Aft, aftlar, Ağız ve dilimde aftlar, Ağızda çıkan yara, aft
Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
IndirX
bitkisel tedavi
bitkisel tedavi
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
The SORULAR page is where you will Sorularınızı bu bölümde sorabilirsiniz
 1. #1
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart Aft, aftlar, Ağız ve dilimde aftlar, Ağızda çıkan yara, aft  Alıntı cahit Nickli Üyeden Alıntı
  İbrahim kardeş daha önce internetten 2 ay kadar önce tanışmıştık. 2 aydır görevli olarak hacda idim o yüzden arayamadım. Ben Kayseride genel cerrahi ihtisası yaptım. Bitkisel tedavinin faydalarınada inanıyorum. İlaçlarla tedavi edemediğim ağız ve dilimde tekrarlayıcı aftlar çıkıyor. Ayrıca çok sık bademcik iltihabı geçiriyorum. Ameliyat olmam gerekecek. Bu bahsettiğiniz gökcek iksirinden daha hesaplı olarak bana ilgili arkadaş göndersin. Kendimde bunun faydasını müşahade ettikten sonra faydasını görürsem hastalarımada tavsiye etmeyi düşünüyorum. Parayı internetten havale ederim o problem değil. Selamlar. Cevabını bekliyorum.
  Aftların oluş sebebi Herpes simplex-Virüsüdür ve bu rahatsızlığa virüsler sebep olur. Gökçek İksiri ile tedavi etmek mümkündür. Hocam tabii ki doğru beslenmekte çok önmelidir, özeliklede peynir yememek, et ve et mamülerini azaltmak gerekir. Siyah çay ve kahve içmeyin çünkü mukazayı tahrip eder.Bağırsak florası ve kılcal kan dolaşımı sağlıklı yaşayabilmek için çok önemlidir. Çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim, glikoz, vb, besleyici maddenin hazırlanması, hücrelere ulaşması ve de mikroplarla mücadele eden makrofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır.ÇAY AĞACI YAĞI ile gargara yapın ve Ada Çayı Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Bademcik Çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Artı o bu şu diyet değil Peygamber Diyetine göre beslenmek gerekir, yani günde sadece 2 öğün ve ara öğün yok ve her lokmayı en az 30 defa çiğnemek gerekir.Peygamber Diyetinde kişi de 1 gram yağlanma olmaz çünkü bünyemiz yağları yakıcı leptin salgılar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 2. #2
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart Aft, Aphte, Aphtha, Aphtousfever.  Aft, Aphte, Aphtha, Aphtousfever.
  Aft diş-, ağızboşluğu-, ve dilmukazasında oluşan iltihaplı ve ağrılı yaralardır (lezyon). Lezyonun etrafında sarımsı kırmızı bir bir şerit mukazanın diğer kısmından ayırır. Aft genelikle sindirim rahasızlıkları olan kişilerde daha çok görülür.

  Sebepleri: Aftın oluş sebebi genelikle Herpes simplex-Virüsü olup, daha çok boğaz-, dil-, dişeti-, ve ağızmukazasında oluşur.Normal sağlıklı kişide pek görülmez. Aftı tetikliyen bazı etkenler vardır ve bunların başında turunçgillerden; portakal, limon ve greyfurt ve ayrıca, elma, fıstık, alkol, sigara içme, B12-Vitamin yetersizliği, behçet hastalığı, fındık, kabuklu deniz ürünleri, çikolata ve peynir en önmlileridir

  Hastalık belirtileri: Aft küçük beyaz lekelerdir. Bazılarında çok nadir görülüp hemen iyileşirken, bazılarında sürekli olarak olur ve ağızda oldukca yaygın olarak bulunur. Konuşma, gülme, ve yemek yeme kişiye çok ağır gelir ve ağrı vericidir. Aft normal olarak 10-14 günde iyileşir.

  Tedavi: Gökçek İksiri virüslerin yerleştiği curufu yokeder. Curufun yok olması ile birlikte açıkta kalan virüsleri bağışıklık sistemi yokeder. Gökçek İksiri ile tedavi mümkündür. Tabii doğru beslenmek şarttı ile, çünkü sağlık için en önemli faktör kılcal kandolaşımıdır. Vitaminler, mineraller, aminoasitler, enzimler vb., besleyici maddenin hücrelere ulaşması ve mikroplarla mücadele eden maktofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır.

