Ağız Kokusu, Nefes Kokması, Halitosis, Halitozis, Ter Kokusu
Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
IndirX
bitkisel tedavi
bitkisel tedavi
Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 78 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
The SORULAR page is where you will Sorularınızı bu bölümde sorabilirsiniz
 1. #1
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart Ağız Kokusu, Nefes Kokması, Halitosis, Halitozis, Ter Kokusu

  Ağız Kokusu, Nefes Kokması, Halitosis, Halitozis


  Alıntı Settar Nickli Üyeden Alıntı
  Uzun süren Gökcek Tedavilerden sonra , farkinda oldugum bir konu agiz ici Mukozasina ve dil üzerinde ve ayrica Bogazda biriken Mantarlar. Bu kendisi Agizda yanma ile belli eder, ve zamanla agiz florasini bozarak enfeksiyonlara ve agiz ici mukozasinda iltihaplanmalara neden olur. Agizda, damakda ve bogazda kasintilar yine mantarladan olabilmektedir. Yani bir tür Allerji.

  Gecen sene Angindan sonra kullandigim Antibiotikler sonucunda dilimde ve bogazimda Mantarlar meydana gelmis ve bunlar doku icerisine iyice yerlesmisti. Sürekli dilde ve agiz icerisinde ayrica arasira bogazda yanma ve kasintilar meydana geliyordu. Bir tür bela , sabah uyandigimda her seferinde dilimin üzerinde mantarlar yine cogalmis ve dilim iyice iltihaplanmis olarak güne basliyordum. Agiz ve bogaz bölgesi ayni Bagirsaklar gibi özellikle Mantarlarin rahat ettigi bölgedir. Sicaklik, Besin, Seker, bolca mevcut. Mantarlarin bir özelligi de ne sogukdan ne de sicaktdan etkilenmiyorlar. Bu durum ayrica sürekli Bogaz alti lenf bezlerini ve Bademcikleri sürekli yormaktadir.

  Ibrahim beyin tavsiyesi üzerine alti hafta boyunca günde üc veya dört defa olmak üzere tavisye ettigi Damlama ile dilimi ,agiz ici mukozasini temizledim ve ayrica bununla garagara ettim. Ve Gece Yatmazdan evvel bunu tekrarladim. Sonra Temizledigim bölgeye Papatya kremi sürdüm .Papatya kremi dil ve agizdaki iltihaplarin iyilesmesine yardimci oldu. Ayrica bunun yaninda Gökcek iksiri sayesinde ince bagirsak ve midede Cogalan Mantarlar gectiginden dolayi Dilmdeki Mantarlar ve Acimsi tad iyilesti. Ve Dolayisiyla Bogazimdada biriken Mantar Kolonileri Gökcek iksiri sayesinde kayiboldular.Doktorlar Agiz ici mantarlarinda genelde Nystatin Suspensionu verirler ancak bu ilac zayif gelir. Bende Nystatin kullandim , ancak gecici olarak fayda etti ,sonra mantarlar tekrar meydana geldi.Suan Allaha sükür Dertlerimden birtanesi olan Agiz ve dil yanmasindan yani Agiz ici Mantarlarindan kurtuldum. Ancak Dikkat ettigim konu Mantarlarin ihtiyaci olan besinleri onlara vermedim. Yani Gökcek Diyet.


  Tecrübem sudur:
  Arasira da olsa Disetlerini , Dilin üzerini ve Agiz Mukozasini
  Temizlemekde yarar var. Ancak Dili temizlerken biraz dikkat etmek gerekir. Cünkü dil üzeri cok hassasdir. Ve Gökcek iskrinin Etkilerini bu konuda unutmamak gerekir.

  Saygilarimla
  Ada Çayı Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Mantar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar. Artı her lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 2. #2
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart Ağızkokusu:  Ağızkokusu ve Aft

  Ağız-, ve dişbakımının yetersiz yapılması halinde ağızkokusuna neden olur. Yemek artıklarının dişdiplerinde kalması zamanla kokuşmaya başlar ve bu koku ağızkokusuna sebep olur. Aynı zamanda ağızmukazası iltihaplanması ve dişeti iltihaplanmasıda ağzkokusunun bir diğer faktörüdür.

