ilede anılır.

  Lenfom nasıl oluşur?
  Lenf bezi kanserine lenfadenom veya lenfom?da (lymphoma) ismi ile anılan kanser grubuna girer. Burada bütün vücuda yayılmış olan ve bunları bunları lenf damarları birbirine bağlar ve ayrıca dalak, timus bezi, ve omur iliklerde bağlantılıdır bu nedenle metazdazları bu organlarada yayılabilir.

  B- Hücreleri (lenfosit, lymphocyte) lenf bezeleri tarafından salğılanır ve bunlar normal olarak plasma hücrelerine dönüşürler ve bunlar antikorlar salğılıyarak mikropları öldürür. T-Hücreleri ise dirkt olarak mikropları (bakteri, virüs ve mantarlar) zararsız hale getirir. Lenfom?da ise B-Hücreleri plasma hücresine değil Sternberg- Reed-Hücreleri denilen aşırı büyük ve anormal hücrelere (Dev-B-Hücreleri) dönüşür. Dev-B-Hücreleri diğer hücreler gibi zamanı gelince ölmezler ve sürekli Dev-B-Hücreleri üretirler. Dev-B-Hücrelerinin bu durma dönüşmesine Epstein-Barr-Virüsün sebep olduğu % 40-60 oranında tesbitedilmiştir.

  Lenfom?un belirtileri nelerdir?
  Lenfom ağrısız ve hissetirmeden büyüyen lenf bezelerinde özeliklede ense, boyun, göğüs ve karında kendini gösterir.
  1-) Yorğunluk, döğülmüş gibi halsizlik ve güçsüzlük
  2-) Ateşbasması, geceleri ateş basması
  3-) Zayıflama, kilo kaybetme ve hatta ağırlığının % 10?undan fazla kilo kayıbı olabilir.
  4-) İştahsızlık
  5-) Kaşıntı
  6-) Nadiren alkol içtikten sonra lenf beyelerinde ağrı hissedilirse
  7-) Karaciğer ve dalak büyümesi
  8-) Kansızlık (anemi) görülür, şayet omuriliğe yerleşmişse
  Lenfom ilerlemişse o zaman dalak ve omuriliğede kanserli hücre geçer ve metazdaza sebep olur.

  Lenfom nasıl teşhisedilir?
  Lenfomu teşjis için şişen lenfbezelerinde alınan bir miktar doku mikroskopla incelenir. Şayet normal B-Hücraleri Dev-B-Hücrelerine (Sternberg-Reed-Cell) dönüşmüşse o zaman lenfom (lenf bezi kansri) olduğu anlşılır. Ayrıca ultrason, komputertomografi veya omurilikbiyopsisi ilede teşhisler yapılabilir.

  Lenfom?un beli yayılım devreleri vardı
  1-) 1. Devre: Burada sadece bir lenf bezinde kanser oluşmuşsa
  2-) 2. Devre: İ ki veya daha fazla lenf bezine kanser yayılmışsa
  3-) 3. Devre: İki veya daha fazla lenf bezesinin diyaframın her iki tarafında olursa
  4-) 4. Devre: Birden fazla organa yayılmışsa: akçiğer, karaçiğer ve omurilik gibi

  Lenfom nasıl tedaviedilir?
  Ortodoks tıppa göre birinci ve ikinci Devredeki lenfom ışınlama ve kemoterapi (chemotherapie) ile tedavi yapılır. Işınlama ve kemoterapinin yantesirleri oldukca büyüktür. Bu nedenle şayet hastalığın ilk devresinde erken teşhis konursa, bunun tedavisi Gökçek İksiriile mümkündür. Benim yıllardır sağ ve sol koltukaltı lenf bezelerim oldukca şişti, yani birer adet yumurta büyüklüğünde ikişer adet ceviz büyüklüğünde ve 5-6 adet fındık büyüklüğünde şişkinlikler vardı.

  Aşının tehlikeleri üzerine 15 yıl önce arkadaşım bana bir kitap verdiğinde, bu kadarıda fazla diye itibaredip okumamaıştım. Gökçek İksirini kulanmaya başladıktan sonra sol dirseğimin üstünde altında çevresinde ve koltukaltındaki bezelerde vede sırtımda çıban gibi kırmızmısı kızarıklıklar oluştu. Doktoruma gittiğimde Virüsler dışarı vurmuştur dedi.