  Asla peynir yenmemeli, et ve et mamülerine 5-6 ay ara vermeli, çünkü asidoz, iltihap ve curufa sebep olur ve damarlar daralır. Siyah çay ve kahve içilmemeli, çünkü mide ve bağırsakları tahrişeder ve böylece yeterince vitamin, mineral ve aminoasti bağırsaklar absorbe edemez ve rahatsızlıklar ortaya çıkar. Gökçek İksiri vücudu curuf'dan arıtır ve bağışıklık sistemini güçlendirir.

  Bağırsak florası ve kılcal kan dolaşımı sağlıklı yaşayabilmek için çok önemlidir. Çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim, glikoz, vb, besleyici maddenin hazırlanması, hücrelere ulaşması ve de mikroplarla mücadele eden makrofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır.Tabii doğru beslenirseniz tedavi sürecide o oranda kısalır. Asla peynir yememeli, çünkü asidoza ve iltihaplanmaya sebep olur.Siyah çay, kahve ve kola içilmemeli, çünkü bağırsakları kurutur ve vitamin, mineral ve aminoasitlerin alımını (absorbesini) önler.Alkol ve sigaranın zararları belli kanser, damarların yağlanması vb, artı uzun süre bira içilirse cinsel ikdidarsızlık ve hatta kısırlığa sebep olmaktadır.Sucuk salam sosis gibi et mamullerine 5-6 ay ara vermek gerekir (sade temiz et az yenilebilir) çünkü asidoza sebep olmaktadır.Bu da birçok hastalığın ana kaynağıdır.Akşam yemeği yerine yoğurt, meyve veya salata yenilebilir veya sebze çorbası içilebilir.Hayvansal besinler, patates, tahıl (beyaz pirinç), bakliyat ve hamurlu yiyecekler, özelikle de tatlılar akşam yenirse tam sindirilmez ve zamanla problemlere sebep olur.Ne kadar beyaz pirinç, patates, hamurlu yiyecekler, tatlı yiyecek ve içecekler, o kadar yağ oluşturur.Çünkü nişasta glikoza (şekere) dönüşür, şekerde yağa dönüşerek vücutta depolanır.Şeker ve antibiyotikler bağırsak mantarları çoğaltır, mantarlar ise her türlü hastalığı tetikler.Tatlı deyince akıla baklava, çikolata, dondurma vs gelir, kavun, karpuz ve üzümde tatlıdır ve bunlarda mantarı tetikler, çünkü aşırı şeker içeriler.
 3. #3
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  Alıntı nilay gülseren Nickli Üyeden Alıntı
  ağız kokusu
  İyi günler. Googlede tesadüfen sitenize rastladım ve size ulaşmak istedim. benim sorunum ağız kokusu. Yaklaşık 12 senedir mücadele ediyorum ve kurtulamıyorum. Gittiğim diş hekimlerini dahiliye kulak burun boğaz doktorlarınn sayısını bile unuttum. Bunun yanında birçok alternatif tıp denedim ancak geçmiyor. Burnum bile kokuyor. Ne yapmalıyım. Ben konyanın ilçesinde öğretmenlik yapıyorum. Konyada şubeniz varmı. Bana nasıl bir tedavi önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler. İyi günler
  Ağız kokusunun sebebi midede bakteri veya bağırsakalrda mantar varsa bu nednele olur. Ve genelikle bağırsaklardaki mantarların üretiği toksik maddeler pis kokuya sebep olur. Mantarlardan kurtulmadıkca ağız kokusundan kurtulamazsınız. Mantarlara bakın.ENGİNAR FORTE, SİNİRLİ OT FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR kullanmak gerekir ve isteyenler tedavi sürecini hızlandırmak için Artı MANTAR çayı ve ENFEKSİYON Çayı dakullanabilirler. Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Vücudumuzun bozulan asit baz dengesini Himalaya tuzu ile yeniden düzelir. Örneğin normal tuz ödem, damar sertliği, asidoz vs ye sebep olurken Himalaya tuzu ödemi, asidozu ve damarlarda ki sertliği önler.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.