  Bazı besinmaddeleride ağızkokusuna sebep olur ve bunların başında soğan ve sarımsağı sayabiliriz. Aırıca mideiltihaplanmasi, bademcikiltihaplanmasi, böbrekhastalıkları, karaciğerhastalıkları ve bağırsakflorasının bozulması ağızkokusu ve idrarkokusuna neden olabilir.

  Ağız kokusu her insan da farklı şekilde ortaya çıkar.Nefes alınan havada herhangi bir koku olmadığına göre nefes verirken ağızdan çıkan nefesin kokması birçok sebepten dolayı olabilir.Ağız kokusunun en önemli faktörleri ;
  1-) Diş bakımı yetersizliği nedeni ile ortaya çıkan rahatsızlıklar; Diş çürümesi (Karies), diş eti iltihaplanması (Gingi vitis), diş yatağının iltihaplanması(Parodontitis), diş köklerinin iltihaplanması, dişler arasındaki yemek artıklarını sayabiliriz.
  2-) Ağızdaki rahatsızlıklar; Ağız mukozasının iltihaplanması,diş çekildikten sonra yatağının iyileşmemesi,dil üzerindeki tabakasının oluşması,ağzın kuruması.
  3-) Yutak rahatsızlıkları; Boğaz iltihaplanması, bademcik iltihaplanması, boğazda kalan yemek artıkları, boğaz üşütmesi ve nadiren de kötü huylu urlar.
  4-) Nefes yolları rahatsızlıkları; Burun boşluğunun iltihaplanması,Kronik bronşit ve akciğer iltihaplanması.
  5-) Mide Rahatsızlıkları; Mide ekşimesi,mide üşütmesi ve yemek borunsun da oluşan kese.
  6-) Şeker hastalıklarında aşırı miktarda aseton kokusu ortaya çıkar.
  7-) Karaciğer ve böbrek fonksiyon bozuklukları olanlarda amonyak kokusu ortaya çıkar.
  8-) Bağırsak mantarlarının ürettiği zehirli gazlar ve zehirli alkoller ağız kokusuna neden olur.Ağız kokusunun sebebi genelikle bağırsaklarda ki mantar ve bakterilerin üretmiş olduğu toksik maddelerden kaynaklanır.Ağız kokusu tedavi edilebilir

  Şayet ağızkokusu bağırsaklardan geliyorsa buna karşı Gökçek İksiri, ZYE elde edilen özel ilaç kullanılır. Diş bakımı özelikle et ve balık ve mamülerini yiyince mutlaka iyice fırcalamak gerekir, çünkü bunlar hemen bozularak iltihaplanmaya sebep olabilirler. Bunedenle bağırsak mantarlarını yok etmek gerekir. Öncelikle uzman bir doktora gidilmelidir, ayrıca doğal ilaçlardan Gökçek İksiri, Gökçek Tonik, mantar çayı, adaçayı veya mirra kullanılabilir.

  Bağırsak florasının bozulması ile bağırsakta bakteriler, viruslar ve mantarlar çoğalarak ağızkokusuna neden olabilir. Bağırsak mantarları besinmaddelerini zehirli gazlar: metan, etan, propan vb., ve zehirli alkollere: metanol, etanol, propanol, heksanol vb., dönüştürür ve bunlarda ağızkokusuna nedenolur.  Aft, Aphte, Aphtha, Aphtousfever.
  Aft diş-, ağızboşluğu-, ve dilmukazasında oluşan iltihaplı ve ağrılı yaralardır (lezyon). Lezyonun etrafında sarımsı kırmızı bir bir şerit mukazanın diğer kısmından ayırır. Aft genelikle sindirim rahasızlıkları olan kişilerde daha çok görülür.

  Sebepleri: Aftın oluş sebebi genelikle Herpes simplex-Virüsü olup, daha çok boğaz-, dil-, dişeti-, ve ağızmukazasında oluşur.Normal sağlıklı kişide pek görülmez. Aftı tetikliyen bazı etkenler vardır ve bunların başında turunçgillerden; portakal, limon ve greyfurt ve ayrıca, elma, fıstık, alkol, sigara içme, B12-Vitamin yetersizliği, behçet hastalığı, fındık, kabuklu deniz ürünleri, çikolata ve peynir en önmlileridir

  Hastalık belirtileri: Aft küçük beyaz lekelerdir. Bazılarında çok nadir görülüp hemen iyileşirken, bazılarında sürekli olarak olur ve ağızda oldukca yaygın olarak bulunur. Konuşma, gülme, ve yemek yeme kişiye çok ağır gelir ve ağrı vericidir. Aft normal olarak 10-14 günde iyileşir.