  Neden 40 yıl önce yapılan aşı yerinin çevresinde bu tür problemler oluyor, çünkü aşıda bulunan canlı virüsler zamanla bulunduğu yerde çoğalmakta aradokularda ve lenf bezelerinde yuvalar oluşturmaktadır. Lenf bezelerinin neden bu kadar şiş olduğunu analamamıştım. Bundan 3 yıl önce noni kulandım 1 yıl kadar o zaman iyi geldiğini hissetim. Ama tam bir tedavi omadı, bir yılda 10 koli noni, yani 1500 ? (avroya) mal oldu. Sonra bir yıl aloe vera ve sonrada bir yol çörek otu yağı kulandım, etkilerinin kalıcı değil geçici olduğunu gördüm. Tabii daha önce denediğim şifalı bitkilerin sayısı belirsiz.

  Gökçek İksirini kulanamya başladıktan sonra lenf bezeleri 6 ay içinde hemen hemen tamamen iyileşti ve şuanda yumurta büyüklüğünde olanlar küçülerek badem büyüklüğü kadar oldu. Doktoruma yaptırdığım kan tahlinde kanımdaki akyuvarların normale döndüğünü söyledi, buna çok sevindim ve adeta dünyaalr benim oldu. Bilindiği gibi akyuvarların aşırı yüksek olması demek bağışıklık sisteminin çok amasız bir hastalıkla mücadele etiğini gösteri. Önceleri hasta olmadığım halde akyuvarlar sürekli olarak çok fazla idi. Yani ileride kanser tehlikesi demektir. Allaha şükür bu sıkıntıyı atlatım.

  Aşı yerinde ve çevresinde çıkan sivilce ile çıban arası dobur dobur kırmızı kızarıklıklar 6 hafta sonra iyileşti. Aşının bu kadar büyük felaketlere sebep olabileceğini hayal bile edemezdim. Am aşıdan milyonlarca insanın öldüğü ve milyonlarca insanın sakat kaldığını kitap ve sitelerden öğrenice doğrusu çok şaşırdım.Ayrıca immün sistemini güçlendirmek için Gökçek İksiri kulanılır.


  Bağırsak florası ve kılcal kan dolaşımı sağlıklı yaşayabilmek için çok önemlidir. Çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim, glikoz, vb, besleyici maddenin hazırlanması, hücrelere ulaşması ve de mikroplarla mücadele eden makrofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır.Tabii doğru beslenirseniz tedavi sürecide o oranda kısalır. Asla peynir yememeli, çünkü asidoza ve iltihaplanmaya sebep olur.Siyah çay, kahve ve kola içilmemeli, çünkü bağırsakları kurutur ve vitamin, mineral ve aminoasitlerin alımını (absorbesini) önler.Alkol ve sigaranın zararları belli kanser, damarların yağlanması vb, artı uzun süre bira içilirse cinsel ikdidarsızlık ve hatta kısırlığa sebep olmaktadır.Sucuk salam sosis gibi et mamullerine 5-6 ay ara vermek gerekir (sade temiz et az yenilebilir) çünkü asidoza sebep olmaktadır.Bu da birçok hastalığın ana kaynağıdır.Akşam yemeği yerine yoğurt, meyve veya salata yenilebilir veya sebze çorbası içilebilir.Hayvansal besinler, patates, tahıl (beyaz pirinç), bakliyat ve hamurlu yiyecekler, özelikle de tatlılar akşam yenirse tam sindirilmez ve zamanla problemlere sebep olur.Ne kadar beyaz pirinç, patates, hamurlu yiyecekler, tatlı yiyecek ve içecekler, o kadar yağ oluşturur.Çünkü nişasta glikoza (şekere) dönüşür, şekerde yağa dönüşerek vücutta depolanır.Şeker ve antibiyotikler bağırsak mantarları çoğaltır, mantarlar ise her türlü hastalığı tetikler.Tatlı deyince akıla baklava, çikolata, dondurma vs gelir, kavun, karpuz ve üzümde tatlıdır ve bunlarda mantarı tetikler, çünkü aşırı şeker içeriler.