 4. #4
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart

  Alıntı veysel25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Gitmediğim doktor kalmadı kimi behçet dedi, kimi yok behçet değil sadece ağız ve dilde oluşan aft dedi.Yıllarca soğuk sıcak bir şey yiyemiyor ve içemiyordum.Bana biz bunun çarasini bulsak ödül kazanırırız bunun çaresi yok dediler.Ne yapacağımı bilmezken sizin siteyi buldum internetten okudum ve birde iksir ve enfeksiyon çayını deneyim dedim.Valla 2 haftada bir şeyim kalmadı.Ama sizin tavsiyenize uyarak ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için 2-3 ay daha bu küre devam edeceğim.İyi ki çevremde ki insanların sözünü dinlememişim.Bu işi yapanlar hep şarlatan sakın aldanma hepsi para tuzağı dediler.Ama ürünleniniz etkisi mükmemel, fiyatı da çok uygun.Ne paralar harcadım bu güne kadar.Hocam allah sizden razı olsun.

  Veysel bey ağız ve dilinizdeki aftın çok kısa sürede iyleşmesi çok güzel bir gelişme, fakat szi tedavi süresi bitene kadar devam edin.Çay Ağcı Yağı ile gargara yapın ve
  ENGİNAR FORTE, SİNİRLİ OT FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR kullanmak gerekir ve isteyenler tedavi sürecini hızlandırmak için Artı MANTAR çayı ve ENFEKSİYON Çayı dakullanabilirler. Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Vücudumuzun bozulan asit baz dengesini Himalaya tuzu ile yeniden düzelir. Örneğin normal tuz ödem, damar sertliği, asidoz vs ye sebep olurken Himalaya tuzu ödemi, asidozu ve damarlarda ki sertliği önler.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.


 5. #5
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart  Alıntı mustafa s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Aft,agız yarası için enfeksiyon çayı kullandım. yaklaşık 2 hafta sonunda etkisini gördüm artık yok denecek kadar az ve çıkanlar ise çok çabuk iyileşiyor.herşey için teşekkürler ...


  Mustafa bey Gökçek İksir ve behçet çayının bu kadar kısa sürede böyle olumulu etki göstermesi çok güzel, fakat siz yinede tedaviyi yarıda bırakmayın.ENGİNAR FORTE, SİNİRLİ OT FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR kullanmak gerekir ve isteyenler tedavi sürecini hızlandırmak için Artı MANTAR çayı ve ENFEKSİYON Çayı dakullanabilirler. Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Vücudumuzun bozulan asit baz dengesini Himalaya tuzu ile yeniden düzelir. Örneğin normal tuz ödem, damar sertliği, asidoz vs ye sebep olurken Himalaya tuzu ödemi, asidozu ve damarlarda ki sertliği önler.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 6. #6
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart


  Alıntı mediagirl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  İbrahim bey,

  Eşimde genital bölgesinde siğiller çıktığı için sizin tavsiyeniz üzerine her ikimizde gökçek iksirinden kullanmaya başladık. Benim sorum şu , normalde bende herhangi bir rahatsızlık mevcut değil. Ancak sonuçta virüsün bende de olabileceği düşüncesiyle bende iksiri kullandım 1 şişesi bitti.Eşim 2.şişeyi de bitirdi. kendisi yurtdışında. ayrıca enfeksiyon çayı da aldık ama ben henüz onu kullanmadım... Bende yıllardan beri ağzımda aft'lar çıkıyordu. iksirden sonra bu aft'la neredeyse hiç çıkmadı. Eşime 4-5 şişe gökçek iksiri ve enfeksiyon çayı önermişsiniz. Benim virüsü yokedebilmem için ne kadar tüketmem gerektiğini ve tavsiyelerinizi yazarsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim
  Genital siğil ve herpesin tedavisi zaman alabilir, her insanın bünyesi farklıdır.Bu nednele tedavi süreci 3-5 ay arası değişebilir.Mide ve bağırsaklar da bakteri ve mantar var ise o zaman mide ve bağırsakları tedavi etmek şarttır.Siğillere çay ağcı yağı sürün ve ENGİNAR FORTE, SİNİRLİ OT FORTE, Gökçek Aloe Vera JEL ve Gökçek İKSİR kullanmak gerekir ve isteyenler tedavi sürecini hızlandırmak için Artı MANTAR çayı ve ENFEKSİYON Çayı dakullanabilirler. Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Vücudumuzun bozulan asit baz dengesini Himalaya tuzu ile yeniden düzelir. Örneğin normal tuz ödem, damar sertliği, asidoz vs ye sebep olurken Himalaya tuzu ödemi, asidozu ve damarlarda ki sertliği önler.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 7. #7
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart


  Merhabalar,
  -Dilimin kenar ile alt ve dudaklarımın iç kısmında 3-4 haftada bir yaralar (aft) oluşmakta;
  -ayrıca dilimin sadece orta-arka kısmında beyazlık var.
  -Diş fırçalarken ise 2-3 ayrı yerden diş eti kanaması oluyor.
  -boğazımda sürekli gıcık oluşuyor, kurtulamıyorum, ses telleri sürekli kara renkli balgam gibi bişey ile kaplı oluyor.Tavsiyeniz, teşekkürler Doğan Şahin
  Doğan bey Gökçek Tonik, Gökçek İksir ve enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız.Antibiyotikler mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.

 8. #8
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart  Sayın Gökçek,Kış aylarında yani soğukta daha çok bacak ve kollarımda kaşıntılar oluyor.Birde ağzımda dilimde damağımda beyaz yaralar oluşuyor.Ne tavsiye edrsiniz.Teşekkür ederim.Saygılar.Mustafa ÖNAL,mstafa.onal@hotmail.com
  Mustafa bey Gökçek Tonik, Gökçek İksir, enfeksiyon ve kurdeşen Çayı karışımı özel bir çay kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız.Antibiyotikler mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.

 9. #9
  igokcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  igokcek Çevrimd??? İbrahim GÖKÇEK
  Üyelik tarihi
  Jun 2005
  Bulunduğu yer
  istanbul fatih
  Mesajlar
  19.926

  Standart


  Alıntı meyso Nickli Üyeden Alıntı
  hocam merhaba,
  benim problemim, yaklaşık 9 -10 yıldır ağzımda aft denilen yaralar çıkıyor.ilk zamanlar kısa sürede iyileşiyor ve geç tekrar ediyordu şimdi ise sık sık tekrar ediyor ve iyileşmesi uzun sürüyor.bu sitede bir arkadaş enfeksiyon çayı ve iksir kullandığını ve aftlarından kurtulduğunu yazıyor benim öğrenmek istediğim aftlardan kurtulmak için ne kullanmam gerekiyor ve nasıl temin edebilirim.şimdiden tşk. ediyorum.
  iksir, tonik ve enfeksiyon çayı ile kısa sürede iyileşir.

 10. #10
  ezgi Çevrimd??? Acemi
  Üyelik tarihi
  Jan 2010
  Mesajlar
  1

  Exclamation ağızda çıkan yaralar, uçuklar..

  ben izmirden ezgi yldız bir televizyon kanalında gördüm bu iksiri. benim ağzımın içinde her hafta yara çıkıyor hemen hemen hergün yara var yemek yerken hatta su içerken bile zorlanıyorum. ağzımın içinde en geç 20 günde bir uçuk çıkıyor ve gerçekten 1-2 tane değil baya ağır çıkıyor çok rahatsız edici. doktora gittiğimde virüsal bi rahatsızlık dedi sadece bi merhem verdi bu sadece kabuk tutmasını hızlandrdı ben birdaha böyle bi problemle uğraşmak istemiyorm yardımcı olursanız sevininirim gökçek iksiri buna iyi geliyormuş bunu nerden, nasıl alabilirim, fiyatı ne, nasıl kullanmam gerek lütfen bana yardımcı olun. iyi günler..

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 09-28-2016, 14:46
 2. Aft, ağız yaraları, ağızda pamukcuk
  By igokcek in forum TV-Programlarımız
  Cevaplar: 8
  Son Mesaj: 03-18-2012, 21:22
 3. Cevaplar: 8
  Son Mesaj: 01-07-2012, 15:26
 4. Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 01-02-2012, 14:36
 5. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 04-02-2006, 12:41

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
doğal tedavi, bitkisel tedavi, sağlık bilgileri, himalaya tuzu, epimediumlu macun, çay ağacı yağı, Aloevera, şifalı bitkiler, alternatif tıp, vücut sağlığı, tuz lambası, gazete haberleri