  Tedavi: Gökçek İksiri virüslerin yerleştiği curufu yokeder. Curufun yok olması ile birlikte açıkta kalan virüsleri bağışıklık sistemi yokeder. Gökçek İksiri ile tedavi mümkündür. Tabii doğru beslenmek şarttı ile, çünkü sağlık için en önemli faktör kılcal kandolaşımıdır. Vitaminler, mineraller, aminoasitler, enzimler vb., besleyici maddenin hücrelere ulaşması ve mikroplarla mücadele eden maktofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır.

  Asla peynir yenmemeli, et ve et mamülerine 5-6 ay ara vermeli, çünkü asidoz, iltihap ve curufa sebep olur ve damarlar daralır. Siyah çay ve kahve içilmemeli, çünkü mide ve bağırsakları tahrişeder ve böylece yeterince vitamin, mineral ve aminoasti bağırsaklar absorbe edemez ve rahatsızlıklar ortaya çıkar. Gökçek İksiri vücudu curuf'dan arıtır ve bağışıklık sistemini güçlendirir.

  Bağırsak florası ve kılcal kan dolaşımı sağlıklı yaşayabilmek için çok önemlidir. Çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim, glikoz, vb, besleyici maddenin hazırlanması, hücrelere ulaşması ve de mikroplarla mücadele eden makrofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır.Tabii doğru beslenirseniz tedavi sürecide o oranda kısalır. Asla peynir yememeli, çünkü asidoza ve iltihaplanmaya sebep olur.Siyah çay, kahve ve kola içilmemeli, çünkü bağırsakları kurutur ve vitamin, mineral ve aminoasitlerin alımını (absorbesini) önler.Alkol ve sigaranın zararları belli kanser, damarların yağlanması vb, artı uzun süre bira içilirse cinsel ikdidarsızlık ve hatta kısırlığa sebep olmaktadır.Sucuk salam sosis gibi et mamullerine 5-6 ay ara vermek gerekir (sade temiz et az yenilebilir) çünkü asidoza sebep olmaktadır.Bu da birçok hastalığın ana kaynağıdır.Akşam yemeği yerine yoğurt, meyve veya salata yenilebilir veya sebze çorbası içilebilir.Hayvansal besinler, patates, tahıl (beyaz pirinç), bakliyat ve hamurlu yiyecekler, özelikle de tatlılar akşam yenirse tam sindirilmez ve zamanla problemlere sebep olur.Ne kadar beyaz pirinç, patates, hamurlu yiyecekler, tatlı yiyecek ve içecekler, o kadar yağ oluşturur.Çünkü nişasta glikoza (şekere) dönüşür, şekerde yağa dönüşerek vücutta depolanır.Şeker ve antibiyotikler bağırsak mantarları çoğaltır, mantarlar ise her türlü hastalığı tetikler.Tatlı deyince akıla baklava, çikolata, dondurma vs gelir, kavun, karpuz ve üzümde tatlıdır ve bunlarda mantarı tetikler, çünkü aşırı şeker içeriler.

 3. #3
  Üyelik tarihi
  Jul 2006
  Mesajlar
  2.730

  Standart "Ağız içi yaralarını hafife almayın''

  "Ağız içi yaralarını hafife almayın''

  ADANA (AA) - Ağız içinde oluşan, bazen tekrarlayıcı olan yaraların, basit bir vitamin eksikliğinden kaynaklanabileceği gibi kanser, behçet ve frengi gibi ciddi hastalıkların da başlangıcı olabileceği bildirildi.

  Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Soner Uzun, yemek yemeyi, konuşmayı, hatta genel vücut sağlığını etkileyebilen ağız içi yaraların, her yaşta görülmekle birlikte erkeklere oranla kadınlarda daha sık rastlandığını belirtti.