 3. #3
  yarun09 Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Aug 2007
  Mesajlar
  1

  Wink bana yardım edin

  benim ayaklarımdave bacaklarımda şişlikler var ödem şeklinde tüm karaciğer böbrek teslerim hepsi normal cıkdığı halde doktorda şaşırdı ayakda kalma dedi bukadar rahatsızlığım devam ediyor tabanımda müthiş bir ağrı basamıyorum üstüne vücutda kilo aldı 2ay önce sigarayı bıraktım

 4. #4
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  Alıntı yarun09 Nickli Üyeden Alıntı
  benim ayaklarımdave bacaklarımda şişlikler var ödem şeklinde tüm karaciğer böbrek teslerim hepsi normal cıkdığı halde doktorda şaşırdı ayakda kalma dedi bukadar rahatsızlığım devam ediyor tabanımda müthiş bir ağrı basamıyorum üstüne vücutda kilo aldı 2ay önce sigarayı bıraktım
  Lale Hanımın da bacağı ve ayağı şişti ama sadece sağ bacağı ve ayağı şiş 15 yıldır gitmediği doktor kalmamaış, önce doğru teşhis konamamış. Teşhis konduktan sonrada kortizonlu ilaçlar kulanmış bir faydası olmamış. Bana geldiğinde ayağı ve bacağı şişti ve bu şişlik yumşak değil sert bir şişlikti. Gökçek İksir ve lenf çayı kualnmaya başladıktan sonra yavaş yavaş yumşamaya ve şişlik hafif hafif inmeye başladı ve ağrıları ilk defa azaldı. Leyla hanım sizin takriben 4-5 ay At Kestanesi Forte, Yoğurt Otu Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Damar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Artı o bu şu diyet değil Peygamber Diyetine göre beslenmek gerekir, yani günde sadece 2 öğün ve ara öğün yok ve her lokmayı en az 30 defa çiğnemek gerekir.Peygamber Diyetinde kişi de 1 gram yağlanma olmaz çünkü bünyemiz yağları yakıcı leptin salgılar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 5. #5
  HASTA83 Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  May 2007
  Mesajlar
  2

  Standart

  Ömcelikle verdiginiz bilgiler için çok teşekkür edrim


  yazımızı yeni okuyabilldim
  deneiyicem tekrar sagolun umarım faydalı olur yüreginize saglık

 6. #6
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart Ayak kokusu

  Alıntı Esma39 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Ayak kokusu
  Ayak kokusu nedeniyle işyerinde iş arkadaşım ayrı büroda çalışacağım bu kokuda çalışamam dedi ve büroyu böldüler.İşe dip-gelirken otobüs değiştiriyordum, millet şikayetci olmasın diye.Aile toplantılarına veya toplantılara katılamıyordum.Hayatım zindan olmuştu bana internette araştırma yaparken gökçek iksir ve tonikle karşılaştım.Aldım kullandım ve 3 haftada kokular kayıp oldu inanamadım.Nihayet yıllar sonra arkadaş ve aile toplantılarına katılabiliyorum.İbrahim bey bunun sebebi bağırsak mantarları diye bana anlatığında doğrusu pekte inanamamıştım ama denemekte fayda var demiştim.İyiki varsın abi, allah senden razı olsun.

  Esma hanım mantar nedeniyle tedavi olmuş ve tedaviden sonra ayak kokusu başlamış.Bu kokudan kurtulmak için doktor doktor dolaşmış ve tedavi olmamış.Bir arkadaşının tavsiyesi ile beni bulmuş ve bana gelmişti ona sebebini sordum.Mantar tedavisinden sonra başladığını söyleyince Esma hanıma Gökçek İksir ve Gökçek Tonik tavsiye ettim.Esma hanım 3 hafta sonra beni aradı ve ayak kokusundan kurtuldum dedi ve hemen tedaviyi bırakmış.Ben ona en az 1 ay tonik ve 3 ay iksir kullanması gerektiğini söyledim.Bunun üzerine yanıma geldi ve görüştük.Artık ayağı kokmuyordu.