  Ağız yaralarının, genellikle bir bölgede, bazı durumlarda birkaç farklı noktada oluşabildiğini, bazen 3-5 günde geçip birkaç ay sonra yeniden tekrarlayabildiğini ifade eden Uzun, şunları kaydetti: ''Halk arasında (aft) diye adlandırılan bu yaralar mutlaka dikkate alınmalı. Ağız içi travmalar, özellikle diş darbeleri, aft oluşumunu başlatan en önemli nedenlerdir. Tuzlu gıdalar, asitli içecekler, sigara, baharatlı yiyecekler afta neden olabilir. İçi sıvı dolu, ağrılı kabarcıklar halinde, ağız içi ve dışında, hatta yüzün başka bölgelerinde de görülebilir.''

  Uzun, dudağın iç kısımları, damak, dil, yanak içleri ve diş etleri gibi yumuşak dokulara yerleşmeyi seven küçük yaraların, basit bir vitamin eksikliğinden kaynaklanabileceği gibi kanser, behçet ve frengi gibi ciddi hastalıkların da başlangıcı olabileceğine dikkati çekti.

  Her 5 kişiden birinde görülebilir aftın yüzde 60'ında hastalık teşhisi saplanamadığını belirten Uzun, ''Ağız içi yaralarının en sık nedenlerinden biri de behçet hastalığıdır. Bu hastalık, dünyada en fazla Akdeniz ülkelerinde ve bunlar arasında da Türkiye'de görülüyor''dedi.

  Bağırsak florası ve kılcal kan dolaşımı sağlıklı yaşayabilmek için çok önemlidir. Çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim, glikoz, vb, besleyici maddenin hazırlanması, hücrelere ulaşması ve de mikroplarla mücadele eden makrofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır.Tabii doğru beslenirseniz tedavi sürecide o oranda kısalır. Asla peynir yememeli, çünkü asidoza ve iltihaplanmaya sebep olur.Siyah çay, kahve ve kola içilmemeli, çünkü bağırsakları kurutur ve vitamin, mineral ve aminoasitlerin alımını (absorbesini) önler.Alkol ve sigaranın zararları belli kanser, damarların yağlanması vb, artı uzun süre bira içilirse cinsel ikdidarsızlık ve hatta kısırlığa sebep olmaktadır.Sucuk salam sosis gibi et mamullerine 5-6 ay ara vermek gerekir (sade temiz et az yenilebilir) çünkü asidoza sebep olmaktadır.Bu da birçok hastalığın ana kaynağıdır.Akşam yemeği yerine yoğurt, meyve veya salata yenilebilir veya sebze çorbası içilebilir.Hayvansal besinler, patates, tahıl (beyaz pirinç), bakliyat ve hamurlu yiyecekler, özelikle de tatlılar akşam yenirse tam sindirilmez ve zamanla problemlere sebep olur.Ne kadar beyaz pirinç, patates, hamurlu yiyecekler, tatlı yiyecek ve içecekler, o kadar yağ oluşturur.Çünkü nişasta glikoza (şekere) dönüşür, şekerde yağa dönüşerek vücutta depolanır.Şeker ve antibiyotikler bağırsak mantarları çoğaltır, mantarlar ise her türlü hastalığı tetikler.Tatlı deyince akıla baklava, çikolata, dondurma vs gelir, kavun, karpuz ve üzümde tatlıdır ve bunlarda mantarı tetikler, çünkü aşırı şeker içeriler.

 4. #4
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  Alıntı malatyali Nickli Üyeden Alıntı
  hocam mrb benim 4 aydır süren nefes kokusu ve ter kokusu sorunum var endoskopi yaptırdım midemde kronik gastrit var, fakat doktor bunun koku yapmayacığını söyledi.diş taşı temizlettim ama nafile kbba gittim koku yapcak bi tanı konmadı sinuzt olmadığı sölendi ne yapmam gerekiyor?işten çıktım dışarı çıkamıyorum kimseyle görüşmüyorum acil cevabınızı bekliyorum saygılarımla...
  Kokunun sebebi bağırsak mantarları Ada Çayı Forte, Kordisep Forte, Gökçek Tonik ve Gökçek İksir, Mantar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar. Artı her lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.
  [QUOTE]

 5. #5
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart


  Alıntı yavuz Nickli Üyeden Alıntı
  sayın yetkili ağız kokusu için diş doktoruna gittim fakat diş lere bir sorun olmadığını söyledi bendeki ağız kokusu galiba içerden geliyor bazen etrafımdakilere aşirı rahatsızlık verecek şekilde ağır koku oluyor sizlerden bu konuda yardım bekliyorum saygılar
  Ağız kokusu genelikle bağırsaklardaki mantarların zehirli alkoller, zehirli gzalar ve hormona benzer maddeler üretmesi nedeniyle olur. Bağırsakaları sadece Gökçek İksiri ve Gökçek Tonik ile yeniden düzenli çalışır hale getirebilirsiniz. Şayet bağırsakalarda mantar varsa bu mantarlar sürekli toksik madde üretir. Bu toksik maddeler ağız kokusuna sebep olur.ENGİNAR FORTE, SİNİRLİ OT FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, Damar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 6. #6
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart


  Alıntı cankiz Nickli Üyeden Alıntı
  merhaba sayın Gökçek.
  benim ağız kokusu ve dilimde pas sorunum var.3 haftadır tonik ve iksirinizden kullanıyorum.ama problemlerim hala devam ediyor.ne yapmalıyım?şimdiye kadar etki etmesi gerekmezmiydi?
  Evet bazen uzun sürebilir, bunun sebebi bağırsaka mantarlarıdır. Mantarlar temizlenmeden problem hallolmaz. Her bünye değişik reaksiyon gösterir. Ama bazı olumlu gelişmeler olmuştur isterseniz maille telfon numaranızı verin arayım.ENGİNAR FORTE, SİNİRLİ OT FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR, Damar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 7. #7
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart


  Alıntı __h_KAn__ aa Nickli Üyeden Alıntı
  merhaba.
  Ben gökçek iksiri hakkında bilgi almak istiyorum.Ben ağız kokusu ceken birisiyim ve bundan cok rahatsızım.Karşımdaki insanlarla konusamaz hale geldim.Herkes bana utangac,çekingen gibi laflar ediyor.Bende cevap veremıyorum. Ağız kokum yuzunden insanlarla ilişkim bitti denecen kadar oldu.Bu gokcek iksiri cok yerde okudugum kadarıyla agız kokusunu kaldırıyormuş.Birde sizden bilgi almak istiyorum.Acaba agız kokusuna karşı kesin çözüm mü?Daha once ne kadar şey denediysem olmadı acaba bu iksir kesin çözümmü?Cevap verirseniz cok mutlu olurum.Şimdiden cok teşekkürler..
  Kara Halile Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Mantar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar. Artı her lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 8. #8
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart


  Alıntı kamil çoban Nickli Üyeden Alıntı
  MERHABA BEN SİTENİZE GİRDİM VE OKUDUKLARIMDAN MEMNUN KALDIM BENİM YÜZÜMDE Bİ KAÇ YERDE UFAK YAĞ BEZELERİ EL TIRNAĞIMIN YANINDA VE AYAĞIMDA SİĞİL (SUDA KALINCA YUMUŞUYOR MANTAR VEYA SİĞİL GALİBA) BOĞAZIMDA YUTKUNURKEN BALGAM GİBİ SALGI YUTUYORUM BAYA İLAÇ KULLANDIM AMA GEÇMEDİ İLTİHAP OLMALI BAZEN AÇLIK HİSSİ OLUYOR VE AĞIZDA AÇLIK KOKUSU OLUYOR DİLİN ARKA KISMINDADA KOKU OLUYOR SABAHLARI KALKINCA AÇLIK KOKUSU DİL YÜZEYİ SABAHLARI BEYAZ VE BOĞAZIMDA BALGAM GİBİ YAPIŞIK SALGI MADDESİ VAR TÜKÜRÜK SALGISIYLA GELİYOR TÜKÜRÜK SALGIM YUMUŞAK DEĞİL ACABA SİZİN GÖKÇEK İKSİRİMİ BUNLARI İYİLEŞTİRİR YOKSA GÖKÇEK TONİK Mİ SİTENİZDE ARAŞTIRDIM AMA KARARSIZ KALDIM CEVAP YAZARSANIZ SEVİNİRİM BİRDE BUNLARI ALDIKTAN SONRA DEVAMLIMI KULLANMAK GEREK YOKSA Bİ KEREDE ETKİLİ OLUYOR MU ÖZELLİKLE BALGAM VE KOKUYU GEÇİRECEK OLANLAR ÖNEMLİ TEŞEKKÜR EDERİM
  Siz Gökçek İksir ve toniki birlikte kulanın Dilinizin üzerindeki beyaz tabaka bağırsaklarda mantar olduğunu gösteriyor buna karşı tonik şart ve bağışıklık sitemini güçlendirmek ve yağ bezlerine karşı Gökçek İksir şarttır, Yoğurt Otu Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Lipom çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar. Artı her lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 9. #9
  Kadersiz17 Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Oct 2007
  Mesajlar
  1