  At Kestanesi Forte, Yoğurt Otu Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Damar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Artı o bu şu diyet değil Peygamber Diyetine göre beslenmek gerekir, yani günde sadece 2 öğün ve ara öğün yok ve her lokmayı en az 30 defa çiğnemek gerekir.Peygamber Diyetinde kişi de 1 gram yağlanma olmaz çünkü bünyemiz yağları yakıcı leptin salgılar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 7. #7
  yeter Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Sep 2008
  Mesajlar
  1

  Standart yardımcı olurmusunuz LUTFEN

  ayaqktaki agrılı şişlik için ne yapmalıyım

 8. #8
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  Alıntı yeter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  ayaqktaki agrılı şişlik için ne yapmalıyım
  At Kestanesi Forte, Yoğurt Otu Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Damar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Artı o bu şu diyet değil Peygamber Diyetine göre beslenmek gerekir, yani günde sadece 2 öğün ve ara öğün yok ve her lokmayı en az 30 defa çiğnemek gerekir.Peygamber Diyetinde kişi de 1 gram yağlanma olmaz çünkü bünyemiz yağları yakıcı leptin salgılar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 9. #9
  akve76 Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Jul 2009
  Mesajlar
  1

  Standart ayaklarımda üşme var

  merhaba hocam bu siteyi tesadüfen buldum okudum güzel seyler var. benim sorum hocam benim kışdan bu yana ayaklarım üşüyor önce topuklarımüşüyordu şimdi ise çorap hizasına kadar üşüyor. kanşekerimi,kansızlıgımı,ölçtürdüm bişey çıkmadı nörolojiye gittim mmr çekildi ,seroloji yapıldı bişey yok ama hala üşüyor ve evdeyken bile pencereden gelen rüzgar bile beni üşütüyor birde hocam çok terleme var vücudum da hafif hafif üşüme var yazın bile üşüyorum.yatarken üstüme çarşaf örtüyorum terliyorum açıyorum üşüyorum.gece çogunlukla pencereyi bile kapatıyorum.bu yaz gününde üşünürmü ama üşüyorum.bana ne önerirsiniz. yardımcı olursanız çok sevinirim. bize bu hizmeti verdiginiz için çok teşekür ederim.

 10. #10
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  Alıntı akve76 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  merhaba hocam bu siteyi tesadüfen buldum okudum güzel seyler var. benim sorum hocam benim kışdan bu yana ayaklarım üşüyor önce topuklarımüşüyordu şimdi ise çorap hizasına kadar üşüyor. kanşekerimi,kansızlıgımı,ölçtürdüm bişey çıkmadı nörolojiye gittim mmr çekildi ,seroloji yapıldı bişey yok ama hala üşüyor ve evdeyken bile pencereden gelen rüzgar bile beni üşütüyor birde hocam çok terleme var vücudum da hafif hafif üşüme var yazın bile üşüyorum.yatarken üstüme çarşaf örtüyorum terliyorum açıyorum üşüyorum.gece çogunlukla pencereyi bile kapatıyorum.bu yaz gününde üşünürmü ama üşüyorum.bana ne önerirsiniz. yardımcı olursanız çok sevinirim. bize bu hizmeti verdiginiz için çok teşekür ederim.
  Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız.Antibiyotikler mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.At Kestanesi Forte, Yoğurt Otu Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Damar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Artı o bu şu diyet değil Peygamber Diyetine göre beslenmek gerekir, yani günde sadece 2 öğün ve ara öğün yok ve her lokmayı en az 30 defa çiğnemek gerekir.Peygamber Diyetinde kişi de 1 gram yağlanma olmaz çünkü bünyemiz yağları yakıcı leptin salgılar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Benzer Konular

 1. Ayak Yanması, ayak tababının yanması
  By HİDAYET in forum SORULAR
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 02-09-2010, 12:43
 2. Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 07-01-2008, 18:24
 3. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 09-15-2007, 13:44

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
doğal tedavi, bitkisel tedavi, sağlık bilgileri, himalaya tuzu, epimediumlu macun, çay ağacı yağı, Aloevera, şifalı bitkiler, alternatif tıp, vücut sağlığı, tuz lambası, gazete haberleri