  Standart

  Selam sayin yetkili.
  Gecen ramazan ayinda oruc tutmaya basladim ve bende de bu sorun oldu.
  Arkadasimin beni kirmamak icin uzule uzule bu sorunumun oldugunu soylemesi aklimdan cikmiyor ..
  Cok samimi oldugum arkadaslarim simdi yuzume bakmiyorlar ..
  Eskiden toplum icinde cok geveze bir insandim, simdi azimdan laf alabilene ask olsun !
  Bu durum sayesinde inanc problemi bile yasadim. Tek sucum oruc tutmak mi diye? Kendi kendime soyleniyorum bazen.. Soyledikten sonra kendimi cok kotu hissediyorum o ayri !!
  İntihari bile dusundum.. Samimi olarak yaziyorum ..
  Sizden yardim istiyorum.
  Bu sorundan nasil kurtulabilirim. Bu konuda cok bilgisizim.. Lutfen yardimci olun cevabinizi bekliyorum ..

 10. #10
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimiçi İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  Bağırsakalrınızda mantar veya midenizde halikobakter pylori isimli bakteri var ise problem olur. BU BAKTERİ VE MANTARLAR TOKSİK MADDELER ÜRETİRLER. BU TOKSİK MADDELER kana karışır depresyon, migren başağrısı vb raahtsızlıklara sebep olur ve bu toksik maddelerin bir kısmıda mideden yokarı doğru çıkar ve ağız kokusu yapar. Bazende boğazdaki iltihap yani faranjit bu kokuya sebep olur. Bir tanıdığımın ağzı 2 metrede kokuyor. alkolik gibi adam hayata alkol almadığı halde, çünkü mantarlar zehirli alkoller, zehirli gazlar ve hormonsu maddeler üretirler. Zehirli gazlar ağız kokusu yağar. Hormonsu maddeler üretirler. Hormonsu maddelerden histamin alerjiye sebep olur. Bağırsaklrda bilinen 500 çeşit mantar ve her birininde yüzlerce alt türü var hangi mantar türü yoğunluktaysa onun üretiği toksik madde değişken olur. Sizin ağzının kokmasının ramazanla ilgisi yok. AKSİNE Oruç iyidir. Muhtemelen Antibiyotik kulandınız ve bu antibiyotik bağırsak florasını tahrip etti vede mantarlar çoğaldı. Gökçek İksir ve Gökçek Tonikle tedavi olmanız mümkündür.

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-23-2012, 11:06
 2. Ağız kokusu, nefes kokusu
  By igokcek in forum TV-Programlarımız
  Cevaplar: 4
  Son Mesaj: 03-18-2012, 22:07
 3. Ağız Kokusu, Halitozis, Nefes Kokması, Halitosis
  By igokcek in forum TV-Programlarımız
  Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 01-07-2012, 14:54
 4. Ağız Kokusu, Nefes Kokması, Halitosis, Halitozis, aft
  By igokcek in forum TV-Programlarımız
  Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 01-02-2012, 08:27

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
doğal tedavi, bitkisel tedavi, sağlık bilgileri, himalaya tuzu, epimediumlu macun, çay ağacı yağı, Aloevera, şifalı bitkiler, alternatif tıp, vücut sağlığı, tuz lambası, gazete haberleri